Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vypli proud!!!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Nápad vypli proud!!!!!! Příspěvek č. 1

Kyti měly zrovna den asi 5 hodin svícení(18/6) a v tom vypli proud. Ještě nevim v kolik ho zapnou. Doufám, že co nejdřív.
Chci se zeptat jestli se mi kyti automaticky přepnou na květ nebo když jim dám zítra zas 18/6 tak budou pokračovat v růstu.
Doufám, že je to moc nerozhodí

Old Post 17-06-2004 v 00:52 AM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 2

To bude určitě v poho,jen když by to bylo častějc mohli by ti hermafroditit(hustý slovo)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 17-06-2004 v 11:16 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

no jasně... určitě to nevadí... jen na květu potřebuješ absolutní tmu...
ale já to taky někdy otevřu... ze zvědavosti...
můžeš být v kliduuuuuuu

Old Post 17-06-2004 v 21:25 PM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konajs
Nový Člen

Karma uživatele konajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

mel bych otazecku, k tomu jak psal KABUTO vyse. Ve skrini se mi vyrostla tak pulka mutantu a ja jsem z toho dost unhappy. Myslite ze je to tim ze jsem do skrine koukal moc casto? A nebo otazku polozim jinak. Cim se da ovlivnit to ze mi rostou mutanti?
V respektive to aby nerostli?

Old Post 19-06-2004 v 10:28 AM
konajs je offline   Profil uživatele konajs   Find more posts by konajs   Foto galerie člena konajs   Click here to Send konajs a Private Message   Add konajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9552080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív