Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kouření tabáku chrání zdraví
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Co si myslíte o uvedeném článku?
Je to nesmysl!
Něco pravdy na tom možná bude
Super, začínám kouřit
Funguje to, kouřím a jsem v pohodě
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Kouření tabáku chrání zdraví Příspěvek č. 1

Zdravim, narazil jsem na dost dobrej článek o tom jak kouření neškodí zdraví, ale naopak chrání před rakovinou plic . Fakt to stojí za to http://www.mwm.cz/CD/c1225.htm

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 20-05-2004 v 08:54 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 2

zajímavý, já sem nedávno četl něco podobnýho ale trochu jinačího - asice že kouření samo vo sobě tak karcinogenní neni, spíš že tabák je hnojenej děsnejma dávkama Péčka a tim se silně zvyšuje radioktivita kytky...jestli to najdu, tak to sem dam

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-05-2004 v 09:02 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michal.s
Nový Člen

Karma uživatele michal.s - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

Nejak se mi ten clanek nezda. Moje ucitelka na retoriku by mi s usmevem sdelila: "Ano, takhle nejak vypada agitacni styl"....

Old Post 20-05-2004 v 10:09 AM
michal.s je offline   Profil uživatele michal.s   Find more posts by michal.s   Foto galerie člena michal.s   Click here to Send michal.s a Private Message   Add michal.s to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashie
Nový Člen

Karma uživatele hashie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 15  

Cigaretky Příspěvek č. 4

Sice nevim co je magazín WM zač, ale jako kuřačce se mi článek moc líbil.
Pro mě je dost obtížný rozpoznat zda je to pravda nebo ne, zvlášť jsou-li v článku uvedena vědeckozdravotnická fakta.
A upřímě spíš než otázka kouření x zdraví mě dostává myšlenka co nám naše "milé" vlády tají nebo překrucují a co se naše děti dozví otřeba o mléce, vodě, vojenských silách, klimatických změnách, ufo atd.

Old Post 20-05-2004 v 11:30 AM
hashie je offline   Profil uživatele hashie   Find more posts by hashie   Foto galerie člena hashie   Click here to Send hashie a Private Message   Add hashie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 5

hashie> můžeš se mrknout rovnou na tu stránku http://www.mwm.cz/ , celá rubrika zdraví je zajímavá

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 20-05-2004 v 12:35 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 6

Pripada mi to dost nepravdive. Preci kdyz nekdo dlouho kouri a rengenujou mu plice, tk to znat je. A pochybuji, ze se decht v plicich neuklada. Tkze z pitvy to taky asi bude znat.
A ty castice asi pravdivy budou, i kdyz UV je jista rakovina.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 20-05-2004 v 13:40 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 7

.. je to straaasne dlouhy. To cely neprectu ..

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 20-05-2004 v 14:54 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 8

Asi před 3 mšsícema byl dokument na ČT2 o kouření. Údajně v kombinaci s kafem (což nikdo nedoporučuje) snižuje pravděpodobnost Parkinsnovi choroby... jako kuřáka (10 denně) a kafaře (0.5l denně zase tak moc neni) mě tato informace celkem potěšila

TAky tam byla nějaká holka, která si šlehla kedru a ... vypadala jako Parkinson sám.. po 5 letech. Fakt humus. Říkali, že když se kedra vyrábí v místnosti, kde je nad 42°C, vznikne něco, co si nepamatuju a ste namydlený...

Takže kuřte , pijte kafe a nefetujte


Eště něco. Když kuřák po 20 letech (v 35 - 40) přestane kouřit, má nižší ryziko infarktu kolem 50-60 roku života... to bylo taky na ČT, ale už je to nějakej rok

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 21-05-2004 v 09:16 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 9

heh, je to moc dlouhý
takže sem to jen přelítla očima.
kouřím už 13 let....
sem si předsevzala, že s tím v září seknu - vyjma shpequůůů s tabacco
tak uvidíme

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 21-05-2004 v 13:43 PM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 10

je to celkom zauimavy članok ale podla mna fajčenie určite sposobuje zdravotne problemi.-nemusi to byť rakovina.Ja som fajčil cigy 6rokov-pred rokom aj pol sa mi podarilo prestať a možem povedať že moja kondicia sa mnohonasobne zlepšila.Dokonca som sa dal na šport a teras je somna športovec ktory pestuje a huli.Je velmi prijemne ked si po treningu uvarim dobry čaj(GinkoBiloba)-osladeny medikom a ktomu si dam 2-3 šluky z naťahovačky-ten pocit uvolnenia je nenahraditelny.Keby niektori ludia vedeli že hulim (heh)

Old Post 17-08-2004 v 11:09 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2896530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív