Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Kdy mám sklidit???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 1


High všichni!

Pěstuju poprvé a potřebuju poradit:
rostlinky mám teď měsíc pod 12/12, vegetace byla asi 6 týdnů. Světlo 400W HPS, hlína, kristalon.
Spousta listů u jedné rostliny mi zežloutla a odešla, jednu chvíli sem myslel, že snad umřela... Ostatní maj taky žlutý listy ale ne tolik a tak moc. Mrkněte pls na fotky a řekněte mě, jestli mám sklidit teď, za chvilku, nebo až potom. Díky moc, chci co možná největší potenci (haha, a kdo ne? )
Druh: Mazar, Misty (Amsterdam seed bank, Positronics)

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 29-01-2001 v 18:36 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2


...jo, ta špatná je ta nalevo, musel jsem ji přivázat
provázkama, aby nepadla.
A takhle vypadaj palice: (s bleskem)

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 29-01-2001 v 18:38 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Čau, z mé zkušenosti že když mi žloutly listy tak to bylo proto že sem je málo hnojil (neměli N-dusík) a nebo tím že sem je moc přelejval, ale spíš kuli tomu hnojení. Ty kytky máš teprve 1měsíc na květu tak bych je nechal aspoň ještě kolem 3-4tejdnů. Ale nemám s touhle odrůdou žádné zkušenosti takže to píšu všeobecně jak to dělám já se svýma kytkama - 12/12 v rozmezí 1-2měsíce. Ale snad se k tvému problému vyjádří ještě někdo jinej?

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 29-01-2001 v 18:44 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Zdar,
v pozdějších fázích květu je žloutnutí opadávání větších listů normální. Jestli hnojíš obvyklýma dávkama a nepřelejváš, neděsil bych se tím tolik.

Jinak palice vypadaj perfektně, Mazar je hodně early afgánská varieta, takže tak možná za čtrnáct dní bych viděl sklizeň (Misty později). Co ty na to?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-01-2001 v 20:46 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SURBONT
Nový Člen

Karma uživatele SURBONT - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 27  

Palec nahoru Příspěvek č. 5

Sklid tak za 2-3 tydny tak 23 dnu bych to videl.
Ridil bych se vzhledem palicek. Az zacnou nako hodne usychat a prestanou se delat maly kvitky tak bych ji krouhnul!
Ale perfektni palice mas! Koukni se jako mas bili listicko kolem palicek. To te zhuli jen to listi

Old Post 30-01-2001 v 22:24 PM
SURBONT je offline   Profil uživatele SURBONT   Find more posts by SURBONT   Foto galerie člena SURBONT   Click here to Send SURBONT a Private Message   Add SURBONT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SURBONT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

No ježiš, díkec všichni!
Napadlo mě, že to žloutne, protože sem to přestal hnojit,
ale moc brzo. Taxem to dneska pěkně pohnojil a od teď
dostanou jenom čistou potrubní špinavou vodu ))
Jsem dost zvědavej na efekt. Jednou jsem zkusil koupenej skunk a málem mě to položilo...
Sklizeň vidím tak za 1-2 týdny, pak reveg a klonování...
A potom...
potom...
Potom chci vypěstovat tu nejlepší sativu na světě. Slyšel jsem, že lonskej Cannabis cup vyhrála Cali Mist myslím od Paradise seeds. Máte to někdo? Nebo mě doporučte jinou sativu- a napište rovnou i banku, ok? Thanxsssss!!!

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 01-02-2001 v 18:22 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

...jestli můžu poradit, tak bych se těch nažloutlejch listů zbavil (ostříhat) - stejně tý kytce už moc nepomůžou a spíš odčerpávaj živiny, který jsou třeba jinde. Zároveň se ti rozrostou pališky.

jo a jestli nejsi škrt, teda jestli ti nevadí nějaký prachy za elektriku navíc, tak jim dej o pár hodin víc slunícka

hej?

Old Post 10-05-2003 v 14:21 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

Tole téma bylo sice založený před více než dvěma lety ale to je fuk
snad to třeba někomu pomůže ... hehe

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 10-05-2003 v 15:32 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2006 - Kdy sklidit ? - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3849690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív