Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Deja vu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pady
Nový Člen

Karma uživatele Pady - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 3  

Re: píše se rok 2005? aspon myslim Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od P3Ci
BTW: dobře se tato funkce mozku dá otestovat na bad tripu, už jste otočili Badtrip-na normální uvolněný stav?? já už ano

To bych taky chtěl umět, jak jsi to udělal? To se ti během chvíle změnili pocity z nepříjemných na příjemné?

Old Post 25-07-2012 v 20:31 PM
Pady je offline   Profil uživatele Pady   Find more posts by Pady   Foto galerie člena Pady   Click here to Send Pady a Private Message   Add Pady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

No hele, ani newim pořádně jak, ale v momentě kdy jsem sedel v rohu auta, a začínal jsem vnímat v mnohem širšim uhlu pohledu
Začal jsem v tom hledat smysl, což do te doby bylo velmi složité, protože nato že vedle mě seděla jedna holčina a ja jí viděl jako kdyby ode mě byla 5metru, tk mě to prostě ve finálku rozesmálo, ale musel jsem ji hledat
(našla ona mě s brkem)

ale v tom přechodu z bad na normalni stav jsem cítil uplne stejnou mozkovou aktivitu jako při deja vu..
Jako kdyby se mi virtualni procesy v mozku vyply a ja zacal jet na resetovanym rozumu..
Něco jako když resetuješ pcčko

Old Post 26-07-2012 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabriel2
Nový Člen

Karma uživatele Gabriel2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 35

no moje teorie na dejavu... pokud verite ze clovek neni ohraniceny fyzickym telem a ze je nejaka duse ktera ma svoji pamet a inteligenci tak v navaznosti na to co psali budhiste ze cas ve skutecnosti neexistuje, je jen pritomny okamzik.. bych rekl ze je to jakoby zablesk z vyssiho vedomi mimo cas... to znamena takovy nahled do budoucnosti nebo minulosti.
Tohle mi pripada nejlogictejsi....
btw.. ohledne toho kolik procent mozku vyuzivame sem ted cetl studii o lidech a nebylo jich malo, kteri meli poskozeny mozek, naprikad jim chybela seda kura mozkova nebo dokonce bylo i par takovych kteri meli v hlave jen nejakou tekutinu a stejne zili normalni zivot s lehce nadprumernym IQ....
sem zvedav na reakce :-D

Old Post 26-07-2012 v 18:35 PM
Gabriel2 je offline   Profil uživatele Gabriel2   Find more posts by Gabriel2   Foto galerie člena Gabriel2   Click here to Send Gabriel2 a Private Message   Add Gabriel2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 36

Na tohle téma jsem viděl zajímavý videjko a je to pouze chvilková chyba mozku...žádný nadpřirozeno, pohledy do budoucna/minulosti... A podle toho jak to tam popisovali, to dávalo smysl na 100%, takže věřím že je to pravda...

EDIT: Tak jsem našel i to video:

http://www.videacesky.cz/navody-dok...y/co-je-deja-vu

Co na to říkáte? Dává to smysl ne?

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 26-07-2012 v 22:49 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 37

Nexius: dík za info, zajímavý.

gremlin101: smysl to dává, video výborný, ale co takové ty situace, kdy člověk ví, že v té situaci už jakoby byl a díky tomu může mírně předpovídat její další průběh. To ta chyba mozku moc nevysvětluje. Nestalo se mi to často ale párkrát ano.
Příklad: dostavil se mi v rozhovoru několika lidí pocit, že jsem tohle už zažil, v ten moment jsem věděl jak bude rozhovor dál probíhat, spíš kdo další promluví, podíval jsem se tedy na člověka, dřív než začal mluvit, protože jsem věděl, že teď měl ještě něco říct, a pak jsem se otočil na příjezdovou cestu, protože jsem věděl, že hned na to co domluví se stane něco co mě donutí se tam podívat a ono k nám po ní, chvilkku na to, přijelo auto. Jasně tyhle situace se dějí tak vzácně, že by se dalo říct, že je to opravdu jen náhoda. Nebo snad čas plyne i nějak jinak než jak ho chápe naše vědomí a podvědomí je schopno "předbíhat". Pokud by ale bylo schopno předbíhat, znamenalo by to, že budoucnost je daná. A pokud je budoucnost daná, tak kde mám sakra drtičku už ji hledám 10 minut, teď tu někde byla a papírky taky v háji. To mi musí snad někdo krást.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 30-07-2012 v 08:25 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 38

To mě se stávalo následující deja vu. Situace kterou jsem zažíval téměř každý den, ale deja vu pocit se objevil pouze v min. z případů. Vysvětluji si to tak: Např jdu po chodbě po schodech nahoru jako každy pracovní den, ale dejavu pocit se objeví pouze když periferně uvidím sukni kolegině ... ucítím její vůni stejně jako před měsícem kdy jsem tomu taky nevěnoval pozornost. Nebo jiná situace kouříme brko jako vždy ale dejavu se dostaví pouze v okamžiku, kdy mě probleskne hlavou stejná myšlenka. Deja vu mám jen pokud jsou tyto prožité situace spojeny s něčím, co je v podvědomí, nebo na to nějak pomyslím nepřímo...

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 12-01-2013 v 14:32 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Re: Re: píše se rok 2005? aspon myslim Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Pady

To bych taky chtěl umět, jak jsi to udělal? To se ti během chvíle změnili pocity z nepříjemných na příjemné?


Jasně, stejně jako je to obráceně, kdy se z příjemných pocitů stane badtrip.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 12-01-2013 v 14:40 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9046210 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív