Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle přestat???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Co takhle přestat??? Příspěvek č. 1

Předem bych Vás chtěl všechny pozdravit a popřát pěkný den. Osobně jsem velmi zarytý odpůrce veškěrých návykových látek (od alkoholu přes THC po např LSD) a narazil jsem na Váš server. Rozhodl jsem se založit jedno fórum, abych Vás přesvědčil, že máte přestat. Vím, že na tomto servru se to moc nehodí, ale tady to bude mít aspoň cenu. Všichni, kdo se chtějí zapojit do diskuse, tak pište, abych Vám mohl dokázat, že život je mnohem lepší, když jste čistí. Prosím pište a neschovávejte se jako malí, kteří si neustále něco namlouvají. Děkuji...

Old Post 28-05-2004 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 2

a jaké máte argumenty ???


P.S. Souhlas s Bohoušem ale já to beru spíš jako zvýšení komfortu momentálního stavu

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 28-05-2004 v 13:43 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 3

Rovněž zdravím.Chci jen podotknout na větu:...pište,abych Vám mohl dokázat, že život je mnohem lepší, když jste čistí....
Nemyslím si, že lidé jenž užívají marihuanu jsou nečistí,ba naopak mám za to, že marihuana zvětšuje obzor a člověk se dokáže lépe soustředit na věci kolem něj.Přemýšlet,vysvětlovat,vynalézat.Je tzv. v pohodě.Marihuana je zde od pradávna a bude stále.
Taky se chci zeptat,zda jsi tuto hodnotnou bylinu již někdy zkoušel,pokud ano, zajímalo by mne jakou aplikaci jsi zvolil a kolikrát? Děkuji.
Neměli bychom marihuanu srovnávat s alkoholem a např. LSD.Jsou to zcela odlišné prvky, tzn, i zcela jiné účinky na organismus .Mimo jiné si myslím,že tento serwr je o věcech týkajících se konopí,nikoliv o alkoholu příp. LSD.

Old Post 28-05-2004 v 14:06 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 4

Jé konečně zase někdo, já chci taky přesvědčovat jak je to špatný a jak je život bez MJ nádhernej.....

PS: To se nemůžeš Hoste aspoň nějak podepsat??? Třeba a nebo Y - voe samí Hosti fšude.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 28-05-2004 v 14:15 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

...Co takhle nepřestat...
k tomu abys někoho o něčem přesvědčil musíš mít argumety a to pádné (tady obzvláště pádné), těch několik řádků člověka přesvědčí maximálně o tom že za dveřmi jsou Jehovisté...

Schle

Old Post 28-05-2004 v 14:24 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

Nepřestanu. BohouR a mydena řekli v podstatě to, co bych napsal i já. Zkus napsat, proč si myslíš, že je to špatná věc? Vyzkoušel jsi to někdy? Pravděpodobně jsi ten, co nerozlišuje drogy a hází je do jednoho pytle. Já prošel zase perníkem. Teď hulím a tím jsem čistej, že už nešňupu tu bílou sračku.

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Naposledy upravil bounty_killer 28-05-2004 v 17:39 PM

Old Post 28-05-2004 v 14:26 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

Já taky, několikrát (snad 3x, ale i tak hnusnej zážitek, tři dny nemůžeš pořádně spát, máš stíhu... humus, žádná pohoda).

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 28-05-2004 v 14:39 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 8

To BohouR,Bounty: Já jednou a pohoda,fakt paráda,ale páč vím jak dopadli nejen mí kamarádi,už to nechci ani vidět...

Old Post 28-05-2004 v 14:50 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 9

No já tyhle sračky nikdy nezkoušel ale i tak si myslim že mam právo to odsoudit. Zrovna tady v tom případě nepotřebuju svojí zkušenost abych věděl že je to špatný, to co si člověk přečte nebo vidí mu bohatě stačí. Jestli to někdy zkusim tak si uříznu obě ruce

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 28-05-2004 v 15:05 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 10

Lzi a dezinfromace hybou svetem a zrovna v pripade konopi se sklidem doctes o desitkach mrtvych deti a stovkach postizenych a pritom neexistuje zaznam o jedinem umrti v dusledku koureni mariuhany, dokonce ani zadnyp ostraumaticky stav zpusobeny THC atd., mozna tak kdyz si dal nakej vysinutej magor, ale pro takovy lidi to neni, stejne jako to neni pro 13ti lete deti, na coz se media taky odvolavaj "predstavte si co by takovy vzorek mariuhany udelal s 13ti letym ditetem" psali, a proc by to melo mit 13ti lete dite? A co snim udela litr slivky?

Old Post 28-05-2004 v 15:16 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janiki
Stálý Člen

Karma uživatele Janiki - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 11

Taky te zdravim a preji pekny den 'hoste'.

K marihuane bylo receno uz hodne, ale nic me nikdy nepresvedcilo, ze by byla spatna. A ze bych dokonce byl necisty po jejim uziti.
Nehulim pravidelne, ale urcite bych se toho nevzdal. Prinasi mi to klid az odpocinek od vsednich problemu.
Cestoval jsem dlouho v Indii a Nepalu a tam jsem pochopil, ze koureni marihuany je soucast i jejich kultury. Zkus treba presvedcit nejakeho mistniho kneze, ze kdyz huli neni blize k bohu, jak si mysli, ale ba naopak je to spatne. Koureji tam uz nekolik 1000 let a najednou by to melo byt spatne?

Myslim si, ze tady u nas v Evrope jsem trochu zdegenerovani ruznymi formami pravidel, zakazu a zakonu, ktere vlastne rikaji co je spatne a co dobre. Mame tu mnohdy zkreslene predstavy o plno vecech.

Moc argumentu jsi nepouzil. Zkus nejake napsat a muzeme polemizovat. Zajimalo by me, jak nas hodlas presvedcit???

Sometimes I am too lazy to exist....

Old Post 28-05-2004 v 15:37 PM
Janiki je offline   Profil uživatele Janiki   Find more posts by Janiki   Foto galerie člena Janiki   Click here to Send Janiki a Private Message   Add Janiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

heh..a to jako proč, prosím pěkně..?

Old Post 28-05-2004 v 15:38 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Co takhle přestat zní kolem,
už jsem to asi jednou slyšel,
my víme co je pro tebe dobré honem,
neznáš toleranci hoste,
kvůli takovým jako ty se leckdo dřív věšel.

Co je dobré pro mne nemusí být pro tebe,
tak teda pochop můj milý,
vytrhnout třísku z oka,
musíš nejdřív u sebe.

Old Post 28-05-2004 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 14

imyou: Joooo jooo joooo goood
taky někdy zkouším freestyle ale nebývá to ono,
dokud nenajde se někdo, kdo mě pěkně nas**e,
a právě proto říkám že když víš o týhle věci hovno,
necpi se do lidí co to znaj, ty „masére”...

Já totiž miluju ty týpky který přijdou jenom na skok
a řeknou všem že ten kdo hulí, může bejt jen asfaltér,
ale když sakra v argumentech nevidíš ani na krok,
říkám ti, jen jednou zkus to a pak budeš možná fér....

Don't judge what you don't know, man...

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 28-05-2004 v 17:48 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 15

BTW nezaložíte někdo thread na téma RAP a texty? Strašně mě baví básnit a rapovat

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 28-05-2004 v 17:51 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

imyou: nadhera :-)))

Host: ty nas spasiteli ... ty se teda musis nudit ...

Old Post 28-05-2004 v 18:03 PM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2003 - Co takhle si zamixovat?? - 19 odpovědí
20-04-2002 - A co takhle MAGEO ? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2133850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív