Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Feminizovaná semínka - ano či ne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Zajímá mě jestli někdo máte skušenost s feminizovanejma semínkama od Dutch passion jedno s jakýma - ideální pokud ste někdo měl feminizovanej skunk11 od nich.
Zajímá mě jestli fakt z těch semínke byli samice atd. Prostě cokoliv.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 21-08-2001 v 22:09 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Tak to jsem rád, doufám že moje skušenost bude podobná. Až je prubnu tak sem napíšu jak to dopadlo.
A co ostatní máte taky nejaké skušenosti s feminama.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 23-08-2001 v 19:13 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Palec nahoru :) Příspěvek č. 3

re: Butch
Nazdar chlape
- já jsem měl taky feminizovaný semínka a úspěch 9/10. takže vpoho. já bych věřil šikovnejm rukám u DutchPassion
zatim High

Old Post 23-08-2001 v 22:27 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 4

Zajímalo by mě jak to s těma semínkama dělaj.Jestli víte tak prosím poraďte.

Old Post 29-08-2001 v 13:27 PM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 5

Na threadu 602 to popisuje Ziggy -myslim, ze tam ma i primy odkaz. Zdarec !

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-08-2001 v 13:56 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabicka
Nový Člen

Karma uživatele zabicka - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 6

Mladezi, v holandsku nam je nechteli prodat, ze je prestali prodavat (hmm) (Sensi Seed tusim to bylo) ze pry se neda zarucit qalita. Dava to smysl?

Old Post 19-09-2001 v 08:39 AM
zabicka je offline   Profil uživatele zabicka   Find more posts by zabicka   Foto galerie člena zabicka   Click here to Send zabicka a Private Message   Add zabicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Nápad nespolehlivost Příspěvek č. 7

postup jakym se semena feminizujou nemuze nikdy zarucit 100% uspesnost, to by si museli pohrat s genama, jejich postup je zalozenej na umelym hormonalnim ovlivneni pohlavi rostliny, ktery je soucasne podporeny nutnosti pestovani tehle kytek za urcitejch specifickejch podminek
alspon to teda predpokladam, ze k feminizovanejm semenum jeste pridavaj navod jak z nich dostat co nejvic samic
jinak jsem si nevsim ze by u Sensi seeds meli fem. semena, to spis u Dutch Passion

Old Post 19-09-2001 v 18:12 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec dolů hermafrodit Příspěvek č. 8

U feminizovanych semen je pry vysoky vyskyt hermafroditu. Prece jenom to neni prirozeny a prirode se poroucet neda (jednou to uz nekdo zkousel, "Porucime vetru, desti" a moc to neklaplo

Old Post 19-09-2001 v 18:33 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 9

U feminizovaných semen je poměr samic k hermafroditům 7/3. To mi zas tak vysoký nepřijde.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 11-02-2002 v 09:56 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 10

Co tu mam feminizovany semena ja, tak mam uspesnost zatim stoprocentni, ze z toho vyleze matka... zatim jsem zasadil pet semen a dostla pet samicek...

Old Post 16-02-2002 v 01:15 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-06-2018 - Vlastní feminizovaná semena - 10 odpovědí
04-10-2016 - Vlastní feminizovaná semena - 0 odpovědí
02-06-2016 - Feminizovaná semena z bazoše - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2464180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív