Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Stonek obráceně-Pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Borec
Nový Člen

Karma uživatele Borec - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1

Čus lidi, PROSÍM O POMOC
před nedávnem jsem začal pěstovat a mám teď na krku první problém.
Je možný, aby kořínky a hlavní stonek začali růst opačně (tedy stonek do rašeliny a kořínky vzhůru) ? ? ? Při sázení jsem postupoval podle všech dostupných rad a semeno jsem zasadil špičatější stranou vzhůru (je ale možný, že při zahrnování zeminou se semínko pootočilo).

Máte někdo podobnou zkušenost???

Řešil jsem to opatrným vytáhnutím z půdy a otočením do správného směru. Uvidíme jestli se chytne.

Díky za odpověď

50 % mladých lidí svou budoucnost vidí růžově . . . ti ostatní na drogy nemají peníze

Naposledy upravil Borec 18-06-2004 v 10:57 AM

Old Post 31-05-2004 v 09:48 AM
Borec je offline   Profil uživatele Borec   Find more posts by Borec   Foto galerie člena Borec   Click here to Send Borec a Private Message   Add Borec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 2

citace:
Je možný, aby kořínky a hlavní stonek začali růst opačně (tedy stonek do rašeliny a kořínky vzhůru) ? ? ?


No abych pravdu řek, tak do teď sem si myslel že ne.

By mě zajímalo jak moc je ta kytka veliká. (když si představim dvoumetrovou kytku jak roste zapíchlá špičkou do země a kořenama nahóru... )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 01-06-2004 v 22:41 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Cekat, vono se to srovna...a jestli ne, je s kytkou amen. Ve spicce korenu je vec, ktery se rika "presypaci skrob". Jsou to jemny krystalky skrobu, ktery tim jak se presypavaji "ukazujou" rostline gravitaci a podle tohodle rostlinnyho pristroje koren roste do zeme. Muze se stat(a mne se to stalo u jednoho semene Mazaru pred 2 mesici), ze se tahle spicka korinku poskodi a pak je to v haji. Predpokladam ale, ze se Ti to spravi samo a korinek se otoci.

Pokud je to vetsi kytka a roste Ti jak rikas, je to na publikovani v nejakym vedeckym casopise.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 02-06-2004 v 07:28 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borec
Nový Člen

Karma uživatele Borec - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

Díky za vaše rady.
Kořen vyrostl asi do tří centimetrů a pak začal odumírat, proto jsem se rozhodl k radikálnímu řezu... rostlinku opatrně vytáhl z půdy a otočil. Po dvou dnech je jasný, že se zázračně opět chytla. Už se pěkně rozrůstají první dva lístky, tak snad už bude všechno v pohodě

50 % mladých lidí svou budoucnost vidí růžově . . . ti ostatní na drogy nemají peníze

Naposledy upravil Borec 18-06-2004 v 10:58 AM

Old Post 02-06-2004 v 09:42 AM
Borec je offline   Profil uživatele Borec   Find more posts by Borec   Foto galerie člena Borec   Click here to Send Borec a Private Message   Add Borec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

'' Při sázení jsem postupoval podle všech dostupných rad a semeno jsem zasadil špičatější stranou vzhůru''
Ses blbej? Ten vyrustek ze seminka je korinek. Kdo ti takovou hovadinu poradil?

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 02-06-2004 v 10:39 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 6

hh jj...mam jednu takovou zkusenost (s kamosem)
prisel sem se podiwat jak to zasadil kdyz mu to zacalo klicit ... a vsim sem si ze je dal obracene ... no chvili sem se buchal ale nakonec sem mu je musel prehodit .... ale chytli se dobre ... takze sklizen byla velika

Old Post 02-06-2004 v 19:33 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

zdá se mi to jako blbost, ale když se to někomu stalo tak se to asi stalo. Příroda si snáma zahrává :-))

Naposledy upravil usersony 13-06-2004 v 19:53 PM

Old Post 02-06-2004 v 21:52 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borec
Nový Člen

Karma uživatele Borec - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8

Popsal jsem vám to tak, jak to vyrostlo! Bez prdele bez srandy.
Jinak díky za Karmu, první vždycky potěší )

50 % mladých lidí svou budoucnost vidí růžově . . . ti ostatní na drogy nemají peníze

Naposledy upravil Borec 18-06-2004 v 10:58 AM

Old Post 07-06-2004 v 09:26 AM
Borec je offline   Profil uživatele Borec   Find more posts by Borec   Foto galerie člena Borec   Click here to Send Borec a Private Message   Add Borec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbo
Nový Člen

Karma uživatele Kerbo - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

tak tohle se mi nestalo kdež sem sazel semínka aby mi to rostlo opačně a to sem je do hlíny jenom hodil a zahrabal nestaral sem se jestli sou nak natočený ale kamošovi se stalo že mu matka zasadila rostlinky a jedna rostlinka rostla kořínkama i stonkem nahoru a pak zemřela

Old Post 07-06-2004 v 10:09 AM
Kerbo je offline   Profil uživatele Kerbo   Find more posts by Kerbo   Foto galerie člena Kerbo   Click here to Send Kerbo a Private Message   Add Kerbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

Když to zapíchneš špičkou dolů, tak to musí růst správně. Mě se však stalo, že sem to měl opačně, ale kytka se sama otočila a pak vzniklo ze stonku takové U - celkem zajímavý.

Old Post 07-06-2004 v 19:18 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

Zdarec lidičky!! Mám takovej zapeklitej problem....Sem zacatecnik zasadil sem vcelku pozde...kytky mi vylezly asi 4-5 cisel ze zeme....mam to v kelimku, ale nejak se mi v pulce jakoby zlomili a uz nechcou rust, bud uschnou bo se trochu schopi, ale moc tomu nedavam Tak bych docela bral co nejdriv vasi radu...dikes chlapy...zdarec...

Old Post 09-06-2004 v 18:17 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borec
Nový Člen

Karma uživatele Borec - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Obecné Příspěvek č. 12

Kelímek není nejférovější místo k pěstění
Já bych je zkusil co nejdřív přesadit do regulérního květináče, nejlíp už do dost hlubokýho, aby jsi to později nemusel znova přesazovat.

Průměr květináče okolo 25 až 30 cm bude stačit.
Snad se to chytí

50 % mladých lidí svou budoucnost vidí růžově . . . ti ostatní na drogy nemají peníze

Naposledy upravil Borec 18-06-2004 v 10:58 AM

Old Post 11-06-2004 v 11:12 AM
Borec je offline   Profil uživatele Borec   Find more posts by Borec   Foto galerie člena Borec   Click here to Send Borec a Private Message   Add Borec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jagod
Stálý Člen

Karma uživatele jagod - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

to iste sa stalo aj mne ale ked som videl zo zeme vyliezat bielu stonku be listkov tak som to hned opatrne otocil a v pohode sa chytila... asi som semiacku spravil zo sveta trochu hokej ked som ho daval do zeme ...

Old Post 12-12-2004 v 17:32 PM
jagod je offline   Profil uživatele jagod   Find more posts by jagod   Foto galerie člena jagod   Click here to Send jagod a Private Message   Add jagod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

stane se všelicos, ale jak už tady bylo řečeno v semínkách i v rostlinách jsou kristalky škrobu, který určujou, kde je země a podle toho pak rostlina roste. Taky s nám ale stalo, že jedna kytka to úplně nepobrala a udělala kličku, jak rostla, zůstal z kličky takovej tobogán, pochybuju, že se to dánějak spravit. Semínko by mělo začít klíčit tam, kde si "myslí" že je dole, když to neví, tak to asi neni dobrý semínko

Old Post 13-12-2004 v 10:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 15

...škoda jen že Borec sem nehodil žádný foto
Opravdu bych rád viděl jak to vypadalo
Takovej unikát

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 13-12-2004 v 17:23 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAGI V.
Nový Člen

Karma uživatele PAGI V. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 16

Si myslis ze ses asi drsnej, tohle se stat klidne muze, precti si neco na netu

Old Post 29-12-2005 v 12:05 PM
PAGI V. je offline   Profil uživatele PAGI V.   Find more posts by PAGI V.   Foto galerie člena PAGI V.   Click here to Send PAGI V. a Private Message   Add PAGI V. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2298880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív