Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zazitky z MHD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Pohodička Zazitky z MHD Příspěvek č. 1

Ty jo taky zazivate drsne veci kdyz jedete zkoureni tramvají,autobusem,trol..atd.Ja s kamosama teda mastne..treba kolikrat jsme nastoupili a vevnitr sme dostali chut na buco tak sme pod vlivem thc zacli nabijet sklenenku pritom na nas zacali zvedave pokukovat spolucestujici(kterych bylo celkem dost ale nam byli mastne u pi.i)pak sme to tam zacli hulit..reakce lidi byvaji ruzne..to je pak sranda kolikrat na vas prijde ridic,duchodci na vas maji mastne kecy a taky vas vykopne nejaky udelany typek ktereho tim celkem serete..nebo taky ciga...ste vypaleni jak papriky a kourite cigo a najednou vam jede bus nebo neco a vy mate teprv pulku ciga tak vam to prijde normalni a vlezete tam i s cigem..to pak je uplne mazec ty pohledy lidi...tedka sme treba jeli a kamos kouril a pak uz to jeden chlapek nevydrzel a povida:,,poslys mladej tady se nekouri!"na to se na neho kamos podival a odpovedel:,,vsak uz koncim"a bez zadneho respektu pokracoval v cinnosti..a to nemluvim o duchodcich s tema sou nejlepsi farky zazil sem s nima toho mastne hodne..ale ted to tady ani nenapisu bo se mi fakt nechce takze sorry,ale podelte se taky o sve zazitky s MHD...mozna je tohle tema ptakovina ale me prijde celkem vecne a good protoze sem mastne High...

Old Post 02-12-2004 v 20:25 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 2

jet skoureny busem je pro me MASTNE neprijemne, nemam rad kdyz je kolem moc lidi mam z toho pak schyzy ale treba v noci kdyz je klid tak cumis z okna jak se mihaji svetylka to je vpoho...

Old Post 02-12-2004 v 21:31 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Obecné Příspěvek č. 3

MHD je dost psycho... to mas teda recht..jednou rano do skoly sme dali s kamosem sucháce s 6ti centimetrovim hadem....
no mazec... ja na prestupní stanici nemoch ani vystoupit..
a ten druhej bus co prijel za deset minut narvanej lidma hukot..

Old Post 02-12-2004 v 21:46 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 4

Jo to je uplne hnus kdyz je to precpane..a jeste ted v zime je to tam tim padem vydychane a strasne vedro...hruza

Old Post 03-12-2004 v 03:16 AM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 5

no neviem ci je to teda az TAKA SRANDA
ked zbytocne provokujes tym ze hulis/fajcis v buse/tramvaji..... skvor mi to pripada ako keby si chcel iba DOST hlupim sposobom "ukazat" ze ja som ten hulic travy a je mi vsetko a vsetci jedno. budem si robit co chcem a kde chcem.......
no a takyto robia potom meno vsetkym...... hmmm,

PS:skus dospiet a vymysliet nieco rozumnejsie......

Old Post 03-12-2004 v 07:26 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 6

No mozna mas pravdu ale ja to nedelam proto abych kazdemu ukazal jaky sem hulic ale proste je to sranda..z tvojeho pohledu trosku zvracena ale vis jak...a tenhle thread neni o huleni v tramvajce ale o nejdrsnejsich zazitcich z ni a to ze sme v ni hulili patri k nasim zazitkum chapes..asi je to blbost ale kdyz je clovek v pi.i...

Old Post 03-12-2004 v 08:14 AM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Co takhle nějaký odmasťovač?

Old Post 03-12-2004 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 8

2 pavlik: MOC DOBRA poznamka .... hehe

Old Post 03-12-2004 v 10:17 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

he, v časech bouřlivé puberty jsem se jednou z nešťastné lásky hrozně opil ve městě a pak sem odjel trolejbusem asi 10 zastávek se zapálenym doutníkem a půllitrem v ruce

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-12-2004 v 10:26 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 10

Když mě bylo asi 15 tak sme se sestřenkou začínali testowat maryjane.Jednou sme byli na priglu a totálrectál sme jezdily úplně vykutý na parníku(to je taky MHD) to ještě šlo byli tam samí turisti a tak.
jenže když sme pak když sme šli dom a dobýhali šálku a tak tak sme ju stihali a naskočili sme do zadního vozu kde sedělo úpně hafo nácků a než sme na příští zastávce vystópily tak nás úplně hafo poflusali.Bylo to dost nechutný ,jenže jak sme vystupuvali vystříkala to to sestřenka kasrem...:-) Takže nakonec sme chytli zácvat smích jak prase a ještě teď kdyžsi na to vzpomenu mám co dělat abych se neposral smíchy

§§kuma!faka§§

Old Post 03-12-2004 v 10:43 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 11

2lulugang
necetl jsem cely thread ale uz ted vim ze lulugang je naprosto dementni clovek. omluvte to slovo ale jine jsem pouzit nemohl.
toť vše.

foosball

Old Post 03-12-2004 v 11:16 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toman
Nový Člen

Karma uživatele toman - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 12

2maslox: naprosto s tebou souhlasím

Old Post 03-12-2004 v 12:36 PM
toman je offline   Profil uživatele toman   Find more posts by toman   Foto galerie člena toman   Click here to Send toman a Private Message   Add toman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 13

lululangu, ty máčo!
jinag zážitky z MHD - když můžu, tak se vyhejbam metru
to já jsem si jednou řekla, že udělám dobrý skutek, že pustím sednout jednoho starého pána sednout...a když jsem mu to navrhla, tag me este málem zmlátil tou svoují holí, že co sito prej dovoluju, že on zas tak starej nejni! to bylo překvápko !

Old Post 03-12-2004 v 12:50 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 14

nebo fakt fajn když jsem jel s poměrně hodně vysokou horečkou k doktoru a byl sem na tom fakt bídně - zpocenej, klepal se, naprosto bez síly - nikoho ani nenapadne mě pustit sednout - naopak by na mě nejradši zavolali fízly, že tam maj narkomana v absťáku...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-12-2004 v 12:56 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabijak
Nový Člen

Karma uživatele zabijak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 9  

v emhade Příspěvek č. 15

no ja nejvetsi serky zazivam, kdyz jsem treba zmastenej a prijdu do busu, kterej je uplne narvanej!! to je hruza, vedro jak swin, spocenej jak krava!!!! no jeje.. kazdopadne kdyz je tramvaj treba poloprazdna tak je nejvetsi punk checkovat ty lidi, uplne si predstavuju jejich osudy :.) fakt sila! navic se mi zda cas v tramu nebo v busu uplne nekonecnej...

Old Post 03-12-2004 v 17:18 PM
zabijak je offline   Profil uživatele zabijak   Find more posts by zabijak   Foto galerie člena zabijak   Click here to Send zabijak a Private Message   Add zabijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 16

2lulugang: ses dobra lesba, ja te tam s tim cigem potkat tak bys asi dostal pesti do zaludku, ale na to casem prijdes sam . . .

kamos mi rikal, jak si udelal cokoladu, cele to sezral(prej hooodne), a pak jel vlakem z praglu do ostravy. prej si NIC nepamatuje(je to zhruba 6 hodin). on je ale hovadko

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 03-12-2004 v 18:28 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-09-2010 - Zazitky z hollandska - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3998650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív