Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Kde a jak koupit sodík přes internet.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Kde a jak koupit sodík přes internet. Příspěvek č. 1

Po dlouhý době hledání a schánění sem konečně našel obchod, kde si můžu obědnat kvalitní výbojku.
Na internetovejch stránkách firmy electrosun (www.electrosun.cz) maj všechny druhy výbojek a hlavně všechny vatáže - od 50Waž do 1000W.Můžete tam koupit všechno, co je potřeba k výbojkám.
Na stránkách se mě nepodařilo otevřít ceníky, tak sem na jejich e-mail napsal dotaz. Do druhýho dne mě na e-mail přišel kompletní ceník výbojek a příslušenství.
Jak si výbojku obědnat?
Prostě jen pošlete e-mail, kde sepíšete všechno zboží, který chcete.
Tak sem napsal obědnávku a obratem mě přišel mail:

Nyní bych přistoupil k soupisu komponentů pro toto zapojení.

Výbojka SON - T 150W PHILIPS 322,50
Tlumivka Woslochschvabe NaHJ 150W 371,28
Zapalovač ZX 100 - 400W
332,-
kondenzátor 20 mikrofaradů
57,12
porcelánová objímka E40
133,28
Vysokonapěťový kabel pro připojení objímky 2m 20.-

Celková cena i s DPH by činila za uvedené zboží 1236,00Kč

Schema zapojení je jak na tlumivce, tak na zapalovači. Případné nejasnosti
objasníme.

Zaslání bychom uskutečnili poštou a nebo dle vašeho přání i nějak jinak na
dobírku. O poplatek za zaslání by se navýšila shora uvedená cena.

Prostě paráda.

Old Post 05-01-2005 v 14:57 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 2

Teď jen čekám až dorazí balík.

Old Post 05-01-2005 v 17:01 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 3

Balík dorazil 7.1. - pohoda
Bylo to tak zabalený, že kdyby to spadlo ze třetího patra baráku, tak se tomu nic nestane.

Old Post 12-01-2005 v 12:17 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sombl
Stálý Člen

Karma uživatele Sombl - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

hele prdni sem ten cenník

Old Post 13-01-2005 v 07:27 AM
Sombl je offline   Profil uživatele Sombl   Find more posts by Sombl   Foto galerie člena Sombl   Click here to Send Sombl a Private Message   Add Sombl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sombl
Stálý Člen

Karma uživatele Sombl - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 5

zajímalo by mě na kolik by vyšel komplet philips 400w

Old Post 13-01-2005 v 07:28 AM
Sombl je offline   Profil uživatele Sombl   Find more posts by Sombl   Foto galerie člena Sombl   Click here to Send Sombl a Private Message   Add Sombl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 6

mrknete na www.janca.cz, tam nakupuju ja.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 13-01-2005 v 09:56 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajs
Nový Člen

Karma uživatele Kubajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

Janca je taky hodne v poho.Maji tam vse potrebne

Old Post 13-01-2005 v 12:45 PM
Kubajs je offline   Profil uživatele Kubajs   Find more posts by Kubajs   Foto galerie člena Kubajs   Click here to Send Kubajs a Private Message   Add Kubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zingar
Stálý Člen

Karma uživatele Zingar - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 8

Hlavne janca je nejlevnejsi kupoval jsem komplet 400W a stalo to s postovnym 1650kc takze dost v pohode a podle mne je to rozdil za 150W 1200kc!

Old Post 13-01-2005 v 14:19 PM
Zingar je offline   Profil uživatele Zingar   Find more posts by Zingar   Foto galerie člena Zingar   Click here to Send Zingar a Private Message   Add Zingar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 9

2 Sombl: Ten ceník, co maj na těch stránkách mě nejde otevřít a ten, co mě poslali mailem sem nedorozuměním smazal. Ale můžeš si u nich vo něj napsat. Určitě ti ho pošlou.

Old Post 13-01-2005 v 14:46 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 10

Jo jo mě ho taky poslali a docela zajímaví ceny řekl bych ještě lepší jak v erece.Syce není takovej výběr ale ceny se nedaj srovnávat.

Old Post 13-01-2005 v 20:18 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 11

nebo taky mrkněte na http://sweb.cz/elektromontaze/roslinysodik.htm -je to sice dražší, ale už jsem od tama kupoval a je to ověřený...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 19-01-2005 v 12:15 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 12

To je teda hodně drahý 150ka za 1880Kč.

Old Post 19-01-2005 v 15:35 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 13

Pro ty, co maj´ prahu nejbliz a nevadi jim nakupovat fyzicky rozhodne doporucuju fy ELKAS: http://www.elkas.cz/kde_nas_najdete.htm
Ted jsem tam byl uz po druhe a 250 SonT Pro od filipsu + starter me stali 605,- Kc. Tlumifky nevim co stoji, dostanou je prej az pristi tyden, (to rikali uz minulej) a pac jsem trochu spjechal, musel jsem do EREKY (malešicka 16), kde byla za 470,- . K tomu patice za 150,- (uz nevim jak se to jmenovalo, ale je to na vinohradech, zastafka busu 207, pobliz Tachovskeho nam.).
Byl jsem tak nadsenej relativne vyhodnou koupi, ze jsem rovnou zasel taky pro kondik (125,-) a to na florenc, oproti tramvaj. zastafce, fa SEMOT sro, nejaka opravovna motoru cico (vedle fy DAB )

Pokud zjistim presnejsi info, jeste to tady edytnu

<čerstvej edyt>
Až teraz som si fšimol, že sa jedná o internetový nákup v názve vákna, čili som asi mierne mimo mísu, ale pohľadám aj tú správnu

Takže v ELKASe majú momentálne (!) štyri (slovom: 4) kusy tlmiviek na 250W po 330,- Čk (jeto VOC, takže plus DPH = cca do 400,-)

Napadlo mi, že napíšem aj súhrn peněz, kvůli přehledu, taakže: suma sum = 1335,- CZK a treba si uvedomiť, že je v tom i ten kondík! A když uvážím, že na tý tlumifce to mohlo ve finále bejt i vo těch cca 8 pjetek míň
Za tu cenu ale zase možná flexo v ňákým bau*, tak si vyberte. Podle mě to zas tak drahé nejni

Naposledy upravil Ke-Guglimugli 31-01-2005 v 22:58 PM

Old Post 22-01-2005 v 08:26 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biscuit
Nový Člen

Karma uživatele biscuit - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 14

no tak asi kdyz je to e-shop, tak by meli posilat ne?

Old Post 14-02-2005 v 21:51 PM
biscuit je offline   Profil uživatele biscuit   Find more posts by biscuit   Foto galerie člena biscuit   Click here to Send biscuit a Private Message   Add biscuit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biscuit
Nový Člen

Karma uživatele biscuit - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 15

to jako nemelo bejt rejpnuti, jako ze jsi blb. to byla pouze akademicka otazka
nahodou jancovi dodavame z prace nejaky zbozi, tak bych mohl zjistit, kde vsude sidlej abys je treba mohl navstivit a nebo ti zjistit telefony, protoze to je ze zkusenosti nejjednodussi cesta
no na strankach urcite maji nejakej telefon taky.
jo a tyhle firmy vetsinou uvadej ceny bez dph.

Old Post 15-02-2005 v 21:47 PM
biscuit je offline   Profil uživatele biscuit   Find more posts by biscuit   Foto galerie člena biscuit   Click here to Send biscuit a Private Message   Add biscuit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 16

nevite nekdo nejakou stranku kde maj i obrazky s cenou ke svymu zozi zatim sem nic nenasel dikes

Old Post 16-02-2005 v 17:23 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7132760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív