Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » tlumivka help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

tlumivka help Příspěvek č. 1



našel jsem ve sklepě 250w SHC sodík a v krabici u toho ležela tlumivka je na ni napsaný 9WN a absolutně nemám šajnu co je to zač. taky bymě zajímalo jaký parametry má mít startér. na něčem uvnitř je napasaný impulzní VN transformátor 9WN. tak nevím zkuste poradit. nikde jsem tot tu nenašel...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-12-2005 v 12:54 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 2

můžu to použít pro ten 250w sodík?

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-12-2005 v 12:57 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 3


já mam na SHC 250W tenhle starter...

Old Post 29-12-2005 v 13:16 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
syncro
Stálý Člen

Karma uživatele syncro - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 4

... muj nazor: od pohledu tomu neveřim, že by to mělo s 250HPS bezpečně fungovat

Old Post 29-12-2005 v 13:44 PM
syncro je offline   Profil uživatele syncro   Find more posts by syncro   Foto galerie člena syncro   Click here to Send syncro a Private Message   Add syncro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5

díky parybo,

to syncro, nevím jestli je to velkej rozdíl ale ta moje je SHC ne HPS

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-12-2005 v 15:40 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 6


takhle vypadá krasavice

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-12-2005 v 15:41 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 7

varan: to moje je taky SHC =)

Old Post 29-12-2005 v 17:46 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 8


varan: to moje je taky SHC =) je to moje zlatíčko... a startuju ji tam tim starterem.. NO problem

Old Post 29-12-2005 v 17:49 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

to paryba Příspěvek č. 9

škoda, že se nemůžeš podívat k nám do sklepa, otec je elektrotechnik, dělal vývojáře pro těžkou techniku pak to učil na vysoké, a celej sklep je až po vrch plnej kondenzátorů, obrovskejch transformátorů různejch udělátek že je mi až zle, to bys musel vidět, jsou jich tady stovky, co jich za ty léta odnesl domů. Je to podle mě dost těžká úchylka. V každé skříni něco jinýho, myslím jinej druh, ale hodně, hodně. Je mi blbý se ho zeptat, hele nemáš tam zapojení pro sodík? No zatím se zkouším dívat, ale je to marný, nemám o tom ani páru.

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 29-12-2005 v 18:01 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10

Já to udělal jednoduše zašel sem do Elektro velkoskladu a typku se zeptal co a jak............poradily ...........asi tak.....

Old Post 31-12-2005 v 09:44 AM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 11

tak mi aspoň poradte někdo kde sehnat tlumivku v Brně, možná v ELvu, ale asi nikde jinde. Už jsem obešel půl Brna

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 20-01-2006 v 16:08 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2004 - Tlumivka - 11 odpovědí
24-10-2003 - tlumivky - 1 odpovědí
08-09-2001 - tlumivka - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2975180 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív