Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » housenky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hash
Nový Člen

Karma uživatele Hash - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz Příspěvek č. 1

Potřebuji poradit!!!Mam asi tak 2m kytku s několika páry větví a na jedné z nich, až asi 20cm od vrcholku mi listy (z části i paličky) začínaji ožírat takové hnusné, malé, zalené housenky.Listy pak uplně zhnědnou a upadnou.Mám strach aby mi to nezlikvidovalo i palice a nerozšířilo se i na jiné větve!!!!CO NA TY PARCHANTY MAM DAT????????

Fetus

Old Post 21-08-2001 v 18:16 PM
Hash je offline   Profil uživatele Hash   Find more posts by Hash   Foto galerie člena Hash   Click here to Send Hash a Private Message   Add Hash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Chemie housenky Příspěvek č. 2

ja semmel asi pred mesicem housenky, presne takovy jaky popisujes ty. Ja sem je postrikal obycenym pripravkem proti msicim, tim strikam vsechny skudce a pokazdy se mi to osvedcilo


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 21-08-2001 v 19:19 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hash
Nový Člen

Karma uživatele Hash - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

Chemie ??? Příspěvek č. 3

A jakou to používáš tu chemiu????Ja sem koštoval Biool a jaksi to nezabralo.!

Fetus

Old Post 22-08-2001 v 18:11 PM
Hash je offline   Profil uživatele Hash   Find more posts by Hash   Foto galerie člena Hash   Click here to Send Hash a Private Message   Add Hash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Chemie ? Příspěvek č. 4

nevim, proste zelena lahvicka a je to na msice, ale pouzivam to i na klistata, komary, mouchy, housenky a mravence


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 24-08-2001 v 08:51 AM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valecek
Nový Člen

Karma uživatele valecek - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 5 

Škůdci Housenice Příspěvek č. 5

Hele, ja mivam housenky skoro kazdej rok, vzdycky jsem je tam nechal, jen at papaj a nikdy mi kytku neozraly tak, ze by mi ji poskodily, tak proc ty chudery necim strikat, vzdyt je to fasizmus!!!!! Grrrr!

Old Post 25-08-2001 v 15:31 PM
valecek je offline   Profil uživatele valecek   Find more posts by valecek   Foto galerie člena valecek   Click here to Send valecek a Private Message   Add valecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hash
Nový Člen

Karma uživatele Hash - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

Upozornění haha Příspěvek č. 6

Tak sem dal teda na vase rady a co se stalo!Tak si prohlizim palicky a co vidim::::ty zasrane housenky sou uz pomalu velke jako muj malicek a vklidu si pochutnavaji na me kytce.!!Co ted??Mam sklidit??? kruci...

Fetus

Old Post 05-09-2001 v 18:30 PM
Hash je offline   Profil uživatele Hash   Find more posts by Hash   Foto galerie člena Hash   Click here to Send Hash a Private Message   Add Hash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hlína Příspěvek č. 7

A Ty tam ty housenky necháváš, jó? Taky jsem je jednou měl, sice ne na dvoumetrový kytce, ale na dvou metrových kytkách . A co radím já? Normálně tu kytku projeď hezky manuálně a housenky pozbírej a můžeš je...(dosaď si podle míry agresivity ;-) třeba odnést sousedům na zahrádku. Věř tomu, že když si dáš záležet, tak je pozbíráš všechny. Lovu zdar.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-09-2001 v 18:49 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hash
Nový Člen

Karma uživatele Hash - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

Palec nahoru to-jo Příspěvek č. 8

Toz co mi zbejva.......

Fetus

Old Post 06-09-2001 v 20:07 PM
Hash je offline   Profil uživatele Hash   Find more posts by Hash   Foto galerie člena Hash   Click here to Send Hash a Private Message   Add Hash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoryTHC
Stálý Člen

Karma uživatele GoryTHC - 74% PěstitelskáKarma uživatele GoryTHC - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 35 

Obecné nechat Příspěvek č. 9

ja bych tam ty housenky taky klidne nechal. Podle me na palice nepudou a budou zrat jenom listy. A pokud vim tak vetsina pestitelu listy pred sklizni votrhava, takze ty housenky vlastne delaj praci za tebe ;o)

GoryTHC

Old Post 07-09-2001 v 08:23 AM
GoryTHC je offline   Profil uživatele GoryTHC   Find more posts by GoryTHC   Foto galerie člena GoryTHC   Click here to Send GoryTHC a Private Message   Add GoryTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hlína No já... Příspěvek č. 10

... jsem jednu housenku zapomněl, byla mrcha někde schovaná a druhej den jsem měl půlku nejvrchnější palice v pr... a housenka byla dvakrát tak velká než ty co jsem den před tím pozbíral. Byla naštěstí poslední, takže škoda nebyla tak velká. Možná jsem měl jiný housenky (housenic cannabis?) :-)

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 07-09-2001 v 08:52 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné housenky Příspěvek č. 11

Ja bych na kytce nenechal housenky ani nahodou, je jedno, ze zerou jen listy, i kdyz mozna i palice, ale kdyz se ti rozmnozi, tak ti sezerou listy vsechny, ja sem mel jen 2 a ozrali mi za chvili nez sem si jich vsiml pulku listu na kytce, takze radsi nenechavat


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 07-09-2001 v 21:57 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 12

Mám problém s malými húsenicami. Sú asi 5-7 mm dlhé, zelené a pohybujú sa plazením. Vyliahnú sa pravdepodobne z vajíčok, ktoré sú skôr oválneho tvaru a svetlohnedej farby. Pravdepodobne ich nakládol ten biely motýľ - tuším kapustový, či ako sa mu hovorí.

Lenže problém je, že tie húsenice neožierajú listy, ale ožierajú blizničky na šiškách. Vždy som ich našiel len na šiškách a aj tie vajíčka sú nakladené v šiškách.

Existuje nejaký postrek, ktorý však nebude ovplyvňovať chuť výsledného produktu?

Marihuana je dar.

Old Post 25-08-2006 v 07:51 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 13

Housenky bych tam urcite nenchaval, protoze maji jaksi od prirody dane ze papaji dokud je co papat (celkem nezadouci efekt na konopi ne ? )
manualne vysbirat a odnest nekam jinam pryc nebo zahubit.
Chemicky bych to asi neresil protoze nejsou zase az tak mazane jako nektere mikroorganismy

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 25-08-2006 v 11:43 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 14

Lenže nie je jednoduché vyzbierať zo šišiek asi tak 300 ks vajíčok (odhadom), ktoré sú rozmiestnené decentralizovane. To všetko predstavuje hrozbu. Vyzbierať je to nemožné.

Marihuana je dar.

Old Post 25-08-2006 v 14:33 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 15

pomozte jak na ty housenky,,ja jich tam mam opravdu mraky, par jich vzdycky posbiram,ale ihned jsou tam novy!hruza...

Old Post 29-08-2006 v 21:56 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 16

newim - neni to nahodou tohle? resil bubik
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-08-2006 v 09:49 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6141060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív