Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zářivky 2x18 by Killdarian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Zářivky 2x18 by Killdarian Příspěvek č. 1







Takže sem se rozhodl po dvouměsíčním pěstění hodít sem nějaké fota. Jelikož tady neni mnoho shrnujících témat o zářivkách ze kterých by přímo vyplívalo jak to asi roste tak sem se rozhodl založit tenhle galeriový thread.Doufám že z něho bude mít plno začínajících growerů užitek.
Takže prvních pár fotek je ze prvního měsíce růstu když jsem se rozhodl, že si jen tak naklíčím semínka a pak uvidím jestli se my bude chtít udělat skříň. nakonec jsem ji udělal za tyden. Jsou tam 2 zářivky jak už vyplývá z názvu. No jedna je Silvania grolux(170Kč) a druha Osram lumilux(70) L18\840 - Cool white,1350Lm. Ta groluxka ma jen nějakých 450lm a ma plne spektrum. Samozřejmě, že nejvíce v červené a modré části spektra.

No teď k fotkám. Ty jsou ze prvního měsíce růstu, kdy jsem je ale měl v blbé půdě(starý substrát pro kaktusy a sukulenty)
Za ten měsíc nic moc, ale pak sem to přesadil a už to začalo valit.
Jinak to začalo růst 8.3.2004

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Naposledy upravil Killdarian 22-02-2006 v 18:52 PM

Old Post 16-05-2004 v 13:40 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Nápad Nová půda Příspěvek č. 2





Takže tady jsou fotky když jsem přesadil(4.4). Kytky už vypadaly fakt bídně. Odspoda zloutly a nerostly nejak rychle.
V těch kvetinacych je asi 40 % substratu pro pelargonie 30%perlitu a 30%keramzitu. Je to asi nějak takto. Tímto chci poděkovat opG(mu), který mi obstaral tu půdu.
Jo a ještě tu mam novy přírustek- viz foto4 .(zase noname)
1-4.4
2-8.4
3-17.4
4-novy prirustek(asi10 dnu rustu)

Old Post 16-05-2004 v 14:06 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 3

Máš to pěkně schované, ale určitě by to chtělo nějak vyřešit ventilaci. Tahle ti ty kytky moc neporostou, protože nebudou mít dostatek CO2, což je pro ně nejpotřebnější chemická sloučenina. CO2 je ve zduchu jen několik setin procenta (asi 0,03%), přičemž na "výrobu" jednoho gramu nové zelené masy je třeba téměř dvou gramů CO2 a to je při jeho váze opravdu obrovský objem vzduchu, který je třeba stále obměňovat... Jinak ale držím palce a těším se na další fotky...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 16-05-2004 v 14:14 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Obecné Zástřih Příspěvek č. 4











Takže kytky už hodně přerůstaly, tak jsem je musel ublafnout asi o 3 patra(25.4). Taky jsem 8.4 přepnul tu nejmenší kytku, ktera vypadala, že jako matka by asi neuspěla a nechtěla se my vyhazovat, tak jsem to zkusil. Zatím jsou výsledky pod zářivkama až překvapivé.
Hnojit jsem začal 15.4
První 4 jsou ze dne skrouhnutí
a další 4 z 27.
Další z 3.5 je květ a další matka.

Old Post 16-05-2004 v 14:23 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Růst Příspěvek č. 5











Takže už se nám to pěkně rozrůstá.Hnojím Kristalon start.
Hodně to roste a tak na to věším náboje v alobalu a ohýbám to kolínkama, ktere sem sam vymyslel(ale možna na to prisel uz nekdo predemnou). Jsou jednoduche, ale musi se dobre vymodelovat, aby nepadaly. Jo a měl sem tam jednoho samca. Nechal jsem si ho na pyl.
Takže k fotám:
1 -5.5 Trochu ohýbám
2 -9.5 Květ
3 -9.5 Jeden z nich byl samec
4 -11.5 Zase ohybaní
5 -11.5 Květ se zvetsuje
6 -12.5 Skrohnuty samec
7 -14.5 Pořádně poohýbané
8 -15.5 Poobješovaná a pzohýbaná kytka
9 -15.5 Tomu říkám biomasa.
10 -Kolínko

Old Post 16-05-2004 v 14:48 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Pohodička Shrnutí Příspěvek č. 6

Takže. Ke shrnutí. První měsíc to rostlo fakt bídně, ale to bych si vysvětloval spíše špatnou půdou. Potom se to docela rozjelo. Nejsem si jistý, ale asi to je outdoor model. Ale jelikož je tam ta coolwhite tak se to nijak zvlášť netahá do výšky. Ta poslední session fotek je po udělání asi 7 řízků, tak jsou možná trochu chudší, ale teď už se zase začínají rozrůstat.
Jinak si myslím, že na to že je to jen 36 watů je to dost dobré. Zářivky určitě mají budoucnost. Sodík je sice perfektní, ale vpodstatě se nějak extrémně nevyvíjí, narozdíl od zářivek, které jsou stále lepší a lepší a při možnosti výběru světelného spektra je to dobré.

To Děda mráz: Zastak blbý nejsem, abych tam neměl větrání. A myslím, že by to ani tolik nerostlo.
Je tam jeden z nejnovějších větráků na zdroj v počítači a docela si to kulí.
Takže myslím, že obměna vzduchu je dostatečná.(většinou tam mám 27 stupňů)

Takže to je zatím fše, ale asi každý týden až čtrnást dní sem hodim aktualizaci.

Jinak doufám, že tento thread pomůže začínajícím growerům k výběru svícení(což bylo asi moje největší dilema).

Old Post 16-05-2004 v 15:11 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7

K4U sak pocky do mesice to mam doma taky.Jo a musime obhlidnout ty kytinky venku.

Old Post 16-05-2004 v 15:25 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 8

To byl umysl. Nedavno jsem to zastřihl 11x na jedné kytce a ty sekundarni listy rostou pak samy. Mam to jenom tak 2cm od kytek a pěkně se to větví.

Old Post 16-05-2004 v 15:39 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9

Co je na tý poslední fotce? Jinak supr.............

Old Post 16-05-2004 v 17:08 PM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

Kdyby sis to pročetl aspon trochu tak víš. To je muj special vynalez. Takove zjednosusene kolinko. proste to zachytis za vetvicku a ohnes to i s větví. Jinak je to z cínu. Na jedné kytce toho mam asi 10.

Old Post 16-05-2004 v 17:22 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 11

Díky za information!!!!vklidu vychytávka!!!

Old Post 16-05-2004 v 17:26 PM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Pohodička Aktualization Příspěvek č. 12







Takže to zase trochu porostlo a tak sem dávám äctualization!!

foto1:Šiška se stále zvětšuje
foto2:Paprika a mesic a pul stara kiti.(ta paprika mi rosrte rychleji než máti na zahradě.
other fotosstatní kyti

Zatím BYE and FLY

Naposledy upravil Killdarian 26-05-2004 v 19:44 PM

Old Post 26-05-2004 v 19:36 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cibo5
Stálý Člen

Karma uživatele cibo5 - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13




ahoj rastie ti to fakt pekne ja tiez teraz skusam pestovat pod ziarivkami 2x25W ale take pekne ako ty to nemam mozno preto lebo som to inac stryhal ty pouzivas aku techniku na strihanie?
foto je zo vcera

Old Post 04-06-2004 v 13:52 PM
cibo5 je offline   Profil uživatele cibo5   Find more posts by cibo5   Foto galerie člena cibo5   Click here to Send cibo5 a Private Message   Add cibo5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14

to aspect:co to sakra meleš ty vořechu. Víc lumenů je ti uplně na píču.(u zařivek).Jako samozrejme ze neni, ale jak to pises ty tak jo. protože tady jde sakra o koncentraci tech lumenu a ne jen o jejich pocet.
Kdyby mela zarivka 5000 lumenu, ale mela by 20 metrů, tak ti pod tím vyroste VELKÉ howno.
Takze 120 ti vubec nepomuze vic nez 60. Spis to vali lip pod 60, protoze je skrin mensi a lip se to odrazi.Ale vpodstate je to to same.

To cobo5:zastrihuju to normalne, protoze FIM se mi zezacatku vubec nedaril, tak jsem se na to vykaslal. Je to noname, a neni to uplne indor, a to tvoje je asi taky trochu out, že? Jo a lineárky jsou lepší než kompaktky, takze proto ti to mozna neroste tak dobro.
čau

Old Post 09-06-2004 v 17:33 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 15

Pičovina - lineárky (neonky) majú vela lumenov na Wat, ale neni zarátaný balast z tlmivky a u úsporiek je - preto vychádzajú akože horšie ale v skutočnosti je to to isté + úsporky sú šikovnejšie - ja napríklad nemám volný priestor 120 X min 30 cm
a keď si šikovný tak si zoženeš úsporku z bielym swetlom na rast a z teplým na kwet (6500K)- a kwitne to - nemôže každý začínať zo sodíkom

cibo-
FINTA JE V TOM že urobíš tú growroom menšiu (pôdorys)
a vysokú - dľa uváženia(aby si neopekaly hlavičky) - treba si vypočítať sodíkový eqivalent a dá sa spoko pestovať -

+ úsprky viac hrejú jak lineárna - toš chladiť

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 10-06-2004 v 15:46 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Nápad Odpověď Příspěvek č. 16

WOW....díky za ohlas. Pěkně napsané. Takže co se týče toho větrání, tak tam mám ten nejsilnejsí PCzdrojový ventilátor. A fičí si to takm, že tom nepotřebuju uvnitř rozhánět vzduch, protože to dost koluje. Trafo mám z mobilu.

Ohledne zářivek-mohl sis precist aspon prizpevek cislo 1, protože tam mam napsane, jake jsou tam zarvky(woe).Jak to pises s tou vzdalenostu, tak je to asi 1cm od vrsku. Elektriku mam mimo a když se listy lehce dotykaji zarivek, tak to par hodin vydrží. A o te ventilaci taky nekde pisu.

Ke sklizni- ted to zrovna provozuju tak, že to jsou jakože maminky a delam z toho rizky a ty pak chodí ven pod velkou žlutou kouli, ktera ma moc Watů. Ale jinak to mozna skusim tak jak to rikas. nejak tak jsem to plánoval.

Aktuální fota přidám o výkendu. Po týdnu co jsem nebyl doma se kytky vytahli. Mimochodem maji asi 35 vrcholků.(no jo...zastřihování mě prostě baví :-)))) )


Jeste to Aspect: To si kuř gumáku, že to svítí stejně. Ne sice v počtu lumenů, ale v počtu lumenů na metr jo. Sice je to dvojnásobná watáž, ale taky je to dvojnásobná délka.
Doufam, že si rozumíme, nechci se tady s tebou hádat jen v rámci fóra)

Naposledy upravil Killdarian 15-06-2004 v 09:39 AM

Old Post 15-06-2004 v 09:33 AM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7114170 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív