Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » co je spatne???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hulcoun
Stálý Člen

Karma uživatele hulcoun - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Obecné co je spatne??? Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny pestitele a milovniky dobreho hulca. Mám takovej dotázek..Pestuju venku na oknech..na kyticky mi jde krásné slunicko skoro celej den. ale i tak nektery z mych miminek vypadaj sklesle a povadle. zatim jsou v kvetinácich. cim to muze byt?. jo jeste asi dodám ze maj tak +- 30-40cm. Diky..

Old Post 26-05-2004 v 15:52 PM
hulcoun je offline   Profil uživatele hulcoun   Find more posts by hulcoun   Foto galerie člena hulcoun   Click here to Send hulcoun a Private Message   Add hulcoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 2

hnojíš ?? zalejváš dostatečně ?? mají dostatečně velkej květináč ?? .... může toho bejt hafo

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 26-05-2004 v 16:17 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulcoun
Stálý Člen

Karma uživatele hulcoun - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

Zatim nehnojim, ale chystám se na to Krystalon.. ..kvetináce nevim. skus mi napsat jak velký??...kytky jak sem psal +- 30-40cm...nevim..mozná ze tema kvetinácema by to bejt mohlo...o víkendu presazuju..tak uvidime...

Old Post 26-05-2004 v 16:28 PM
hulcoun je offline   Profil uživatele hulcoun   Find more posts by hulcoun   Foto galerie člena hulcoun   Click here to Send hulcoun a Private Message   Add hulcoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 4

prostě přesadit do věčích květináčů , pohnojit a možná dát více na slunko kolik maj pater ???

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 26-05-2004 v 17:48 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulcoun
Stálý Člen

Karma uživatele hulcoun - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

..no svetový strany mám vychytaný..jsou na jiznim svahu.. myho balkonu..pater maj asi tak +/- 8-10..je to ruzny co kytka to jinak...jeste dodatek nemam je za oknem ale venku na balkone pred oknem...zkusim presadit jak sem psal a uvidime.. jinak zatim vám vsem moc moc diky..

Old Post 27-05-2004 v 09:18 AM
hulcoun je offline   Profil uživatele hulcoun   Find more posts by hulcoun   Foto galerie člena hulcoun   Click here to Send hulcoun a Private Message   Add hulcoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulcoun
Stálý Člen

Karma uživatele hulcoun - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

Tak jsem tady..bájo zprávy..přesadil sem do větších květináčů a vypadá to že se stav mejch miminek zlepšil... ..takže vám všem díky..díky díky...

Old Post 10-06-2004 v 09:40 AM
hulcoun je offline   Profil uživatele hulcoun   Find more posts by hulcoun   Foto galerie člena hulcoun   Click here to Send hulcoun a Private Message   Add hulcoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Mel jsem uplne stejnej problem . . . Zalezi hodne na tom jak velky je kvetinac, ve kterem je kytka zasazena. Mel jsem kytku ve stredne velkym kvetinaci (kytka uz mela asi 40 cm) a najednou zacala uvadat. Samozrejmne ze jsem kytku presadil aby mely koreny vic prostoru pro svuj rust. Po presazeni jsem kytce oskubal uvadle listy a za par dni kytka brutalne obrostla a zhoustla . . .

Old Post 25-06-2004 v 07:50 AM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anna
Nový Člen

Karma uživatele anna - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

hele obcas takhle reagujou kdyz sou prelity, tak bacha. Jinak je dobry je zalejvat kdyz uz neni takovy vedro.

Old Post 09-07-2004 v 14:08 PM
anna je offline   Profil uživatele anna   Find more posts by anna   Foto galerie člena anna   Click here to Send anna a Private Message   Add anna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2009 - Je to takhle spravne??? - 13 odpovědí
04-04-2004 - CO je to?? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9214810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív