Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Druhá sklizeň , Revegging
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
T.H.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.H.C. - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 1

Zajímalo by mě jak je to s tou druhou sklizní u indoor.
Jde to vůbec, někde sem tady myslím četl že jo ale nic bližšího sem nenašel. A jak dlouho se ta kytka dá udržet při životě(kolik sklizní)? Má to nějaký vliv na výnosy a není po první sklizni ta druhá o něco dřív?
Zajímalo by mě jaké s tím máte skušenosti.

Díky všem Mějte se vesele

Keep Smoking!!!

Old Post 05-09-2001 v 20:21 PM
T.H.C. je offline   Profil uživatele T.H.C.   Find more posts by T.H.C.   Foto galerie člena T.H.C.   Click here to Send T.H.C. a Private Message   Add T.H.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné Indoor->ReVeging.. Příspěvek č. 2

..není jednoduchá věc a ne vždy se podaří - naposledy zaznamenán úspěch 50%. Nutno sklidit tak, aby zůstalo něco malých větviček s méně hodnotnými palicemi a zelenou hmotou celkově, nejméně však 30cm stonku. Pak ihned strčit pod CoolWhite 24/0 min. 20W/kytí (co nejníže, spálení zde nehrozí), pilně rosit(!!!), zalévat jen symbolicky, aby se hlína držela trochu vlhká (kdo to přelije, má smůlu a shnile *koreny) a PŘEDEVŠÍM MÍT RÁD - verbálně i nonverbálně. Pokud se kytička udrží déle než 2 týdny /*zelená*/, vyrazí na ní náznak nových přírůstků a začne dokonce brát vodu z půdy (nelze přehlédnout), je téměř vyhráno - šup zpátky pod sodík či rtuť (týden 24/0, dále 18/6). Zalévat dle potřeby, pokračovat v kropení nově rašících listů (odstátou vodou!!!!!) a do měsíce ten košťál nepoznáte !
Úroda z takových kytek je obvykle MNOHEM VěTší MAZEC než první sklizeň, před květem řízky rulezzz(&velmi).

"Znovuvzkříšení " zdar!

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 06-09-2001 v 20:04 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mave
Nový Člen

Karma uživatele Mave - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 13 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Zatim jsem o tom taky jen cetl a kdyz jsem to zkousel tak mi kytky pochcipaly... ale v souvislosti s novymi inf. (viz predchozi prispevek) zkusim, uvidim a povim

Old Post 15-10-2001 v 14:52 PM
Mave je offline   Profil uživatele Mave   Find more posts by Mave   Foto galerie člena Mave   Click here to Send Mave a Private Message   Add Mave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 4

Nevim nevim chlapy,ale zdá se mi to podle mě trošku zbytečný.Myslim si že sou 2 zaručenější způsoby jak docílit většího výnosu na stejné časové období,než vlastně kytku na 1měsíc zastavit.
1)Kytky pomalu ostřihávat od největších palic a ty ostatní pomalu ještě dozrávají.
2)Sázet řízky,kdy ti kytka při správném prostředí dokáže za měsíc vyrůst na plnohodnotnou kytku,která je připravena na květ.
Zejména doporučuju druhou metodu,je to fakt mazec,nikdy sem si nemyslel,že když se to všechno vychytá,tak ty kytky fakt jedou

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 15-10-2001 v 18:32 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Dotaz 2Debil Příspěvek č. 5

To se mi zdá nějak moc hrr - řízek ZA MĚSÍC na qět? Pls, kolik mu za ten měsíc narostlo pater??? Ani pod ideálním osvětlením (které sám bohužel nevlastním ) si to nějak neumím představit. Ono bude též dosti záležet na genetice, z čeho se Ti vlastně povedlo takovou "rychlohulku " vypěstit?

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 15-10-2001 v 19:22 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mave
Nový Člen

Karma uživatele Mave - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 13 

Obecné Příspěvek č. 6

Zda se ze mate vsichni z casti pravdu.

Pro me ale druha sklizen ani tak neni vo zvyseni vynosu, jako spis kus pestitelskeho umu, a kdyz se o svou kyticku nekolik mesicu peclive staram a utvorim si k ni temer az milostny vztah, proste by mi ji bylo lito hned po tom co "da" ji kopnout do prdele a zahodit. Proste kdyz uz jsem ji tolik venoval, chci si s ni pohrat a dat ji jeste sanci ukazat co v ni je... A kdyz po druhy da vic nez dala napoprve, tak to pro me bude takove zadostiucineni a vnitrni spokojenost

(no... doufam ze si ted o me nemyslite, ze jsem uplnej magor)

Old Post 16-10-2001 v 12:41 PM
Mave je offline   Profil uživatele Mave   Find more posts by Mave   Foto galerie člena Mave   Click here to Send Mave a Private Message   Add Mave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné 2Mave - přesně tak :-)! Příspěvek č. 7

Proč bys byl magor?? Máš naprostou pravdu - těžko bych to napsal lépe. Když si vybavím, jak je mi těch krásek při sklizni líto, dostává ReVeging další zajímavý rozměr. Když Tě má kytka opravdu ráda, tak u Tebe chce zůstat a "přežije to" . V opačném případě... Však se to také daří tak cca z poloviny...
BTW - magorství je STAV NAVÝSOST POZITIVNí!

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 16-10-2001 v 20:43 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 8

zdar lidi myslim ze se bavite presne o tom na co hledam odpoved doufam ze ji najdu. nevite jak zklízet vícenasobne. kdysi jsem to udělal a povedlo se dnes na to nemam asi odvahu jde o indoor. Pred tím jsme zkratka jenom přepnul znovu na rust a po 10dnech až vyrostli nalší stonky nad palicema tak sem znovu zapnul na květ ale fakt nevim jestli to nepřezraje podle mne jo a na to před ti si už moc nepamatuju

Zabias

smoke for all

Old Post 24-07-2003 v 15:50 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Nápad Reveging Příspěvek č. 9

Reveging
Kytka se nejprve nechá dozrát pak sklidíme všechny paličky ,necháme pár lístku a pupeny a potom vrátí zpět na cyklus 24/7 (24h světlo po dobu 7 dnů) květina potom začne znovu růst a ty jí přepneš na 18/6 (18h světlo/6h tma) pak můžeš později řízkovat nebo přepnout na režim 12/12 a čekat na druhou sklizeň.


EDIT : v diskuzi pokracujte zde ...Hlava


člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 08-10-2003 v 08:26 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7416520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív