Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » DUTCH PASSION - semíneka přes NET zkušenost!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sebulka
Nový Člen

Karma uživatele sebulka - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 23  

Upozornění DUTCH PASSION - semíneka přes NET zkušenost! Příspěvek č. 1

Chtěl bych se zeptat na vaší zkušenost a případnou radu v této oblasti... Koupily jsme s kámošem semínka... u dutch passion...klasická objednávka přes net...platba přes účet...zaplatily jsme peníze odešli...dutch passion potvrdily příjem peněz a odepsali, že semínka odesílají a že je můžeme čekat v rozmezí 7 - 10 dnů...Dnešním dnem je to 21 dnů a semínka NIKDE'!!!RADA?Chyba nastala na poště či co?Kupovali jsme semínka s kámošem na půl a tak nějak jsme se shodli, že dutch passion semínka odeslali...(respektivě, že by si nedovolily je neodeslat)..takže asi pošta.....Každopádně jsme dost zklamaný (nejenom peníze), ale spíš to co mohla vyrůst...AAAAACHHHH SAKRA SAKRA.....Můžete někdo přidat nějakou obdobnou zkušenost....Všem growers zdar

Old Post 20-05-2004 v 21:14 PM
sebulka je offline   Profil uživatele sebulka   Find more posts by sebulka   Foto galerie člena sebulka   Click here to Send sebulka a Private Message   Add sebulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 2

Napis jim email a uvidis. Mne se neco podobnyho stalo u seedsdirect (prisla mi jen polovina) a mail vsechno resil.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 21-05-2004 v 10:44 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 3

ja mam s dutch passion jen dobrou zkusenost-vzdy to prislo
1x i evidentne rozbaleny od celniku-bez problemu
snad to bude jen nakej postovni zasek-jak pise bigfoot-zamailuj jim
oni by to pripadne mohli reklamovat na svy poste-urcite nebudou
mit touhu delat si spatnou reklamu-to by si od nich pak uz moc lidi neobjednalo.

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 21-05-2004 v 11:58 AM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Lecter
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Lecter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Teda ja vám neviem... prečo si nechodíte po semienka osobne? Ja idem do Viedne a mám čo chcem. Ale dodávateľov je mrte, treba skúšať. Niektorí majú na to dokonca vlastných kuriérov.

Old Post 21-05-2004 v 15:13 PM
Dr. Lecter je offline   Profil uživatele Dr. Lecter   Find more posts by Dr. Lecter   Foto galerie člena Dr. Lecter   Click here to Send Dr. Lecter a Private Message   Add Dr. Lecter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

Dr. Lecter:
Ked objednas, je to o dost lacnejsie.
Nie kazdy ma na to, aby chodil do Viedne.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 21-05-2004 v 16:10 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Lecter
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Lecter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

BIGFOOT
Pozri si:
www.1-hydroponics.co.uk http://www.1-seedbank.com http://www.colourchangingglass.com http://www.terracava.com http://www.nirvana-shop.com <--tento je aj v češtine http://www.potseeds.co.uk http://www.high-land.co.uk http://www.hanfsamen.at Hlavne nirvana-shop je cool a mám tam nového favorita. Je to PAPAYA

Old Post 21-05-2004 v 16:44 PM
Dr. Lecter je offline   Profil uživatele Dr. Lecter   Find more posts by Dr. Lecter   Foto galerie člena Dr. Lecter   Click here to Send Dr. Lecter a Private Message   Add Dr. Lecter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 7

2 Dr. Lecter:

co si tym chcel povedat? ved pises, ze je lepsie ist do Viedne, ci som to zle pochopil?

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 22-05-2004 v 09:42 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 8

Dr. Lecter:
Teda ja vám neviem... prečo si nechodíte po semienka osobne? Ja idem do Viedne a mám čo chcem. ??????
Prestan s hulenim aspon na mesic!! nevis co pises.

papayu sem chtel skusit. mozna bude dobra.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 22-05-2004 v 10:32 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 9

Kto chce ist do Viedne nech ide, ja chodim tiez a v growshopoch dalej od centra su ceny v pohode. Objednavky su tiez OK, len malokedy sa vyskytnú problemy pri doruceni, je to smola. Treba kontaktovat Dutch Passion je to seriózna firma a ako pri každom tovare mas narok na reklamaciu.

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 22-05-2004 v 10:47 AM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 10

Tak co kuci(Sebulka)-jak to dopadlo?-dejte vedet

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 27-05-2004 v 12:09 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modeste
Stálý Člen

Karma uživatele Modeste - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11

Moj nazor je, ze Dutch-passion je velmi seriozna firma, mam s nou niekolko nasobne skusenosti a vzdy velmi dobre, takze by som neprepokladal ze by oni neodoslali semena. Skor by som hladal vinnika na poste, pocul som uz aj o takych pripadoch.

Old Post 27-05-2004 v 15:23 PM
Modeste je offline   Profil uživatele Modeste   Find more posts by Modeste   Foto galerie člena Modeste   Click here to Send Modeste a Private Message   Add Modeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sebulka
Nový Člen

Karma uživatele sebulka - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

Dopadlo - nedopadlo..... Zatím ještě čekám, ale už mám napsanej skoro dopis kterej jim pošlu....Ale když ti příde něco tak to vyfotíš a pošleš jim foto jak to vypadalo....Já, ale nemá nic tak nevim jak jim vyargumentuju to, že nemám nic a jak je to možný.....A jestli by jste mi to neposlali ještě jednou...No nevim nevim.....

Old Post 28-05-2004 v 12:07 PM
sebulka je offline   Profil uživatele sebulka   Find more posts by sebulka   Foto galerie člena sebulka   Click here to Send sebulka a Private Message   Add sebulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skris
Nový Člen

Karma uživatele skris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 1 

seedsdirect.to Příspěvek č. 13

Asi pred mesicem a pul jsem si objednal u seedsdirect semena, poslal penize, ktere evidentne dostali - prisel mi mail, ze moje zasilka je odeslana. Do dnesniho dne mi nic neprislo. Napsal jsem jim asi pred 3 tydny maila - zadna odpoved. Poslal jsem jim potom dalsi 2 maily a porad nic. Nezazil nekdo neco podobneho?

Old Post 10-06-2004 v 08:50 AM
skris je offline   Profil uživatele skris   Find more posts by skris   Foto galerie člena skris   Click here to Send skris a Private Message   Add skris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 14

Tento rok som prvý krát objednával semienka cez net a pri zaslaní peňazí do Dutch Passion sa mi stala taká nepríjemnosť, no našťastie sa to vyriešilo.

Poslal som euráče, nechal list poistiť a čakal. Po dvoch týždňoch márneho čakania som im zamailoval či dostali moju objednávku a odpoveď bola nie. Že keď to dostanú, napíšu mi. Tak som nasraný išiel na poštu reklamovať môj list. O tri mesiace mi prišlo z pošty vyrozumenie že zásielka bola dodaná oprávnenému prijímatelovi. Ostal som zaseknutý, na Dutch Passion som počul iba chválu tak hádam že by ma nechceli oje... Zas som im zamailoval s prosbou o pomoc ako sa zachovať v tejto situácii. Odpovedali mi aby som im poslal potvrdenie z pošty o tom, že skutočne moju zásielku dostali. Tak som im to poslal a poprosil aby mi dali vedieť kde sa stala chyba. Za týždeň som dostal mail že zatial nevedia kde sa stala chyba, fakt je že stále nedostali moju objednávku a peniaze a moja zásielka je už na ceste. A hola hurá do týždňa som mal zrno doma.

Old Post 11-06-2005 v 15:13 PM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 15

nakupovat přes net...... stejně ví člověk kulový co ti poslali.....
jestli vubec.. řekneš si ,,,jo to mám ale pěknýho Jacka Herrera ale co ty víš ,je to sice dobrej kunk ale ja řikám prostě si šéfni řízky a peč na to.....

Old Post 07-07-2005 v 00:59 AM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 16

KJR :no nevim jestli mam to co si napsal brat jako srandu nebo jak kdyz si od sensi seeds obednas Jacka Herera za 150 E a dojde ti origos zabalenej tak si myslim ze je to herer s vetsi pravdepodobnosti nez rizky buh vi vod koho KJR premyslej trochu nez napises prizpevek ktery by mohl nekdo brat vazne dik :-p

Old Post 07-07-2005 v 01:47 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5164650 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív