Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak uvařit Mlíko ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19
Autor
Téma 
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 273

Mě osobně se mlíko zhnusilo, tak že stačí jen když ho vidím a už bliju .. Kámoši když ho naposled vyřili (nejsou zrovna dobrý kuchtíci) tam dali takové množství másla že při pití člověk nepyl nic jiného než mastná máselná oka , ale fungovalo dobře, takže když už mléko, tak jednině v palačinkách nebo hustý jahodový koktejl.

Old Post 02-05-2011 v 14:37 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 274

citace:
Původní příspěvek od Ovar
Ten 1g bych spíše vykouřil :-D Teda aspon my to děláme ve větším,půl igelitky paliček nějakého dobrého outu a jde se na věc....to jsou pak masakry


a takhle pak vznikaj ty veselý příhody s přiotrávenejma dvaceti lidma motajícíma se někde v lese a blijící jak Alík. Co vás proboha vede k myšlence, že když vykouříte 1g denně tak ideální míra intoxikace bude 50g?


spronty:jo je lepší vařit z malýho množství kvalitního modelu, páč se ti na jednotku THC vylouhuje podstatně míň ostatních kaší chlorofylem počínaje a hnojkama konče

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 26-05-2011 v 13:07 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Párek! Brkosaj
Nový Člen

Karma uživatele Párek! Brkosaj - 89% PěstitelskáKarma uživatele Párek! Brkosaj - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 275

Zdravim všechny. tak když už je tady téma o mléce z konopí též připojím svojí zkušenost. Loni se mi mlíko vůbec nepovedlo(chutově dobrý. jen přeslazený, ale efekt žádný) tak letos sem se do toho pustuil s vervou a dopadlo to dost hustě. Jak sem to vařil a tak nebudu psát, jen že po předchozích zkušenostech sem nešetříil materialem( byly to jen listy ze samců) ani pak vařenou mňamkou. Vypil sem asi 223ml a po pul hodce to začlo být zajímavý. Takový stav mysli sem předtim nezažil. Co se dělo popisovat nebudu, akorát, že po 4h sem šel spát a poblil sem se jak zmrd, pak sem uklízel a moc se vevyspal. Ještě ted 21 h poté sem dost mimo afakt nelituju ani tý práce ani blití. Mlíko s trávou je super a už se těšim za rok zas!

Old Post 06-08-2011 v 20:23 PM
Párek! Brkosaj je offline   Profil uživatele Párek! Brkosaj   Find more posts by Párek! Brkosaj   Foto galerie člena Párek! Brkosaj   Click here to Send Párek! Brkosaj a Private Message   Add Párek! Brkosaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 276

čauves lidi....já osobně mlíko moc nemusim a tak gdyž jsme jely s lidičkama do žízníkova na fest... tak jsem uvařil klasik ganja mlíko a z toho mlíka jsem udělal pudink z piškotama....no co se dělo za zbjesilosti ani nemluvym...taková motanice a haldy to jsem čuměl...jsem zvyklí na mlíka houby atd...ale ten pudink mohu jen doporučit fakt super a jsem si jistý že překvapí uplně každého...vřele doporučuju skuste to...čauves neandrtálec milda....

Old Post 06-08-2011 v 20:46 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 277

citace:
Původní příspěvek od auroraindika
čauves lidi....já osobně mlíko moc nemusim a tak gdyž jsme jely s lidičkama do žízníkova na fest... tak jsem uvařil klasik ganja mlíko a z toho mlíka jsem udělal pudink z piškotama....no co se dělo za zbjesilosti ani nemluvym...taková motanice a haldy to jsem čuměl...jsem zvyklí na mlíka houby atd...ale ten pudink mohu jen doporučit fakt super a jsem si jistý že překvapí uplně každého...vřele doporučuju skuste to...čauves neandrtálec milda....


jn puding je dobrý..ono pokud máš mléko,tak z mléka už můžeš uvařit jakou-koliv dobrotu at je to puding,koktejl,buchta nebo bešamel,ze kterého si mužeš udělat nějakou omáčku např žampionovou,třeba k neděli k obědu už je jen na fantazii

Old Post 07-08-2011 v 00:29 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FoumiPB
Nový Člen

Karma uživatele FoumiPB - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 278


Tak nejako to robím ja...

Nastriháme rastlinu na cca 2-3 cm kusy a hodíme do hrnca. Zohrejeme vodu v rýchlo varnej kanvici (samozrejme ohriať vodu môžete aj inak) a zalejeme rastlinu vriacou vodou aby sa odstránil chlorofyl, v praxi sa to prejaví ako hnusná škaredá tmavo zelená voda. Precedíme aby znova ostala len rastlina a tento krok opakujeme viac krát, platí, že čím viac tým lepšie (ja to robím tak 5-krát). Voda neviaže THC takže žiaden strach.

Samotné varenie. K ,,prevarenej“ rastline prilejeme liter plnotučného mlieka a smotanu na varenie (čím viac % tuku tým lepšie). Približne po každej pol hodinke prilejeme 2-3-4 decilitre mlieka – stále plnotučné! Varíme na konštantnom ohni, keď to ide vykypieť premiešame. Ja striedam doby kedy mi to len bublá (jemne vrie) a kedy to musím stále miešať aby to nevykypelo. Pozor, nemajte to na príliš silnom ohni aby vám to zdola neprihorelo! Treba miešať. Pre lepšiu chuť tam asi tak 30 min pred ukončením hodím Granko, trochu škorice. Niekedy to aj prikryjem pokrývkou, aby neunikala para.

Čas varenia už je niekde popísaný, ale napíšem to aj tu aby to bolo celistvé.
1 hodina - pohoda
2 hodiny - jazda
3 hodiny – psychotropný účinok

Keď dovaríme jednoducho precedíme do fľaše pre praktickosť a holááá...
Na zdravie!
Mlieko môžeme skladovať v chladničke, ale si ho dať aj zamraziť do mrazničky.

.:PB:.

Old Post 25-08-2011 v 13:28 PM
FoumiPB je offline   Profil uživatele FoumiPB   Find more posts by FoumiPB   Foto galerie člena FoumiPB   Click here to Send FoumiPB a Private Message   Add FoumiPB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 279

FoumiPB: Dělám to skoro stejně, akorát tam dám 3 panáky rumu navíc a vařím minimálně ty 3 hodiny, většinou alespoň 4

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-08-2011 v 13:44 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 280

Zdravím mlíkaře,
koukám, recepty se stále zdokonalují a to je dobře. Mlíko je při správném způsobu přípravy velmi dobrá a jednoduchá alternativa jak si "přijít na své".
Už delší dobu se snažím dodržovat postup:
- používat pouze palice
- při vyvařování ve vodě (max. 80-90 st.C) 1. den výměna vody 3-4x (záleží na velikosti nádoby - hrnce, po vychladnutí šup na noc i s vodou ihned do lednice
- druhý den 1x výměna vody po dosažení 90st.C, scezení
- lázeň v mléce cca 2hod max. 80st.C, vychladnout, opakovat2-3 hod. s přidaným kondenzovaným mlékem (neslazeným - nekaramelizuje na dně), po vychladnutí na noc opět ihned lednice
- třetí den zahřát pod bod varu, odstavit, scedit, za tepla přidávám skořicový/vanilkový cukr, ne skořici či vanilku
- přelít do tmavé litrové láhve (používám od energeticky "bláznivého vlka")
- zbytek obsahu láhve po vyvařeném mléce doplním cca 1,5dcl rumu. Ten má dvojí význam - jednak příjemně dochutí, ale především zabrání produkci kvasinek a protáhne dobu použitelnosti klidně i na dva měsíce. Proto nepřidávám rum při samotném vaření (Pflusik?).
- vyvařené konopí - druhák pro okamžitou spotřebu - opět do hrnce, zalít 0,5 l mléka, vařím 1hod. ...a... jak se dělá puding který vás vystřelí z fuseklí už víte.

"Ostrého mlíčka" si nedovolím dát víc než malýho frťana. Pokud dám frťany dva a ještě jsem schopen rozeznat zvuky od tvarů ... něco se nepovedlo

Edit: před časem mě soused pozval na svoji 50-ku a tak jsem šel. Jako dárek ode mne dostal panáček mlíčka do kávy. Na druhý den mi vyčítal, že jsem nepřišel a on se na mě musel dívat ten večer v televizi...
No,.. chápete to?

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-09-2011 v 12:13 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 281

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Zdravím mlíkaře,
koukám, recepty se stále zdokonalují a to je dobře. Mlíko je při správném způsobu přípravy velmi dobrá a jednoduchá alternativa jak si "přijít na své".
Už delší dobu se snažím dodržovat postup:
- používat pouze palice
- při vyvařování ve vodě (max. 80-90 st.C) 1. den výměna vody 3-4x (záleží na velikosti nádoby - hrnce, po vychladnutí šup na noc i s vodou ihned do lednice
- druhý den 1x výměna vody po dosažení 90st.C, scezení
- lázeň v mléce cca 2hod max. 80st.C, vychladnout, opakovat2-3 hod. s přidaným kondenzovaným mlékem (neslazeným - nekaramelizuje na dně), po vychladnutí na noc opět ihned lednice
- třetí den zahřát pod bod varu, odstavit, scedit, za tepla přidávám skořicový/vanilkový cukr, ne skořici či vanilku
- přelít do tmavé litrové láhve (používám od energeticky "bláznivého vlka")
- zbytek obsahu láhve po vyvařeném mléce doplním cca 1,5dcl rumu. Ten má dvojí význam - jednak příjemně dochutí, ale především zabrání produkci kvasinek a protáhne dobu použitelnosti klidně i na dva měsíce. Proto nepřidávám rum při samotném vaření (Pflusik?).
- vyvařené konopí - druhák pro okamžitou spotřebu - opět do hrnce, zalít 0,5 l mléka, vařím 1hod. ...a... jak se dělá puding který vás vystřelí z fuseklí už víte.

"Ostrého mlíčka" si nedovolím dát víc než malýho frťana. Pokud dám frťany dva a ještě jsem schopen rozeznat zvuky od tvarů ... něco se nepovedlo

Edit: před časem mě soused pozval na svoji 50-ku a tak jsem šel. Jako dárek ode mne dostal panáček mlíčka do kávy. Na druhý den mi vyčítal, že jsem nepřišel a on se na mě musel dívat ten večer v televizi...
No,.. chápete to?

H.


No nene, vařit mlíko tři dny v kuse, abych uvařil něco, co zabije i po panáku ... Propláchnout to jenom třikrát...Navíc tim dopovat nic netušící okolí...hodně štěstí, až na to někdo zareaguje blbě a bude se ti doma válet v křečích po zemi a volat sanitku. Díky bohu, že sem z těhle demencí už vyrost.

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 19-09-2011 v 18:05 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 282

Chci se zeptat,má cenu dělat mlíko ze samců?Případně ještě,pokud budu vařit doma,je z toho moc velkej smrad?Dikes:-)

Old Post 25-09-2011 v 15:22 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 283

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Zdravím mlíkaře,
koukám, recepty se stále zdokonalují a to je dobře. Mlíko je při správném způsobu přípravy velmi dobrá a jednoduchá alternativa jak si "přijít na své".
Už delší dobu se snažím dodržovat postup:
- používat pouze palice
- při vyvařování ve vodě (max. 80-90 st.C) 1. den výměna vody 3-4x (záleží na velikosti nádoby - hrnce, po vychladnutí šup na noc i s vodou ihned do lednice
- druhý den 1x výměna vody po dosažení 90st.C, scezení
- lázeň v mléce cca 2hod max. 80st.C, vychladnout, opakovat2-3 hod. s přidaným kondenzovaným mlékem (neslazeným - nekaramelizuje na dně), po vychladnutí na noc opět ihned lednice
- třetí den zahřát pod bod varu, odstavit, scedit, za tepla přidávám skořicový/vanilkový cukr, ne skořici či vanilku
- přelít do tmavé litrové láhve (používám od energeticky "bláznivého vlka")
- zbytek obsahu láhve po vyvařeném mléce doplním cca 1,5dcl rumu. Ten má dvojí význam - jednak příjemně dochutí, ale především zabrání produkci kvasinek a protáhne dobu použitelnosti klidně i na dva měsíce. Proto nepřidávám rum při samotném vaření (Pflusik?).
- vyvařené konopí - druhák pro okamžitou spotřebu - opět do hrnce, zalít 0,5 l mléka, vařím 1hod. ...a... jak se dělá puding který vás vystřelí z fuseklí už víte.

"Ostrého mlíčka" si nedovolím dát víc než malýho frťana. Pokud dám frťany dva a ještě jsem schopen rozeznat zvuky od tvarů ... něco se nepovedlo

Edit: před časem mě soused pozval na svoji 50-ku a tak jsem šel. Jako dárek ode mne dostal panáček mlíčka do kávy. Na druhý den mi vyčítal, že jsem nepřišel a on se na mě musel dívat ten večer v televizi...
No,.. chápete to?

H.


Hochu tak to si pěknej blázen. Vařit mlíko 3 dny? Jako chápu, že tenhle postup umožňuje vytvořit absolutně vražednej driák. Otázka je následující: Opravdu to chceme? Vařím mlíko, abych si mohl dát 1-2 hrnečky s kakaem a byl vpohodě a ne aby toho někdo omylem vypil o panáka navíc a potom v záchvatech úzkosti prosil ať ho odvezem do nemocnice jak píše soudruh nademnou. Mám radši ty slabší mlíka, kde je o hodně nižší riziko přehnání dávky. Navíc my to máme jako takovej rituál. Jedem na chatu a za ty 4 hodinky si uděláme mlíčko tak akorát, aby s toho nikomu nehrabalo a aby sme zužitkovali listí hermáče a samce. Vařit to s palic je samozdřejmě větší rozstřel, ale pálky snad radši vykouříme ne? Mlíko je zkrátka takový zpestření a hlavně to beru jako možnost, jak zužitkovat materiál naprosto nevhodnej ke kouření.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-09-2011 v 16:29 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skwar
Nový Člen

Karma uživatele skwar - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 284

vařival sem ze samcu...ještě loni taky třidenní mlíka...provařit hodinku...schladit...zmrazit...druhej den to samy....třetí den zfinišoval dochutil a pulhrnečku bylo vic než dost...když se ti pak doma objevi nečekaná návštěva a ty si hrneš tunelem někam do pryč....to nenenenenene ale ustal sem to ...

......
přikláním se k borcum a myslim že lepší sou "lightstavy"-specialně z mlika
dnes už vařim max tak 3 hodky i s přípravouD
a kdyz nespotřebuju namrskam z toho palacinky do mrazaku

Old Post 25-09-2011 v 20:10 PM
skwar je offline   Profil uživatele skwar   Find more posts by skwar   Foto galerie člena skwar   Click here to Send skwar a Private Message   Add skwar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 285

Tak jsem dneska navařil mlíko a přemýšlím,že udělám palačinky.Kolik jich tak můžu sníst,abych nebyl uplně mimo?:-)

Old Post 28-09-2011 v 19:16 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od _Thom@s_
Tak jsem dneska navařil mlíko a přemýšlím,že udělám palačinky.Kolik jich tak můžu sníst,abych nebyl uplně mimo?:-)


Záleží z čehos to dělal, jakým postupem, jak dlouho, jestli plnotučný nebo polotučný, jak seš zvyklej atdatd...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 28-09-2011 v 22:38 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 287

citace:
Původní příspěvek od Pflusik


Záleží z čehos to dělal, jakým postupem, jak dlouho, jestli plnotučný nebo polotučný, jak seš zvyklej atdatd...


No dělal jsem to ze samcu,plnotučný mlíko a vařil cca 2 a půl hodky...

Old Post 29-09-2011 v 11:43 AM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 288

Tak jsem si udělal taky mléko podle Colka a na poprvé myslím že to bude dobré ...

Mandala 2012

Sklep

Old Post 20-10-2011 v 11:13 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9664560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív