Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Muj První outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Obecné Příspěvek č. 1


Todle je moje prvni outdoorova kyti.Nevim co je to zac ale prej je to good.Pestovat sem zacal tendle rok a fakt je to vo necem.Plees esli negdo poznate co to je za model tag me to plees napishte mooc mje to zajimaa.Jo ta kytka je zasazena na zacatku prazdnin a foto je 4 dni stare ale uz ji budu sklizet.

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 05-09-2001 v 21:13 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Příspěvek č. 2


Todle sou moje palicky asi na Vas fkus moc male ale je to moje prvni uroda ........

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 05-09-2001 v 21:16 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Dalsi foto Příspěvek č. 3


Jeste jedna fotecka dalsich palicek

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 05-09-2001 v 21:19 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Este neco Příspěvek č. 4


Tady sou moje hlafnii paldy z daalky(doufam ze Vam nevadi ze sem davam tolik fotek)

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 05-09-2001 v 21:21 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Zariznuti Příspěvek č. 5


Tagle sem to amatersky zariznul podle vasich rad a doapadlo to dobre , to sem cumel ceho ye priroda shopna

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 05-09-2001 v 21:23 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Pěkné Příspěvek č. 6

Jo je to pěkný , karma je tvoje . Bohužel si myslím že ti takhle nikdo přesně neřekne cos to vlastně vypěstoval .

Zdar

Old Post 06-09-2001 v 06:43 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 7

HoumBoj: no kyti je na Tvuj první venkovní výpěstek hezká, ale bohužel Ti doopravdy asi z těchto fotek nikdo nic neřekne, leda: proč jsi ji dal do kýblu? Venku má dost hlíny a místa a určitě si myslím, že kdyby jsi ji pěstoval jen v zemi, tak by vypadala jinak. Ještě k tomu sklizení, pokud jsou ty fotky 4 dny starý, tak ta kytka není rozhodně ještě vůbec zralá a nesklízel bych ju. Palice ještě o dost zhoustnou a chloupky zezrzaví, ale jak říkám, je to Tvoje věc a nemůžu Ti do toho zase tak moc kafrat. Je možný, že by Ti ju někdo ukradl a to by jsi mě potom prokjlínal, ovšem risk je zisk. A je taky možný, že ty fotky zkreslujou. Jo a jestli je to zaštípnutí amatérský, tak to potom já jsem amatér už nějakej ten pátek-ale je pravda, že nejsem profesionální pěstitel, to bych za to musel brat prachy Prostě je to normálně zaštípnutý. Toť vše.
Mějte se good
Zdarec

Old Post 06-09-2001 v 07:05 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoryTHC
Stálý Člen

Karma uživatele GoryTHC - 74% PěstitelskáKarma uživatele GoryTHC - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 35 

Obecné Hesky pjekne Příspěvek č. 8

Hmm, pekna kyticka, ty zluty listy bych vostrihal (to si asi udelal) a sklizel bych asi taky pozdejc, palice by meli este zmonutnet, ale jak pise HIHI, aby to pak nekdo nenacoroval, nacasovani sklizne je venku docela problem.

k4u

GoryTHC

Old Post 06-09-2001 v 08:32 AM
GoryTHC je offline   Profil uživatele GoryTHC   Find more posts by GoryTHC   Foto galerie člena GoryTHC   Click here to Send GoryTHC a Private Message   Add GoryTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

JEŠTĚ NECHAT!

hezky až zhnědnou pestíky :-)

hezký....


Old Post 06-09-2001 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Nápad Kytky Příspěvek č. 10

Díky za Vase reakce , tedka k ty kytce.
2 HiHi - no fcera jsem tam k tem mejm kytkaam zajel na motorce a kdysh sem tam prijel palice byly uz viice mohutne(hlavne se prodlouzili,do sirky skoro vubec) a asi tak 90 procent fsech blizen(nebo pestiku,ted nevim,proste tech roztomilejch ocasku co sou nejdriif bili ) tak jsou tedka rezaty a zbylejch deset procent tech blizen jsou ruzova , tagze jesli jsem z Vasich moudrosti pochopil tak ji v sobotu vytrhnu i s koreny a dam ji na pudu susit.
Hele HiHi s tiim kyblem ja si teda myslel ze kdyz sezenu 30 l kyybl a dam do nej kvalitni pudu a perlit tak ze to je lepsi nez volna priroda , viis co kvuli pH a takovejm vjecem.Cim by byla ta kytka lepsi kdyby byla ve volne hline?Me de vo to ze mam od kamoshe 45 seminek naky Byli Vdovy a von saam ma asi 70 seminek a tak by me zajimalo jestli je teda lepshi nejak vykopat hliinu a nakoupit v pytlich novou nebo sehnat na to ty kyyble?Jo o nakejch corarich se me muze zdaat , mam to v 3 a pul metrovym rakosu a je tam este moooc mista.Ta fotka je este pred premisteniim.Diky esli si najdesh cas a na naky otazky mi odpovis.Diky MOc

2 Gory - jo jasne ty listku uz davno skoncili v mliiku

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 06-09-2001 v 20:09 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 11

preju ti ten optimismus ohledne toho mista ( zvlast kdyz tam jezdis motorkou ), my sme meli naprosto genialni ukryt, misto kde by to nikdo nehledal a stejne to ty kurvy ukradli.

--
MIKI

Old Post 07-09-2001 v 07:49 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidloo
Nový Člen

Karma uživatele Bidloo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 12

hele rozhodne to tam nech.Jeste ma dost casu.A priste se vykasli na ten kybl.Uz kvuli vode.Gdyz bude chcat,tak to budes mit moc mokra a gdyz bude parak,tak si nema odkud natahnout vodu.

Bidloo

Old Post 07-09-2001 v 13:42 PM
Bidloo je offline   Profil uživatele Bidloo   Find more posts by Bidloo   Foto galerie člena Bidloo   Click here to Send Bidloo a Private Message   Add Bidloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Bidloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Nový Člen

Karma uživatele danny - 51% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 9 

Pohodička Uz se na ni těším Příspěvek č. 13


Tady mam foto my nejhezčí kytí co mi letos příroda nadělila.

Imotep

Old Post 07-09-2001 v 20:32 PM
danny je offline   Profil uživatele danny   Find more posts by danny   Foto galerie člena danny   Click here to Send danny a Private Message   Add danny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 14

danny: pěknej vršek

HoumBoj: tak co, už je vytrhnutá? a visí?

No, podívej se na to z druhé stránky, konopí jako takový je plevel a pokud nemáš něco special, nebo pokud nepěstuješ indoor, tak bych se na něco takovýho vysral. Jako dávat kytku, která roste venku do kýblu-kromě pěstování na stromech nebo tam kde prostě není volná hlína.
Kdyby ta kytka byla ve volné hlíně, tak za prvý nemusíš se o ni tolik starat a můžeš mít víc takovejch kytek, má víc místa pro kořeny, když je moc sucho, tak si má odkud stáhnout vlhkost. A prostě mi celkově přijde zbytečný pěstovat v kýblu venku. Vždycky jsem pěstoval přímo v zemi. Mimo balkonů atd.
45 seminek vdovy? To asi nebude WhiteWidow original, protože by to bylo vcelku dost drahý No jasně, že je to lepší, vykopat hlínu a dat tam novou, ale jak říkám, přijde mi to zbytečný-navíc Ti to může někdo vybrat a tzn. pokud pěstuješ venku je blbost pěstovat tam druhej rok zas a co s hlínou, budeš ju převážet? Lepší je vybrat si flek s dobrou hlínou a nejlepší je podle mě na něm udělat políčko

Ale jak říkám, je to plevel a ten roste všude

Mějte se good
Zdarec

Old Post 10-09-2001 v 07:52 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Pohodička Příspěvek č. 15

2 HiHi - hele prej to je to WhiteWidow jak rikas ale ja to mam zadarmo , on ten kamosh ma tydle kytky asi ctyri vodnekud z Rakouska nebo co a voni se mud dve kyti voprcali a ma hafo seminek , muzes me teda plosimte rict neco vo tomhle modelu jak se mu dari v Outdooru(esli sou potreba nejaka opatreni, nejaky konkretni hnojivo a tak).No ja to dal do kyble protoze sem nevjedel co s toho vzejde a hlafne kuli tomu abych ji mohl prenaset na jina myysta.Ty jsi z myho prispefku pochopil ze to mam furt na jednom ale neni tomu tak.Hele jak poznam esli je ta puda kvalitni nebo ne , cet sem v prispevcich co nashlo vyhledavani ze je to dobry ke koprivam ale pak zas psali ze ne ze je kysela puda tak by me zajimalo jak to teda je a ne asi jenom me jak sem tak koukal.Dikes moc esli si najdes cas votpovjedet na my amatersky wotazky , ale pochop nak se zaciit musii.Dikes HoumBoj

P.S - už je vytrhnuta a visi a fakt naadherne vonii(jak dlouho nechat zavesenou??)

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 10-09-2001 v 20:14 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 16

HoumBoj: WhiteWidow-zalezi taky s cim se mu oprcali a kde to pestoval, jestli mezi sebou a sou to semínka z otce i matky WW. Tak to Ti ta kytka poroste vcelku dobře, protože už by mohla být trochu zvyklá na naše podmínky-pokud byla pěstovaná outdoor. No, ale každopádně si myslím, že půjde trochu později do květu, ale nemusí to tak být, to se uvidí. Ale jinak jsem to v Outdooru nepěstoval, takže Ti to nemůžu říct přesně, moje představa je, že asi jako každej lepší holand pěstovanej outdoor prvním rokem, půjde hodně pozdě do květu, ale druhým rokem se už trochu asimiluje a celkově se začíná chovat, jako vzorky pěstovaný u nás (tzn. dřív jde do květu, líp vyrůstá, atd.) Ale je taky možný, že to může mít na něj špatný vliv. Prostě je možný všechno. Nezbývá, Ti než to zkusit Moc sem Ti toho neřekl, ale to je asi tak všeobecně o všech kytkách, zkusíš a uvidíš, podle všech faktorů se zařídíš příští rok.
Konkretní hnojivo? doporučoval bych Ti sehnat si bio-algen S90. Absolutně nejlepší hnojivo, který se mi osvědčilo-je to výtažek z mořských řas s obsahem růstovýho hormónu, až 100% zvyšuje kořenový systém, působí proti plísním atd atd. Poptej se na to v obchodě a přečti si příbalovej leták-doopravdy kvalita a vcelku levný-cena se pohybuje kolem 100,- Kč. Použitelný je úplně na všechno-další výhoda-takže třeba i pro Tvou máti na zahrádku, na pokojový květiny, prostě good. (já to tak používám)
Kvalitní půdu poznáš podle její barvy a složení, taky jde o to, jestli je to ve vlhčím místě nebo sušším, takže: moje zkušenosti jsou takové, že půda, čím tmavší, tím lepší, samozřejmě rašelina ne, ta už je moc kyselá, taky musí být dostatečně sypká a provzdušněná, takže nějakej jíl nebo tak, je nic moc. Doporučuju, třeba na místě kopřiv a čím hlouběji ji prokypříš, tím líp a rychleji ta kytka poroste, protože se kořínky nebudou muset moc náročně prodírat, někde u potůčku, nebo na místě, kde roste ostružiní a maliní-ale ne v lese (je tam kyselá půda), na nějakým místě mezi polama atd. Prostě kam se taky neslízají lidi na maliny. Navíc, pokud to bude někde na vlhčím místě (třeba u toho potůčku), tak počítej pravděpodobně s tím, že ta kytka bude mít víc listnatější palice, protože při dozrávání bude mít víc vlhka a bude tvořit víc zelené hmoty, což ovšem nenní až zase tak na škodu, jen se to musí víc hlídat při sušení, je to náchylnější na přesušení. No jinak semínko konopí je doopravdy plevel a chytne se všude, takže aji v lese atd. No a kyselost si můžeš trochu upravit provápněním a prohnojením (koňský trus) už na podzim, pokud se Ti bude chtít, ale je to o dost lepší než až na jaře.
Není vůbec zač děkovat, rozhodně rád vysvětlím jak pěstovat, než když se mě někdo zeptá, kde se dá koupit zelí, nebo dokonce ode mě chce koupit zelí, tak ho pošlu ihned do prdele.

Zavěšenou ji nech dokud nebude suchá, ale záleží taky kde visí, protože i když už je suchá a je v té místnosti třeba větší vlhkost, tak jak to hodíš do sklinky nebo do něčeho co zavřeš, tak Ti to zpátky zvlhne. Doporučuju usušit visením a poté nechat ještě nějakou dobu ve sklince !ale otevřené sklince! a hlídat před plesnivěním. Ale pozor na přesušení. A max. po 14 dnech zavřít. To jsou moje zkušenosti s tím, že ty sklinky šli potom na pár měsíců do země a nesplesnivělo to.

Mějte se good
Zdarec

Old Post 11-09-2001 v 09:13 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3545070 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív