Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vetrák ku cooltube
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sova
Stálý Člen

Karma uživatele sova - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 33  

vetrák ku cooltube Příspěvek č. 1

Poradí mi niekto aký typ ventilátora mám kúpiť do cooltuby? Doteraz som mal sunon, ale vzhľadom k jeho hukotu to ďalej nejde. Bol by najlepší TD ventilátor?

Kto nehulí s nami - hulí sám

Naposledy upravil sova 20-05-2005 v 14:49 PM

Old Post 08-10-2004 v 12:32 PM
sova je offline   Profil uživatele sova   Find more posts by sova   Foto galerie člena sova   Click here to Send sova a Private Message   Add sova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

dal bych euro1 kvalitni a levný

green fanatic

Old Post 14-10-2004 v 16:39 PM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucia
Stálý Člen

Karma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 3

Oj ci si mudry sova

,Shiva shanti 400W SON-T AGRO,bubler
,Power Plant,Skywalker,250W Skrina,bubler
,Shiva shanti 250W Skrina,bubler

Old Post 10-01-2005 v 16:47 PM
Lucia je offline   Profil uživatele Lucia   Find more posts by Lucia   Foto galerie člena Lucia   Click here to Send Lucia a Private Message   Add Lucia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 4

Tie euro sú dosť hlučné. skôr by som volil nejaký výkonný na 12V tie sa dajú zohnať s hlučnosťou pod 30dB. Ale rozhodnutie je na tebe.

Old Post 10-01-2005 v 16:59 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

TD Příspěvek č. 5



Já mám cooltube o průměru 125 mm, původně v ní byl větrák Euro 2. Časem ale začal dělat dost kravál a výkon mě taky moc neuchvátil.

Pak jsem se rozhodl udělat novou skříň a samozřejmě i nový chlazení cooltube. Už jsem nechtěl mít větrák uvnitř tuby - kvůli čištění. Na to je výborný TD!

Měl jsem dost problémy s místem. Nová skříň byla široká a prakticky jsem neměl jinou možnost než buď dát větrák vně (nešikovně do regálu mezi kompoty ) nebo dovnitř, kde by sežral dost drahocenného místa na výšku. Jo - pozor - na střeše je plno - veškerá elektroinstalace + vývody větráků... Nechtěl jsem obětovat místo ve skříni větráku, tak jsem se rozhodnul, že pořídim výkonný TD, který bude foukat poměrně dlouhým flexopotrubím (odhadem tak 2 metry) na výbojku...

Rozhodl jsem se trochu zainvestovat a pořídil jsem TD350/125!

Nakonec jsem ho přidělal vně u díry pro přívod vzduchu k tubě. V pohodě zvládá ufoukat 3 pravoúhlý záhyby a i 400W uchladí naprosto fantasticky na nižší rychlost!

Co je fakt super - když se zasere, tak jde velmi rychle a pohodlně vyndat, vyčistit a vrátit zpět.

Co se týče hluku tak bych řekl, že to ojro dělalo mnohem větší krawál!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 10-01-2005 v 20:03 PM

Old Post 10-01-2005 v 19:40 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sova
Stálý Člen

Karma uživatele sova - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

TD350/125 sa mi zdá príliš zbytočne silný. Tie pravouhlé záhyby by som zbytočne prefukoval. Musím dať prachy aspoň na TD160/100. Rozmýšlam aj nad TDM vetrákom (omnoho lacnejší), ale s tým by som si asi moc nepomohol skrz hukot.

Kto nehulí s nami - hulí sám

Old Post 11-01-2005 v 07:47 AM
sova je offline   Profil uživatele sova   Find more posts by sova   Foto galerie člena sova   Click here to Send sova a Private Message   Add sova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sova
Stálý Člen

Karma uživatele sova - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

UdL: akým spôsobom si upevnil (resp. vyriešil) vstup flexorúry do skrine? (2.obrázok) Máš tam nejakú vec z umelej hmoty alebo čo)

Kto nehulí s nami - hulí sám

Old Post 11-01-2005 v 07:53 AM
sova je offline   Profil uživatele sova   Find more posts by sova   Foto galerie člena sova   Click here to Send sova a Private Message   Add sova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Jednoduše - vyřezal díru 125 mm a tu flexo rouru jí protáhl a připevnil až vně a zrovna docela překvapivě k tomu větráku...

Fotr woe!

Old Post 11-01-2005 v 09:15 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sova
Stálý Člen

Karma uživatele sova - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9

Princípu rozumiem (tomu som aj predtým), ale zaujala má tá umelá hmota pri vstupe flexo rúry do skrine. Myslel som, že to máš nejakú vychytávku )

Kto nehulí s nami - hulí sám

Old Post 12-01-2005 v 07:00 AM
sova je offline   Profil uživatele sova   Find more posts by sova   Foto galerie člena sova   Click here to Send sova a Private Message   Add sova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

JJ - ta hmota - normál krytka. Teď na tom mám ještě dámskou punčochu, aby se co nejmíň zasíral větrák...

A jestli myslíš tu krabičku u skříně, tak to je ovládání větráku. TD350 nebyl standartně dodáwán s káblem, tak mi ho za pár větví jeden známej vyrobil...

Fotr woe!

Old Post 12-01-2005 v 07:27 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sova
Stálý Člen

Karma uživatele sova - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

UdL: už tomu rozumiem ) vďaka )

Kto nehulí s nami - hulí sám

Old Post 13-01-2005 v 09:17 AM
sova je offline   Profil uživatele sova   Find more posts by sova   Foto galerie člena sova   Click here to Send sova a Private Message   Add sova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2019 - TT100 s Cooltube - 6 odpovědí
11-02-2010 - prasklá cooltube - 2 odpovědí
17-08-2007 - Cooltube - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3589150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív