Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » MÍSTO - kde nejraději hulíte, atmosféra, ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička Příspěvek č. 1

Zajímalo by mě, kde se nejraději scházíte s přáteli, kde v klidu zahulíte, co pak děláte , atd.

Já například s kámoši hulím kde se dá, ale máme i svoje oblíbený místa, jako třeba hradby, park,....
Taky je to dobrý u někoho doma, zahulí se a je tam pak i hodně jídla a zajištěnej nocleh

Ale nejlepší atmosféra se mi zdá, kdyz hulíme někde v lese, máme zapálenej oheň (i když se to nesmí), je dobrá zábava a o hudbu se staráme pomoci bong a didgeridoo


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 04-08-2001 v 18:00 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Jo přesně taky máme oblíbený fleky...a taky hradby :-)....jinak mám ráýd hulit pokaždý někde jinde,aby se to místo nestalo stereotypem.....jinak pohoda musí bejt ....to platí o těch bubnech :-)

Old Post 05-08-2001 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 3

Souhlasím s tím, že hulit je nejlepší v přírodě, lesy, skály. Skvělý je si zahulit a jít si zaplavat, jednou jsme se s přítelkyní málem utopili, když nás uprostřed poměrně velkýho jezera chytnul několika minutový záchvat smíchu, opravdu sranda, smát se až se za břicho popadáte a přitom se ještě snažit plavat.
Jeden typ: hulili jste v altánku u Pražskýho hradu? Je to pecka, koukat na ty starobylý věže, člověk si leccos uvědomý.

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 06-08-2001 v 14:40 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

Já rád hulim na nějakejch vyhlídkách, nejlepší je vyjet autem nad město a sledovat jak se rozsvětsuje, k tomu poslouchat nějakou pohodičku, třeba Manu,...
Jináč všude pokud je to v klidu, nikdo neprudí, hraje nějaká příjemná music...
Hlavně neřešit

Old Post 06-08-2001 v 18:43 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Taky pohoda Příspěvek č. 5

Vyborne je zajit na PARTY podivat se jak to tam vypada (proste to zhodnotit), hmmm nic moc.

Jit zase ven, zahulit a vratit se tam, no a pak jenom cumet kde se tady vzala TAK HUSTA PARTY!!!!! A parit a uzivat si s lidma az do rana

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 07-08-2001 v 10:58 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 6

:-) No, bohuzel nemuzu jen tak sednout do kary, zajedst si 30 kilacku, abych vubec vyjel z centra prahy a pak nekde v lese zapalovat ohen... teda muzu, ale bylo by to prilis stresujici.

Cely vikend jsem tedka s kamosema hulil na Machaci. Fakt pohodikcka. A hulili sme tam vsude. V penzionu, pred penzionem, na ceste do hospody, na zahradce hospody, na zahradce hospody, na ceste z hospody, pred diskotekou, stale pred diskotekou, (tam jsme nesli), cestou z diskoteky, pred dalsi hospodou, na ceste na penzion, v penzionu v posteli... a druhy den priblizne stejne...

:-)

Ale jinak uz moc do klubicku nechodime. Preci jen starnu a jsou jine povinnosti, ktere zerou cas (treba to, ze musim rano vstavat). Tak radsi u kamosu doma, nebo treba o prestavce na obed v parku. A pak samozrejme doma. Treba i sam. Pak jsou hezke sny...

Old Post 07-08-2001 v 11:56 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

misto Příspěvek č. 7

když jdu zahulit s kámošema, tak je mi jedno kde to je - víc mi záleží na společnosti. Když hulím sám, tak nejraděj venku v přírodě na odlehlém místě, na rybách, na stromech, na loukách.........

LEGALIZE IT !!!

Old Post 07-08-2001 v 13:04 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

mephisto .... Příspěvek č. 8

Hulit na rybách je skvělej nápad, jenom nevím, nevím jestli něco chytnu(zhulenej). Možná se ale do toho tak zaberu, že mi žádná ryba neuteče. Každopádně to vyzkouším. Díkas za typ

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 07-08-2001 v 13:27 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 9

ja sem chytal par let ryby, pak sem zacal hulit a zacalo mi pripadat chytani jako ztrata casu a tak sem s tim zkoncil a vubec si nestezuji, mam o hodne vic casu na kamarady a v prirode sem stejne casto, jen misto chytani, tam sem s kamosema a hulime


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 08-08-2001 v 20:06 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Pohodička Příspěvek č. 10

Nedávno jsem byl u kámoše v Praze. Odpoledne jsme zašli pod Petřín, sedli na lavičku a zahulili. Byl to skvělý zážitek koukat na celou Prahu při západu slunce. Skvělá pohoda. Doporučuji.

Old Post 10-08-2001 v 20:18 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenek
Nový Člen

Karma uživatele Zdenek - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 11

Mě osobně se hulí dobře doma.Když jsem sám. Otevřu okno dám si před parapet židli, tak abych si na ni mohl kleknout, pod lokty něco měkýho... No to je paráda. Mám totiž moc dobrej výhled na město a mám to i s přírodou.No to je neskutečná krása.Něco nepopsatelnýho. No a když jsem s kamarádama tak kdekoli kde není nic co by mě mohlo vystresovat.To znamená město-centrum a všechny veřejný místa kde je ranec lidí.To jsou místa který jsou pro mě tabu. Teda když hulim.Samozřejmě máme pár klubů kde se sejdem a zahulíme,ale to taky nejde pořád.Na to není už moc čas. ps. to s těma rybama, to může bejt dobrej mlejn.Škoda že nemám papíry.

Old Post 11-08-2001 v 01:55 AM
Zdenek je offline   Profil uživatele Zdenek   Find more posts by Zdenek   Foto galerie člena Zdenek   Click here to Send Zdenek a Private Message   Add Zdenek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička to mephisto Příspěvek č. 12

je jasny, ze je dulezita spolecnost, ale ja nehulim s nikym kdo je mi nesympatickej, takze kdyz dem hulit, tak proc si nenajit i nejaky pekny tichy mistecko, kde te pri huleni nebude nikdo rusit

[Edited by sativa on 11-08-2001 at 04:33 PM]


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 11-08-2001 v 15:13 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička to Zdenek Příspěvek č. 13

ja sem jeste nikdy nehulil sam, kdyz mam huleni, tak jen tak vyrazim do mesta a zhulim toho koho potkam, ale nerad hulim sam, jen kdyz kontroluju chut svych kytek, tak to testnu sam, aby pak kamosi nerikali, ze mam nejakej plevel s hnusnou chuti, proste rad hulim s kamosema


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 11-08-2001 v 15:37 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tutanchamon
Nový Člen

Karma uživatele tutanchamon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 14

Ja ted v lete nejradsi hulim u nas v "Lesoparku u vody" - je tam chladek, spousta lesnich zivocichu (veverky, capy, kachny) a hlavne vyborna zvukova kulisa tekouciho potucku... Jinak v zime hulim az na vyjimky skoro porad v aute

Old Post 16-08-2001 v 13:49 PM
tutanchamon je offline   Profil uživatele tutanchamon   Find more posts by tutanchamon   Foto galerie člena tutanchamon   Click here to Send tutanchamon a Private Message   Add tutanchamon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tutanchamon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 15

Jo to mě minulej rok taky pěkně vodrbali - byl sem v Maroku, ukradli mi asi 200 USD, jestli tam někdo do těch končin zamířítete, tak se obloukem vyhněte městu Tetouan, je tam koncentrovaná největší svoloč z širokadaleka. Každej se tam tváří přátelsky a dává se s tebou do řeči ale přitom nemyslí na nic jinýho než jak tě voškubat. čim víc na jih, tim je to potom pohodovější.

Old Post 16-08-2001 v 20:30 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Dotaz ROCNI OBDOBI vs. MISTO Příspěvek č. 16

V jakym rocnim obdobi nejradeji hulite?

Sice hulim porad, ale nejradeji hulim v zime, mam rad snih, takze kdyz ses nekde na horach, je zima, ten joint te krasne zahreje a koukas a vsude kolem snih, ma to takovy kouzlo

v lete je pri huleni nekdy az moc horko, i cigarety mi chutnaj vic v zime

... ale kazdy rocni obdobi ma neco do sebe
...ale nejradeji mam zimu !!!


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 16-08-2001 v 20:54 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3497620 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív