Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mini-HOTBOX-SHC70W+UV
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

kto
This poll is closed.
čo 0 0%
čo 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Mini-HOTBOX-SHC70W+UV Příspěvek č. 1










Takže tu bude stavba MINI skrine so 70W sodíkom plus jednej žiarivky 15W REPTI GLO 2.0 s obsahom 2% UV žiarenia. Rastlinky budú v hline, ale neskôr prejdem na bubler.
Kedže som začiatočník dúfam že mi to pôjde, pretože som sa do rastliniek zaľubil a starám sa o ne ako o malé deti.


TERAZ TECHNICKÉ INFO:

Skriňa ROZMERY: 65*50*50 (V*S*H)
Material drevotrieska, vnútro vymalované a striekané matnou bielou čo som mal doma. ( chyba bola že bola syntetická a doma to dosť dlho smrdelo, ale už je to v poho. Celé je to pod zámkom. (istota pred mamou a segrou ) Super je že nad skriňou je akvárko a to hučí takže s hlukom nemém problém.

VENTILÁCIA:

JEDEN VENTILÁTOR S pc 8*8 CM A JEDEN KÚPENY 10*10 CM S PRECHODOM VZDUCHU 70 m3/h + dva malé 4*4 na ofukavanie krásavíc. Fičia na 9V napájane s regulovatelného trafa do 12V.

OSVETLENIE:

"Požičaná" pouličná lampa SODíK 70W komplet (štartér, tlmivka, kondík a celé na kovovej platni) + doplnené o tepelné poistky na obímke a tlmivke 77C nevrátne.

TIENIDLO:

odrazový plech z lampy a zvýšok vyrezaný a vytvarovaný pre skrinku na tom pripevnená keramická obimka so spomínanou tep. poistkoua celé vystriekané bielou matnou farbou. (vid. FOTO)

ZVLHčOVANIE:

Zatial s perlitom v miskách a čerpadlom, ale vlhkosť sa pri zapnutom svetle drží len na 50-60%. neskôr chcem ultrzvukový zvlhčovač, ktorý majú teraz v akcii za 1500sk.

RASTLINKY:

truhlík kde sú 4 krásky dve už dva týždne v zemi (jeden skank a noname) a zvyšné dve tiež nejaky skunk a sú asi tri dni v zemi.

PôDA:

65% hlína
5% kaktúsový substrát
20% perlit
10% keramitz

FOTKY a dalšie info a hlavne moje otázky pribudnú zajtra ked skusim pofotiť mobilom a hodiť to tu.


Naposledy upravil BeBe 20-12-2004 v 19:00 PM

Old Post 19-12-2004 v 15:26 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 2

mimochodom jedna vrtula z pc je az az na 70tku, a je to takmer nehlucne, aaa este by ma zaujimaly tie teplotne poistky a cerpadlo - kde a za kolko...dik

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 19-12-2004 v 16:42 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

Takže tie tepelné poistky kúpiš v potrebách s elektronickými súčiastkami. Jedna stojí asi 25sk a je to tam kôly požiaru aby sa celý obvod vypol pri prekročení teploty 77C ( keby zlihali ventilátory atď). Najdeš tu otom aj témy keď zadáš do hľadania tepelné poistky. inak je to super vec, majú ich vrátne aj nevrátne. vratne su také že obvod sa pri schladení znovu zapne, ale myslim si že je to zbytočné, lebo rastlinky budú už aj tak spálené, ťakže nevrátna stačí. Tie ventilátry musím mať dva, lebo pri jednom mi teplota vystupovala na 35C aj keď neviem prečo. Asi tím že to nieje PHILIPSKa ale THUNDER......... Tebe možo bude stačiť jedna. Ja mám dve lebo mám štarter a tlmivku vedľa skrine. To čerpadielko ( používa sa na bytové fontány na zvlhčenie vzduchu) stojí okolo 400 korún a majú ho v akvaristike.

Naposledy upravil BeBe 19-12-2004 v 21:02 PM

Old Post 19-12-2004 v 19:49 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Chemie Příspěvek č. 4

Inak mám teraz problém s tym že krásky majú zachvílu tri týždne a potrebuje pomoc s hnojivom. A) ako ho aplikovať rozprašovačom, alebo do zeme. B) V akých množstvách. Zatial mám WUXAL KALCIUM, lebo WUXAL SUPER nemali. Rozdiel je v tom že môj obsahuje viac vápnika (raz toľko) a jeho PH je oroti SUPER nie 5,5-6,5 ale 6-7 je to problém, viem že sa to dá upraviť kyselinou citrónovou, ale myslim si že pri PH 7 mám vacšiu istotu že mi vídu samičky. čo vy na to použiť to hnojivo, alebo nie. A HLAVNE V AKOM DAVKOVANI čo som už spomínal. A oplatí sa mi prilievať do zeme STIMULAX pre lepšie korene, lebo som ho kúpil ked budem mať RIZKY
A ešte aké má byť to EC a čo to je?

Naposledy upravil BeBe 19-12-2004 v 21:07 PM

Old Post 19-12-2004 v 20:08 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

No tak to ma nenapadlo že nemôžem hnojiť, lebo vedla sú mrňata tak tie dve asi vyberem aj s rašelinovými kvetináčmi a dám vedla, aj keď priestoru na rozdávanie nemám. A to PH nemusí byť vyšie vápnikom. Ale hodnoty toho PH WUXALov som našiel na nete a neviem prečo ho to moje má vyšie. Skôr ma zaujíma či to vadí alebo ho mám znižovať

Naposledy upravil BeBe 19-12-2004 v 21:41 PM

Old Post 19-12-2004 v 21:35 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6





Takže konečne sa mi dostal do rúk digital a tu sú nejaké foto.

Naposledy upravil BeBe 20-12-2004 v 18:37 PM

Old Post 20-12-2004 v 17:55 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 7

hello
mal som raz podobny systema tepelnu poistku na 74 C no a 70w sodik to neprepalil ani za 2 hodiny bez ventraku a v boxe uz bolo 40C

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 20-12-2004 v 22:36 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 8

jo veru jo, 74 stupnov na 70W-ke hmm? Zalezi vsak aj na tom kde danu poistku mas....

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 20-12-2004 v 23:11 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 9

Tažev tu tepelnú poistku mám na obímke kde by sa teplota mala vyšplhať na 77 ked nepojdu ventilatóry

Old Post 22-12-2004 v 18:54 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 10


Takže novinky v mojom HOTBOXE. Pridal som tam dve žiarivky 11W Philipsky po bokoch. Viac na fotke.

Old Post 22-12-2004 v 18:56 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11


Nemyslíš ze 0,5ml WUXALU je na liter málo. Niekto na začiatok dáva až 3ml na liter. Čo vy na to.

Old Post 22-12-2004 v 19:38 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asper
Nový Člen

Karma uživatele asper - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

Já žačal s wuxalem na koncentraci 1ml/l (byla to doporučená dávka) pak sem šel na 2ml/l a potom na 3ml/l a nakonec na 4ml/l. Hnojil jsem postřikem (2ml/l)každej den a občas sem trochu nalil k hlíně. Ty 4ml/l bych dal jako takový maximum - jednou jsem to tim pěkně spálil.

Old Post 22-12-2004 v 21:48 PM
asper je offline   Profil uživatele asper   Find more posts by asper   Foto galerie člena asper   Click here to Send asper a Private Message   Add asper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 13

Ja zalievam 2 až 3 krát denne. No dá sa povedať že hlinu proschnúť nechávam v noci.

Old Post 24-12-2004 v 12:20 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 14

No tá žárivka ešte nesvieti, zapnem ju až vtedy ako si písal aby sa mi pekne ocukrovali rastlinky.

Old Post 24-12-2004 v 12:26 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 15

To myslíš že to mám teraz dva dni nepoliať? Nemyslíš že to je dlho. Ved aj keby som lial veľa tak prebytočná voda vytečie do misky, alebo nie. Teraz som na to koukal a pôda je tak akurát. Ale skusim to polievanie obmedziť.

Old Post 24-12-2004 v 14:21 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 16

určite neprelievaj, tak 2x do tyzdna max

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 24-12-2004 v 19:44 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7873450 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív