Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Teplo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Teplo Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery,
chtěl bych požádat o pomoc. Včera jsem spustil svou vlastní skříň. Trvalo mi dlouho než jsem ji postavil. Všechny informace jsem čerpal z vašich přízpěvků a snažil se vše udělat z vašich zkušeností. Při zkušebním provozu jsem měřil kontrolně teplotu asi 25 cm pod lampou a ouha.....za 10min, až se lampa porádně rozjela jsem naměřil 40 stupňů.
Rozměry: 55x80x100
Větrák: 1xeuro2 (150m3/h)
Lampa: 250W (tesla)
Dole jsem nechal otvor na nasávání vzduchu a větrák je v rohu nahoře (kde je teplota v normě). Může být problém ve špatně situovaném větráku? Nebo je výkon slabý? Mám přidat další, nebo více? Nebo pověsit lampu výš?

Old Post 06-04-2004 v 08:18 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

Asi budu muset udělat ten odtah. Mám jeden větrák v horním rohu pěstírny. To sklo bych měl dat hned pod zářivku a připevnit jej na stínítko? pokud bych měl sklo, musím mít ještě ten větráček na kytky? nějak moc nevím jak to dořešit. Ale díky moc za radu.

Old Post 07-04-2004 v 12:01 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

x-man: Já měl na odtah ze skříně taky EURO... jeden den - přesně jak píšeš - teploty hrubě přes 30... pak jsem sebral prachy a koupil UFOuna - teď teploty 24-28C. EURO se na odtah ze skříně absolutně nehodí... toť můj názor (asi nepotěšil, co?)

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 07-04-2004 v 16:52 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Díky všem za odpovědi a rady. Zkusím to s tím sklem a odtahem od výbojky. UFO stojí docela dost, možná si do budoucna pořídím. Ještě bych se zeptal jestli stačí na ofukování kytek ventilátor na zdroj z PC a jak ho máte připojený k el.proudu? Pokud vím zdroje z PC mají pulzní napětí a jejich příkon se pohybuje od 200W u starších až po 350W u nových. Vzhledem k tomu,že větráček od PC je na 5 - 12 V, tak bych volil nějaký adaptér. Může mi někdo poradit?

Old Post 08-04-2004 v 11:01 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Příspěvek č. 5

Menší korekce: Pulzní zdroj neznamená pulzní napětí na výstupu - tam je perfektně vyhlazený. A příkon PC zdroje je závislý na zátěži na výstupu, uváděných 200-350W je max. výkon - na kolik lze zdroj zatížit, nikoli příkon. Nejjednodušší adaptér ze stánku na větrák v pohodě stačí, má-li regulaci 3-12V (berme s rezervou, není stabilizováno), lze tím i řídit otáčky.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 08-07-2004 v 21:37 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaher
Nový Člen

Karma uživatele jaher - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

Zkus taky něčím ve vnitř ofukovat tu lampu.Cirkulace ve skrini to možna vyřeší(hlavně tim eurem ten smichanej vzduch ven ze skrině.

Old Post 08-07-2004 v 22:10 PM
jaher je offline   Profil uživatele jaher   Find more posts by jaher   Foto galerie člena jaher   Click here to Send jaher a Private Message   Add jaher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 7

ja prave skusam cooltube z pet flase 1,5l na 70w a asi to bude fungovat

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 10-07-2004 v 16:44 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2011 - Tienidlo - 3 odpovědí
14-07-2005 - Teplota? - 2 odpovědí
31-01-2005 - teplota - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2088590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív