Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Grafy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Pohodička Příspěvek č. 1


Tak jsem se dneska nudil u jednoho <I>velmi</I> dlouhého downloadu, tak jsem si udělal takový grafík v Excelu - vývoj počtu členů zdejšího fóra v čase. Je to úplně na nic, ale já mám holt statistiky rád...

Old Post 15-02-2001 v 17:35 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Pohodička :) Příspěvek č. 2

Víc hlav víc ví........

Old Post 15-02-2001 v 21:43 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 3

Mě na tom především potěšilo, že se to evidentně zatím nijak extra nezpomaluje.

Old Post 17-02-2001 v 11:09 AM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmz
Nový Člen

Karma uživatele xmz - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 4

Zajímalo by mě jestli jsou ve fóru i nějaký holky.Nebo se to tu řídí starým dobrým pravidlem- Kluci mají rádi trávu a holky mají rády kluky (kluci kouří trávu a holky kouří klukům). :-)))))

Old Post 19-02-2001 v 09:28 AM
xmz je offline   Profil uživatele xmz   Find more posts by xmz   Foto galerie člena xmz   Click here to Send xmz a Private Message   Add xmz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Dámy Příspěvek č. 5

S těma holkama by mě to taky zajímalo, ale spíš si nyslím, že tu žádný nejsou. Je to vědecky dokázaný fakt, že ženy necítí potřebu vytvářet umělá prostředí. Velice málo žen je mezi akvaristy a tvorba umělého prostředí pro růst našich berušek (myslím Indoor) je velice podobná. Prostě to nemaj v genech a basta.
Proto by mě velice překvapilo, kdyby tu nějaké dámy byly...

Old Post 19-02-2001 v 12:40 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné ženy Příspěvek č. 6


znám pár pěstitelek,ale asi se tady neoběví-ale možná jo,až jim o tom někdo poví
a tady jsou aspoň nějaký z časopisu

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 19-02-2001 v 19:09 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lexa
Nový Člen

Karma uživatele Lexa - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 7

ja jednu znam , je to moje teta, je ji pres 40 let, a ma doma peknou pestirnu......

Lexa

Old Post 04-03-2001 v 07:41 AM
Lexa je offline   Profil uživatele Lexa   Find more posts by Lexa   Foto galerie člena Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Add Lexa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganjaman - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Obecné Grrrrlllls Příspěvek č. 8

Taky znam nemálo farmářek (se dvěma dokonce pěstuju) = takže stop mužskýmu šovinismu! To jestli maj holky chuť tlachat na netu je jiná věc - taky by mě to zajímalo.

Ganjaman

Old Post 09-03-2001 v 16:43 PM
Ganjaman je offline   Profil uživatele Ganjaman   Find more posts by Ganjaman   Foto galerie člena Ganjaman   Click here to Send Ganjaman a Private Message   Add Ganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neo_3Dfx
Nový Člen

Karma uživatele Neo_3Dfx - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 5 

Palec nahoru Názor Příspěvek č. 9

Zdravím všechny zelináře atd... No a k těm ženskejm.. Znám jednu pěstitelku a dokonce i pálí, ale je to asi jediná zástupkyně něžnného pohlaví o které vím že podstatu te látky v krvi pochopila. No a pár jiných (hlavně takové o kterých sem jen slyšel) Tak ty ten materiál vůbec nebral...

Old Post 11-03-2001 v 18:35 PM
Neo_3Dfx je offline   Profil uživatele Neo_3Dfx   Find more posts by Neo_3Dfx   Foto galerie člena Neo_3Dfx   Click here to Send Neo_3Dfx a Private Message   Add Neo_3Dfx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné a co ňáký fotky?tady v galerii?:) Příspěvek č. 10


škoda jenom že už je to starý

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 12-03-2001 v 16:12 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašiš
Nový Člen

Karma uživatele Hašiš - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 18 

Holky pěstujou Příspěvek č. 11


Jo je pravda, že holky hulej (i když mnohem míň), ale taky pěstujou. Moje holka dokonce minulou sezónu pěstovala. Bohužel se z nepochopitelných příčin od hulení odvrátila a není příliš šťastná že hulim.

Je to divný, ale zdá se mi, že ženský hulej jenom krátkodobě, znám už dost holek, který hulili a dneska by si nedali ani práska.

Ale taky už jsem hulil dost dobrý modeli vypěstovaný ženskou rukou. Jo holky to uměj s každejma kytkama...

Jo a tenhle vobrázek je z jednoho dobrýho sajtu, jehož adresu si bohužel nepamatuju, takže omluvte tohle porušování copyrightu

Hašsmoker

Old Post 14-03-2001 v 20:36 PM
Hašiš je offline   Profil uživatele Hašiš   Find more posts by Hašiš   Foto galerie člena Hašiš   Click here to Send Hašiš a Private Message   Add Hašiš to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hašiš! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 12


A ještě jednou, po měsíci...

Old Post 14-03-2001 v 21:36 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Víla
Nový Člen

Karma uživatele Víla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 13

Tak abych vám to objasnila- holky hulí, alespoň rozhodně ty, co znám.

Já jsem možná vyjímka...? Ale nezdá se mi.

Možná, to, že jich tu moc není pramení jednoduše z toho, že holky prostě do počítačů moc nedělaj.
A taky jednoduše o fóru neví - já se o něm dozvěděla před třemi dny od jednoho týpka na chatu.
Hned jsem se mrkla - a... -v pohodě!

Já pěstím docela zarputile - což se ale o mých kámoškách fakt říct nedá. Jo, holky jsou mršky a říkaj, že to vlastně nemaj zapotřebí a je to vlastně pravda. Pokud si hezká holka chce zahulit, nemá nejmenší nouzi.
Mně se tohle ale docela příčí...
a vůbev...
Vlastní, krásný, voňavý kytičky a samotná radost z toho,jak rostou se prostě nedá ničím oddiskutovat.

Old Post 16-03-2001 v 20:28 PM
Víla je offline   Profil uživatele Víla   Find more posts by Víla   Foto galerie člena Víla   Click here to Send Víla a Private Message   Add Víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Dotaz Holky Příspěvek č. 14

Kdy si zahulíme spolu?

Old Post 17-03-2001 v 07:35 AM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 15


Tak tady máte zase po čase jeden, když je o to zájem...

Old Post 20-12-2001 v 19:54 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Dobra prace Příspěvek č. 16

K+, Arone tohle potesi oko i mysl.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 21-12-2001 v 21:40 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1197460 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív