Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Sháním kolegu Šamana...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Upozornění Příspěvek č. 1

Ahoj lidi!
Jmenuju se Shamananda Jayadeva a nikdy jsem nehulil odrůdu Shaman a proto to sháním...
Pomůže mi někdo????Chci pěstovat sám sebe....

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 02-09-2001 v 15:07 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Shaman Příspěvek č. 2

Jo shaman. Vymenil sem s kamosem originalni seminka Early skungu za Shamana. Ted mam jednoho venku. Vypada fakt pjekne. Asi 1,5 m vysoka kytka, palicky este nejsou moc rozrostli ale hned od zacatku byla znatelne vyditelna fialova barva. Vydel bych sklizen cca. do mesice. Urcite budou i njaky semena, ale bouzel jsem nesehnal Shamana samce, takze to budu muset opylit necim jinym /Shiva, White widow/. Neni to njak extremne vysoka kytka, ale to je tim ze v mladi rostla v malym kvetinaci, kterej ji asi trochu priskrtil. Fakt peknej model. Uz se tesim az to bude zraly

P.S.: Myslim ze by se tam pro tebe njaky seminko naslo, ale jak uz sem rek: nebude to 100% cistej Shaman.

[Edited by Colek on 02-09-2001 at 04:25 PM]

Old Post 02-09-2001 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Joooo, ozval se někdo... Příspěvek č. 3

To Colek:
Hele chlape fakt by mě potěšilo i semínko z napůl šamana...moc dík, když tak mi napiš na mail.
shamanjai@seznam.cz

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 03-09-2001 v 11:33 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No, ale musis chvilku vydrzet este to neni zraly. Az to bude ready tak se ozvu. Kdybych nahodou zapomel tak se pripomen.

Old Post 03-09-2001 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Purple_star
Nový Člen

Karma uživatele Purple_star - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Obecné Early_skunk Příspěvek č. 5

četl jsem,že tu někdo pěstí Early skunka.Chtěl bych ho vyzkoušet,tak kdyby měl někdo nějaká navíc,ozvěte se prosím,byl bych vám moc vděčný......bohužel nemám žádná semena na výměnu,snad jen česká,ale to by za skunky asi nebylo ono.....

Old Post 05-09-2001 v 13:52 PM
Purple_star je offline   Profil uživatele Purple_star   Find more posts by Purple_star   Foto galerie člena Purple_star   Click here to Send Purple_star a Private Message   Add Purple_star to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0237750 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív