Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Slimáci ve skříni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Podaří se mi je zliqidovat?
V žádnym případě
Rozhodně
Jak to mam xakru vědět?
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
swannie
Nový Člen

Karma uživatele swannie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2 

Obecné Slimáci ve skříni Příspěvek č. 1


Čauky lidi, mam problém, nedávno se mi ve skříni pod 600W sodíkem objevili maličkatý slimáčci, během asi týdne vyrostli tak na cca 5 cm velikosti a sou modrý, liqiduju je tak že je sbírám do kyblíčku ale pořád se tam objevujou další maličký, stalo se vám to už někomu, co mám dělat??

Old Post 18-12-2004 v 18:20 PM
swannie je offline   Profil uživatele swannie   Find more posts by swannie   Foto galerie člena swannie   Click here to Send swannie a Private Message   Add swannie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asper
Nový Člen

Karma uživatele asper - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

No asi si koupil špatnou hlínu.

Old Post 18-12-2004 v 19:01 PM
asper je offline   Profil uživatele asper   Find more posts by asper   Foto galerie člena asper   Click here to Send asper a Private Message   Add asper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 3

Jednou jsem mněl na zahradě něco podobnýho a koupil jsem na ty svině takoví granulky a ty zkurvi potom chcípali jak zběsilí a kytkám to nevadí.A koupil jsem ty granule v zahradnictví.

Old Post 18-12-2004 v 19:27 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 4

jj ty granule sou mooc good, pravidelne je pouzivam outdoor. Stojej asi 150 a je to na mrte dlouho Doporucuju

Old Post 18-12-2004 v 21:07 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 5

No pardón, ale stádo slimáků pod 600W se mi zdá trošku divný, a jestli za tejden vyrostou na 5 cm tak to může bejt jen invaze z marsu nebo něco od KDU-ČSL, takže granule nevim nevim, i když se mi venku taky perfektně osvědčily, zkusil bych zavolat kapitána Picárda a nebo honem rychle ke zpovědi a kdyby ani tohle nepomohlo, tak zkusit aspoň tejden nehulit.

Old Post 19-12-2004 v 10:58 AM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DjMeo
Stálý Člen

Karma uživatele DjMeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

To jsem nevěřil že se ve skříni můžou oběvit takový šmoulové. Každopadně zničit a né manuálně ale chemicky.... jinak hodně štěstí... ať ti ty kytí dorostou....

Old Post 19-12-2004 v 19:57 PM
DjMeo je offline   Profil uživatele DjMeo   Find more posts by DjMeo   Foto galerie člena DjMeo   Click here to Send DjMeo a Private Message   Add DjMeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swannie
Nový Člen

Karma uživatele swannie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 7

No nevim, teď už se tam občas objeví i 15 cm velké obludy a kakaj velký lepkavý hov*a a lezou i ven (i když netuším kudy, jedině snad větráčkem) a máma říkala, že jestli najde ještě jednoho tak se stěhujou do popelnice i s kytkama a skříní :-(

Old Post 21-12-2004 v 09:24 AM
swannie je offline   Profil uživatele swannie   Find more posts by swannie   Foto galerie člena swannie   Click here to Send swannie a Private Message   Add swannie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nawy
Stálý Člen

Karma uživatele Nawy - 68% PěstitelskáKarma uživatele Nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8

ha ha ,tak to je hard core, aby me doma vsude lezli modry lepkavy kurvy!!! no fuj, stoho se me chce zvracet!

Old Post 21-12-2004 v 13:35 PM
Nawy je offline   Profil uživatele Nawy   Find more posts by Nawy   Foto galerie člena Nawy   Click here to Send Nawy a Private Message   Add Nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

mám napád: slimáci nelítaj takže by je stačilo sesbírat z rostlin a dolu ke stonkům dát na stonek igeliták(přidělat gumičkou) a na ten igeliťák dát kapesník od octu nebo silného alkoholu...po tom ty zmrdi nevylezou- tudíž nebudou mít co žrát- tudíž všichni pochcípou-tudíž budeš mít hezké kytí:-)bacha ať se ti ti zmrdi nepřelezou ven ze skříně..

Old Post 21-12-2004 v 16:57 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

Ja bych na chvili vyhazel vsechny vesele kvetiny ven a celou tu skrin vydezinfikoval, umyl a vystrikal nakym sajrajtem a zase to nastehovat zurrück, protoze vajicka muzou byt klido na stenach. Ale pokud sou ti slimaci kulišáci, tak nakladli vajicka do hliny a uz se jich nezbavis.

Nemas tam treba moc vlhko?

p s y c h o 8 4

Old Post 02-01-2005 v 01:11 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 11

granule jsem zkousel jenom outdoor, doma si kupuj primo smes nebo tu hlinu prevar nez ji tam budes davat...

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 02-01-2005 v 22:01 PM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2007 - Teplota ve skříni - 6 odpovědí
15-05-2004 - větrání ve skříni - 2 odpovědí
11-04-2004 - teplo ve skříni??!! - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6197920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív