Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » GROWER na doporuceni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
registrace novych clenu na grower na doporuceni starsich clenu
ANO....souhlaim
NE.......nesouhlasim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

pro nové členy TEST!!! Příspěvek č. 81

Začnu vysvětlením. Přečetl jsem tady to všecko a pak si dal špeka. No a moje hlavinka špekulovala a todle jí napadlo . Jenže jsem netušil kde jsem naposledy četl a až dneska jsem našel ten správnej trýd. THX dzastel . Tak to zduplikuju

"
Tenhle thread jsem (snad) četl asi pred 2 hod.. a tak mně napadlo.....registrovat nové členy, až poté co SPRÁVNĚ odpoví na dotazník nejčastějších otázek (takovej malej testík) na které by nalezli odpověď ve FAQ. Snad by se pak dalo vyhnout zbytečným threadům. Pokud dotyčná osoba najde správnou odpověď, předpokládám, že se nebude ptát ještě jednou a pokud se ptát bude, pak je zřejmé, že slepě opakoval jen to co četl, ale nepřemýšlel nad tím, pak by snad bylo možné takového člena omezit v jeho aktivitách na Groweru. Případně zakázat přístup do FÓRa a umožnit čtení pouze FAQ. Na střední Vás taky nepustěj bez příjmaček..... a www.grower.cz je, řekl bych, vysoká škola s velkym V.

Doufám jen, že to patří sem.

Jsem na padrť.
"

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 05-04-2005 v 19:41 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 82

to je dá se říct vcelku fér i když pravda pořád to zavání diskriminací.Např.Co studenti hledající fakta pro své práce?(Vyřešit kontaktem na carlose nebo na někoho z modů)Co lidi co jen hledají informaci týkající se nemoci jejich kytky?atd.atd. ale je to zatím asi to nejrozumější řešení co jsem zde zahlíd.

Old Post 05-04-2005 v 22:09 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 83

Aidampower: neměl jsem na mysli úplnej zákaz přístupu, pouze nemožnost založit thread, nebo do jiného threadu přispět. Nahlížet může i neregistrovaný, že . Zapoměl jsem to upřesnit.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 05-04-2005 v 22:20 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 84

ja vcera cestou do skoly potkal malyho klucinu ,mohl mit tak 13-14 let,hadejte co mel na sobe jj triko s logem grower

je to docela zasadni rozhodnuti podle me.
pribirat nove a nove lidi,z nichz cast se osvedci,cast zaprudi/ale zase je to dobry argument pro legalizaci,"podivejte na grower,uz ma 250.000 clenu-tak to zlegalizujem /
nebo
vytvorit uzavrenejsi okruh lidi,takovy rodinny podnik skoro s pomalym narustem clenu,ale s vetsi bezpecnosti atd atd...

ja osobne jsem pro druhou moznost,neco mi rika ze vice je nekdy mene .

tak co modi???

show must go on

Old Post 24-05-2005 v 16:42 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 85

Dal jsem tam ne, protože jak už zde bylo řečeno ,by se sem nemohli dostat nějaký nový lidi... jaká je procentuální naděje,že člověk z ČR,kde je 10 000 000 lidí zná člověka z groweru kterých je přes 10 000?(to na to ani nemyslim kdybych počítal jen stálé členy)
... opravdu mizerná. Brzy by se z toho stal jen takovej soukromej "klub" pro stálé členy a tu funkci doufam grower nikdy plnit nebude a bude to zde přístupné pro všecky lidičky.
+je ,že by se sem nedostali, žádní darebáci ,ale obrovský --------------------------- je ,že by se sem nikdy nedostalo spousty suprových lidiček.

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 16-06-2005 v 18:47 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2006 - Grower RADIO - 32 odpovědí
07-11-2003 - grower.cz na cd - 7 odpovědí
02-06-2002 - Grower na CD? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0842710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív