Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Me deti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 17

Romandl....mas troxu pravdu, ale aj tak si myslim ze Marihuana ako rastlina bohov nemusi peniaze ako take...IBA TO:-)
Inak good luck s tymi ruzami:-))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 11-10-2004 v 09:18 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romandl
Nový Člen

Karma uživatele Romandl - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 25  

DETI MYCH DETI Příspěvek č. 18

Mili pratele zahradnici…,

nehodlal jsem po neuspechu, se kterym jsem se vam ani nepochlubil, vubec do groweru psat, ale vse jsem si nyni, po necem uzasnem (stal se asi zazrak), rozmyslel.
O co jde?
Ma prvni sklizen nebyla vubec tak dobra jak jsem ocekaval. Chyba, ktera me stala temer celou urodu byla ta, ze jsem prehnojil. Vse se vyvijelo podle mych predstav az do doby, kdyz jsem zacal sporit s pristupem vody, to aby kvetina vytvarela vice pryskyrice, bylo to zrovna ve fazi, kdy jsem nejvice hnojil…a prehnojil. Vsechno to zacalo hnednout a opadavat a ani pruplachy vodou nepomohly. Tak jsem napriklad ustrihl pulku listu ktery uz byl hnedy a do rana uschnula i ta druha pulka. Druhe prekvapeni me cekalo, kdyz jsem zjistil, ze vsechny palice maji semena, a to ne malo…I presto byla tato sklizen celkem chutna.

Zasadil jsem tedy tusim deset semen a ani nepocital s tim, ze z nich neco bude a pripravoval se uz na cestu do Vidne - na nakup semen novych. Kdyz jsem pozdeji uvidel, ze jich sedm vyklicilo, cesta do Vidne prestala byt nalehavou. Ani jsem nemel dostatecny pocet kvetinacu a ty kytky maji ve skrini misto tak akorat pro sest kvetinacu. Rikal jsem si, ze kdyz jich budou ctyri holky, je to taky uspech a pak budou mit i dost mista. Asi po osmy tydnech jsem zmenil rezim na 12/12 a dalsi dny netrpelive pozoroval, co se z toho vyklube, abych se vyvaroval minule sklizni a svete div se: Sedm holek!
Vsechny kvetou a vypadaji, ze jsou zdrave. Dnes zalevam asi tak co 3, 4 dny a hnojim jenom proto, aby mela puda nejake ziviny – tedy naproste minimum. O kvetiny se dnes temer nestaram, ponevadz pokud vypadaji zdrave( jednou denne na ne kouknu pres skviru skrine). Co 3, 4-te zalevani pridam, tak nejak od oka, trochu zahrad. vapence.
Mit ze sedmi kvetin sedm zenskejch, je asi stejna pravdepodobnost, jako si vytahnout stiraci los s hlavni vyhrou.
Priste, nejak pristi tyden, az budu mit vice casu, poslu i nejake fotky.

Romandl

Old Post 16-02-2005 v 10:14 AM
Romandl je offline   Profil uživatele Romandl   Find more posts by Romandl   Foto galerie člena Romandl   Click here to Send Romandl a Private Message   Add Romandl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 19

2 Romandl
- tu škvírú bych ucpal, aby do skříně nešlo světlo

Old Post 16-02-2005 v 12:33 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 20

Moc se mi líbí tvůj příběh, i když samozřejmě drobný projev soustrasti ohledně erste runde je zřejmě namístě.. Svýma chybama se holt člověk učí, i když prej jenom ten hloupější.. Moudrý se učí na chybách jiných Ale abych moc nemachroval, taky patřím k těm blbějším exemplářům, páč jak jsi psal o těch sumách atd, jakobych viděl sebe jak kupuju všechno možné (grower pročtenej skrz naskrz), abych pak zjistil, že koupené je mi zpoloviny nap*d a že budu muset dokupovat a dokupovat. A to ani nemluvím o věcech, co šly pořídit "v sousedním krámě" levnějc Určitě ale nejsme sami a osobně se utěšuji tím, že příště budu za tu cenu opravdu chytřejší

A na margo tvé úspěšnosti s něžným pohlavím: Jedu ze semen poprvé a původně jsem měj pouhých 8 kousků, ze kterých vzešlo 7 (!) a z nich hádej kolik je ženského pohlaví..
Teda alespoň zatím to vypadá na 100% holčičí posádku (jsem skoro týden v květu).
Asi si pudu koupit ňákej ten los

Vehementně ti držím palec.

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 20-02-2005 v 08:31 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0918540 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív