Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » GROWER na doporuceni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
registrace novych clenu na grower na doporuceni starsich clenu
ANO....souhlaim
NE.......nesouhlasim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 17

HYP3R: Jasne, je to na adminech...a moje zkusenost(vlastni, jako admina) je - otravovat, otravovat a otravovat s tema zmenama, az se zrealizujou. Ja osobne jsem pomerne linej, takze kdyz mi nekdo rekne jednou, ze si mysli, ze bych neco mel udelat a ja o tom zas tak presvedcenej nejsu, vychladim to. Kdyz se to opakuje po padesaty a posty a rika mi to banda lidi, vyburcuje me to k cinu. Vim, ze kluci co odesli burcovali a nic se nedelo. Mozna dopadneme stejne s tou KOLESovou vizi. Pak asi budeme nasledovat Bohoura a spol., pokud se situace bude horsit...ale zatim bych votravoval, votravoval a votravoval. Carlose neznam, ale snad muzu verit, ze nejakou tu hierarchii a dalsi vecicky udela.

PROPER: ...bych nebyl takovej pesimista. Funguju na internetovejch diskusich od roku 97 a jsem presvedcenej, ze po urcitym case fungovani ve verejny casti fora by modi poznali, jestli je ten clovek dobrej, nebo neni. Ja osobne bych se takovy procedure vubec nebranil...prinuti to novacky vic cist a tim pochopit o cem to je, vynalozit urcity usili a to vetsinu debilu o ktery tady nikdo nestoji uz samo o sobe odradi.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 16-06-2004 v 12:11 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 18

Zdravim pozůstalý Greowers!

Moc to tu nesleduju, ale ted tenhle humbuk trochu jo...Moc mě mrzí, že situace skončila tam kde zkončila (odchod dobrejch lidí atd.) a na jednu stranu je naprosto chápu. Jestli chtěl Bohouš smazat fotky a trvalo to 3tejdny, tak bych asi taky byl vypruzenej.

Při představě, že by mi teklo do bot a potřeboval bych fotky odstranit třeba do druhýho dne se mi ježí bodliny...tohle by sakra mělo na polokriminálním serveru fungovat, ne? Co Carlosi? Ale v podstatě o celej akci vim prd, takže zase nemůžu soudit jen tak...

Na druhou stranu, obhospodařovat server, kde je 8000 členů, jedno jestli aktivních, je to dost. Ve volnym čase milion PM...samý hovadiny...Asi žádnej medík! A ještě k tomu zdarma

Jsem rozhodně pro doporučení novejch členů. Ale hlavně sem zastánce regulérních členských příspěvků. Klidně 100,- měsíčně. To nechám v krámu za svačinu každej den... Dejme tomu, že by po tejhle akci zůstalo třeba 4000 členů. To je nezkutečnej balík a za ten už se dá i adminovat s radostí, ne? Ale zase sme nelegální, prachy, účty, atd...

Je to těžký, ale i když mě odcházející starý páky nahlodali, tak já zůstávám, protože sem nikomu neublížil tim, že fotim svoje kytky a veřejně je prezentuju tam, kde to má bejt!

Srga!

Old Post 16-06-2004 v 12:38 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 19

Nejsem pesimista. Jsem jen proti kadrovani a proverovani. Ale jsem pro tvrdej postih jakychkoliv excesu co se tyka vyroby tvrdejch ci dylu jakychkoliv drog - smazat a go out. Mods to uhlidaj, to se nebojim...

Old Post 16-06-2004 v 12:40 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 20

Srooga> s tim poplatkem je to dost blby. Ja bych 100,- mnesicne urcite nedal. Spis by byl vhodnejsi jednorazovej clenskej prispevek, ale to je taky blbost.
Pochybuji o 8000 aktivnich clenech.

Mr.Proper> mas pravdu. Kdyby to tady modi poradne cistili, problem by nebyl. Ale jim se asi moc nechce.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 16-06-2004 v 12:56 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 21

2 bigfoot: Jestliže by si nedal 100,- měsíčně, tak bys tu samozřejmě nebyl! A o to tady jde, ne? To je právě ta selekce. Mě stojí "čistej grower" i za víc, než blbý kilo...

Srga!

Old Post 16-06-2004 v 13:31 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 22

koles, I hear ya - to bych byl i pro - přijde mi to lepší než vyloženě "na doporučení"...přeposlal sem carlákovi..co na to obří hlava
akorát se bojim, aby nám z toho vyhodnocování nerupla časem hlava

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-06-2004 v 13:35 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 23

Srooga: pokud vim, Grower nebyl vytvorenej kvuli tomu, aby se nekdo financne obohacoval. Nektery lidi proste nevydelavaj tolik co ty, Jestli vubec vydelavaj. Treba ja utratim kylo az dve mnesicne v hospode. Vyc si proste nemuzu dovolit, jestli se chci slusne na intru najist. (az tak chudej nejsem, ale jsou i jiny veci nez G) Pak by to mohlo dopadnout tak, ze by tady zustali prave dylaci, ktery maji na to.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 16-06-2004 v 14:37 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 24

hYp3r: Ja som sa pýtala prečo HNEĎ? Veď nie sú stroje aby museli na všetko hneď reagovať, radšej nech si to dobre premyslia a uvážia možnosti a verím tomu, že potom s tým niečo spravia

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 16-06-2004 v 15:03 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 25

Mr. Proper:
Tak keby si to takto nejak napísal, tak by som ťa určite nezobrala "do klubu", o to práve ide neschváliť prístup každému
Samodzrejme ani tak sa nezbavíš všetkých "nechcených ľudí", ale dosť už o človeku napovie keď napíše niečo o sebe, príp. čo od groweru očakáva (nie každý kto sem náhodou natrafí pochopí, že tu sa nepredáva, ale pestuje)

Bol to len taký nápad....

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 16-06-2004 v 15:17 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 26

LuB:
Ja to tusil. Neprosel jsem.
A jak bych mel "spravne" odpovidat?
A jestli sem nekdo prijde a nechape, ze se nema prodavat tak je slepy nebo neumi cist. Nebo oboji.

Bigfoot: naprostej souhlas

Old Post 16-06-2004 v 15:39 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 27

Locki23:
Já si to uvědomuju dost dobře.Taky jsem tu asi půl roku nebyl,neboť za mnou přijel jeden člen groweru a chtěl koupit za 20tisíc..A můžu Ti říct,že to , co jsem se dozvěděl den nato,se mnou pěkně zamávalo..Známej,co dělá ve státních službách mě ukázal fotky nás dvou v autě..A byl to stálej člen,ne žádnej nováček..Ale tohle co chcete zavést,mě osobně připadá jako jakejsi lustrační zákon,nebo ještě hůř-taková malá totalita..

wwidow

Old Post 16-06-2004 v 16:58 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheEnd
Stálý Člen

Karma uživatele TheEnd - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 28

Scrooga:Moc dobrej napad to 100 je f poho ale mozna ze by stacilo i to 50 nevim je mi to jedno taky bych to pro cistej grower obetoval ale musel by bejt grower zavrenej uplne aby se sem nikdo bez registrace nedostal takhle je to moc pruhledny treba bengu nebo komu koliv jinemu komu ganja nevoni.

wwodow:tak hod sem jeho nick ne kdyz je to bengo!!A ty prodavas??Jestli jo tak si to zaslouzis!!

-------------------------------------------------------------------The End----------------------------------------------------

Old Post 16-06-2004 v 17:24 PM
TheEnd je offline   Profil uživatele TheEnd   Find more posts by TheEnd   Foto galerie člena TheEnd   Click here to Send TheEnd a Private Message   Add TheEnd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 29

wwidow> ted bych ti dal banana

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 16-06-2004 v 17:33 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 30

2 Bigfoot: A kolik ti je, když seš na intru? Nemělo by to tady bejt 18+ ??? Já sem rozhodně pro! Co vy? To by se to protřídilo, panečku!!!

Jestli nemáš 50 nebo 100 na měsíc pro svýho koníčka, tak tu podle mě namáš co dělat a můžeš zewlovat na libovolnym chatu... Nejde o ty peníze, ale o princip obětování se pro věc. Jsou lidi, co maj fakt málo...ale jestliže mě něco baví, tak tomu obětuju hodně...nebo ne? Peace!

Srga!

Old Post 17-06-2004 v 06:26 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 31

Mr.Proper:
Nejde o to správne odpovedať a určite by sa nikto v "príjmacích otázkach" nepýtal rovno niečo na štýl "Si díler?"
Skor som myslela niečo ako napísať niečo o sebe, napr. svoje záľuby, čo je zmyslom tvojho života, kto vlastne si...
Vieš koľkých ľudí, ktorí by nemali skutočný záujem o pestovanie by si takto odradil?

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 17-06-2004 v 07:46 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 32

Mne by ani tak nevadilo prispievať na grower rozumnou sumou, ale ako by ste to chceli uskutočniť? Zaviesť niečo na štýl pravidelného bankového príkazu? Viete aké je to drahé posielať prachy zo Slovenska do Čiech? Je to predsa len bohužiaľ zahraničie...

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 17-06-2004 v 07:51 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2006 - Grower RADIO - 32 odpovědí
07-11-2003 - grower.cz na cd - 7 odpovědí
02-06-2002 - Grower na CD? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7803220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív