Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » tlumivka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smokeman
Nový Člen

Karma uživatele smokeman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 3 

Nápad Příspěvek č. 1

Ahoj,stavim si světlo a dostal jsem tlumivku Layrton TIP:HIA 25/23,na 250W.Co se na to dá připojit?A schéma je kreslený bez zapalovače a kondík psanej jenom 18uF.Bude to vůbec s něčim fungovat?

Dík

Old Post 07-09-2001 v 11:13 AM
smokeman je offline   Profil uživatele smokeman   Find more posts by smokeman   Foto galerie člena smokeman   Click here to Send smokeman a Private Message   Add smokeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

tlumivka Příspěvek č. 2

Zdravím,
tlumivka LAYRTON s označením HIA je tlumivka pro rtuťovou výbojku, TESLAMP je značí RVLX 250W, OSRAM HQL 250... Jejich spektrum neobsahuje skoro žádnou červenou složku, nehodí se pro pěstování. Chystám experiment kombinace sodíkovky 400W a rtuťový výbojky 125W pro doplnění modrý a bílý složky, teda svítit oběma výbojkama na růst, místo halogenidu. Co jsem zkoušel bylo ke konci květu přisvítit ultrafialovým světlem z rozbitý rtuťový výbojky, teda opatrně rozbitý, prasátko uvnitř musí zůstat vcelku. Kytky během čtyř dnů dokvetly, a vypadá to že vyloučily i víc pryskyřice.
Listy jim zežloutly a bylo... Na experimenty doporučuju sluneční bréle, zánět spojivek coby dup...

Old Post 07-09-2001 v 21:29 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Nápad ad HQL Příspěvek č. 3

Už jsem o tom někde psal - s výrokem "rtuť se nehodí pro pěstování" naprosto nemohu souhlasit. Právě OSRAM HQL50 (4x) se mi celkem osvědčily . Je sice pravda, že stonky bývají značně chatrnější než pod sodíkem (nedostatek R složky), ovšem listy a palice - nádhera! Co je však horší než tenké stonky - až na výjimky je výsledek o něco méně potentní (sodík dělá více pryskyřice). Měl jsem možnost sledovat růst stejné "genetiky" jinde (pod Na) a porovnávat jak vývoj kytí, tak sklizeň . Shrnutí - sodík je jednička, avšak rtuť má též co do sebe, rozhodně bych ji nezavrhoval a kombinace Na/Hg je zajímavý námět k experimentům.

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 08-09-2001 v 21:01 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
20-01-2006 - tlumivka help - 11 odpovědí
26-03-2004 - Tlumivka - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3437930 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív