Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Grafy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 17

na ja arone...... pěkný pěkný K4U, sice jsem toho názoru že růst v roce 2002 trošku přibrzdí (dostupnost internetu a jeho provoz je pořád nic moc), ale roste to a to je důležité. Eště před rokem bych byl shopen klidně pěstit pod žárovkou a dnes....... jsem zase o kus dál!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 22-12-2001 v 15:33 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 18

nemam tuseni, jak jsi to delal, zda jsi prochazel "cleny" a datum jejich prihlaseni, ale s poctem clenu co tu je, by to zabralo asi peknou chvilku... at tak ci tak, ta prace zaslouzi oceneni...

K+

Old Post 22-12-2001 v 15:54 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 19


woman

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 22-12-2001 v 20:43 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peterix
Nový Člen

Karma uživatele Peterix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička A zase o par lidi vic Příspěvek č. 20

Muzes me tam pridat :-)

->
<Absolute Happiness>

Old Post 22-12-2001 v 22:27 PM
Peterix je offline   Profil uživatele Peterix   Find more posts by Peterix   Foto galerie člena Peterix   Click here to Send Peterix a Private Message   Add Peterix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marigator
Stálý Člen

Karma uživatele Marigator - 29% PěstitelskáKarma uživatele Marigator - 29% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 85 

waw Příspěvek č. 21

hele lidi to je fakt husty...jak ten graf pekne roste....skoda ze v nem nejsem i ja....chce to jeste jeden grafik:-)

Old Post 26-12-2001 v 17:19 PM
Marigator je offline   Profil uživatele Marigator   Find more posts by Marigator   Foto galerie člena Marigator   Click here to Send Marigator a Private Message   Add Marigator to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marigator! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 22

graf


je to fakt dobrý, že to de nahoru...
Líbí se mi to a můj tip je, že se to v žádným případě nezastaví na 5000.

co NASDAQ ?

Old Post 31-12-2001 v 16:36 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 23

Tak to by mě taky zajímalo, kolik je tady lidí,,, mohlo by se to on-line ukazovat přímo na všech stránkách,,,
Chtělo by to udělat celostátní sraz,, takovejch pár tisíc huličů,,, to by byla paráááda

Oscar
Enjoy joint

Old Post 01-01-2002 v 23:21 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Další statistická masturbace Příspěvek č. 24


Ahoj lidi! Když má tedy Grower to výročí, připravil jsem zase pár grafíků. Asi to k ničemu není, ale holt lidská přirozenost je už taková, že kdykoli někde vidíme názorný obrázek, hned máme pocit, že se tak nějak lépe orientujeme a jsme víc v obraze, i když je to mnohdy úplná blbost.

Takže: nejprve známý graf počtu uživatelů podle data registrace. Kromě klasického počtu registrovaných uživatelů jsou tu nově další tři křivky odstupňované podle aktivity uživatelů: křivka uživatelů s alespoň jedním, alespoň 10 a alespoň 100 příspěvky.

Old Post 04-01-2002 v 19:46 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 25


Tohle je poměr počtu aktivních uživatelů (s alespoň 1 příspěvkem) vůči celkovému počtu přihlášených uživatelů v závislosti na čase. Je to spočítané až od 100. uživatele, protože pro malé počty to hrozně lítá. Všimněte si mírného poklesu; podle mého názoru jej lze přičíst jednak tomu, že čím víc lidí o Groweru ví, tím více se sem přihlásí lidí i jen tak (lze předpokládat, že na začátku to bylo spíš o nadšencích, kteří mají asi i větší sklon k aktivitě), jednak tomu, že lidé přihlášení později měli (zatím) méně času napsat svůj první příspěvek.

Old Post 04-01-2002 v 19:51 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 26


Počty příspěvků jednotlivých uživatelů, seřazené zleva od nejméně aktivních doprava po nejaktivnější. Aktuální žebříček 11 největších spisovatelů je:


  1. 647: Walhalla2000
  2. 516: Carlos
  3. 412: breeder
  4. 363: phmh
  5. 350: sativa
  6. 344: Butch
  7. 344: TommyBoy
  8. 333: Hlava
  9. 321: sunset
  10. 300: oton
  11. 297: Deu


(Jedenáct jsem jich uvedl proto, že na jedenáctém místě je právě Deu, který si, řekl bych, zaslouží zvláštní pozornost ).

Old Post 04-01-2002 v 20:01 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 27


Poslední kousek je možná o něco kryptičtější: jedná se o aditivní počet příspěvků, tedy víceméně integrál předchozího grafu. Osa y vyznačuje všechny napsané příspěvky, na ose x jsou uživatelé opět podle aktivity. Každý bod na křivce určuje na ose y počet příspěvků, který napsali všichni uživatelé stejně nebo méně aktivní než uživatel na ose x. Všimněte si, že nějakých 50 nejaktivnějších uživatelů plodí celou polovinu příspěvků fóra. Graf začíná až od 800, protože 809 přihlášených uživatelů je neaktivních (nemá žádný příspěvek).

Old Post 04-01-2002 v 20:06 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marigator
Stálý Člen

Karma uživatele Marigator - 29% PěstitelskáKarma uživatele Marigator - 29% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 28

chlape kam ty na to chodis ja ti snad poslu karmu:-)
(jen co zjistim jak na to

Old Post 04-01-2002 v 22:49 PM
Marigator je offline   Profil uživatele Marigator   Find more posts by Marigator   Foto galerie člena Marigator   Click here to Send Marigator a Private Message   Add Marigator to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marigator! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 29

Tos vypada to skvele. Jen jsem nevedel, ze tady je nejake graffovani. Docela jsem se tou myslenkou zabyval sam, ale jsem docela lenoch, tak by mi to trvalo dlooouho. No zkratka, jsem rad ze to zmak nekdo za me! k4u~>bro Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 05-01-2002 v 00:28 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 30

Tim> Však jsem se s tím taky včera sral přes hodinu. Nenávidím Excel 2000, hlavně automatické opravy a automatické scrollování při natahování oblasti myší!

Old Post 05-01-2002 v 20:53 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 31


Hele,, vono by to fakt nebylo složitý dát sem někde počítadlo, který by počítalo nový členy (v aktuálním měsíci,,)
Upozorněte někdo administrátora na tenhle příspěvek,, třeba to vezme vážně
Nebo s tím bude chtít pomoct ??



[Edited by Oscar111 on 06-01-2002 at 10:24 PM]

Oscar
Enjoy joint

Old Post 06-01-2002 v 14:55 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 32

No já nevím; možná ti přesně nerozumím, ale není náhodou počítadlo členů taková ta věc napravo nahoře na hlavní stránce http://grower.cz/forum ?

Old Post 06-01-2002 v 20:43 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2933600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív