Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » FUTEWuv venek 2004 (CO, TIME´s)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Jo taky sem si říkal, že kytky maji možná trochu málo světla, ale zároveň mě napadlo, že ho mají dost na to, aby se vytáhly do příslušné výšky. Ale dám na tvoju radu a trošinku to tam protrhám. Jo a opravdu rostou až na úrovni posledního patra
S těma PET lahvema je to docela dobrej nápad, ale trochu se bojím, že by to mohlo přivést pozornost. Takže asi koupím toho Vanisha.

Btw a co California už roste? Přihoď na G nějaký fotky, ať můžu zhodnotit a porovnat Měj se!

Old Post 24-05-2004 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 18

ad hnojka: nevim jestli to zalezi na hnojce jestli kytka pojede do sirky/vysky. To spis na kytce a podminkach ve kterejch je, ne? Ale jinak je mas pekny, zvlast ta kalifornanka
K+

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 28-05-2004 v 18:30 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zdarec felipe, tak s tím hnojivem máš asi pravdu. To, jestli se kytka táhne do výšky nebo roste do šířky, bude asi podmínkama, ve kterých se nachází. Dneska sem byl moje kytky navštívit a zase mně zkazily náladu. Skoro vůbec nerostou. Dal sem teda na Timovu radu a razantně sem to kolem nich protrhal, aby na ně šlo pořádně světlo a začly konečně růst. Takže se na ně chystám ještě v nedělu, abych je ještě pohnojil. Fotil jsem je, ale fotky se mně sem ani nechce dávat. Tento rok mně to zatím nějak nevychází
Btw dneska jsem zkoušel můj první FIM na dvou kytkách. Tak su zvědavej, zda se mně povedl. Fotky dodám později. Čus

edit 3.6.2004.
p.s. fotky dodám až se vrátím. teď jedu na týden do přírody jojo dost se tam těším. Zdar

Naposledy upravil 03-06-2004 v 21:59 PM

Old Post 28-05-2004 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

pozdní update Příspěvek č. 20

Tak Vás všechny zdravím, konečně sem udělal fotky mých dlouho neviděných kytiček. Neviděl jsem je dva týdny, takže jsem k nim dneska s kámošem spěchal pln očekávání, pln obav. Obavy se naštěstí nevyplnily, snad jen to, že mně všechny kytky nějak zarostly okolním plevelem (kopřivy, svízel přítula). Doplatily na to dvě kytky od TIME, jedna to nerozchodila, ale druhá, zdá se, přežije.

Dnes jsem se taky rozhodl je pohnojit. Neměl sem bohužel po ruce žádný vhodný hnojivo na růst, tak jsem byl nucen použít "kristalon plod a květ."
Snad jim to nijak neuškodí, spíš naopak Hehe

Jo s kytkama jsu celkem spokojenej. Na to, že jsem je ničím nehnojil, vyrostly celkem slušně, zvlášť jedna. Ostatní byly, jak už sem říkal, zatemněný okolním plevelem, takže vrůst nic moc.

Pro příští návštěvu už musím konečně sehnat nějaký hnojivo na růst a hlavně už je nesmím dva týdny nechat napospas přírodě Ty kopřivy mě tam trochu serou, sou skoro vyšší než já a já mám kua skoro 2 metry Ale co, aspoň nepůjdou vidět, což ej velký +

Old Post 12-06-2004 v 22:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

California Orange photoz Příspěvek č. 21







na všech fotkách sou samý Californie

Naposledy upravil 13-06-2004 v 10:31 AM

Old Post 12-06-2004 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

dalši Californie. Na detailech si můžete všimnout neúspěšnýho pokusů o FIM zastřihnutí (no jo, asi mám gramlavý ruce)

Old Post 12-06-2004 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

California Orange photoz Příspěvek č. 23




dalši Californie.
Na tom detailu si můžete všimnout mýho, podle mě nevydařenýho, pokusu o zastřihnutí FIM technikou.

Naposledy upravil 13-06-2004 v 10:33 AM

Old Post 12-06-2004 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


A tady jedna spešl fotka. Pěknej brouček ne?

Old Post 12-06-2004 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Time´s Příspěvek č. 25

na těchto fotkách sou dvě kytky od TIME. Jedna jak už sem tady psal nepřežije Druhá je hodně zkroucená a oslabená, ale podle mě to v pohodě rozchodí.

Naposledy upravil 14-06-2004 v 18:19 PM

Old Post 13-06-2004 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

TIME´s photoz Příspěvek č. 26



Takže mám tady dva TIME´s

foto č. 1 - jak už jsem tady psal, tenhle to nepřežije
foto č. 2 - tak tenhle by to přežít měl, pořádně sem to kolem něho upravil tak, aby na něho šlo co nejvíc světla. Je ale hodně zdeformovanej.

Naposledy upravil 14-06-2004 v 18:17 PM

Old Post 13-06-2004 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

to sufan: Mno samci to snad nebudou. Podle čeho ti připadne, že by to samci měli být? Za svůj život sem už pár samců měl, ale tyhle kytky vypadají na samice. No uvidíme, až tam příští týden pojedu, pořádně se podívám, zda se tam netvoří samčí pylový váčky, ale věřím, že ne.

edit 14.6. (19:20)
tak dneska sem se byl na kytky dívat (bez foťáku). Ta kytka o které jsem říkal, že nepřežije, přežívá. Počaly jí rašit nový větvičky. No dnes sem taky připravil dvě hjnojiva - jedno ze slepičáků, druhý z králičích bobků a trochu slámy Obě nechám trochu odstát (asi týden, ale asi ještě trochu víc) a pak začnu hnojit.
Kolem kytek sem taky nasypal trochu slepičinců.
Zdarec.

Naposledy upravil 14-06-2004 v 18:20 PM

Old Post 13-06-2004 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Update 21.6.2004 - první letní den :) Příspěvek č. 28

Zdravím Vás

Dneska sem jel hnojit kytky, tak sem udělal pár fotografií.

Hnojiva: Králičí bobky - týden luhovaný
Slepičáky - týden odstátý
Zápach: Fakt hroznej Už vím, proč nehnojit organickým home.made hnojivem Ale jinak, snad to kytky ještě trochu víc povzbudí! Možná trochu popálí, ale spíš ne. Už sem hnojil silnější koncentrací.

Old Post 21-06-2004 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Time´s Příspěvek č. 29



Tak tady je pár fotek lepšícího se TIMEa, snad se z toho konečně vyhrabe. Asi tam na ty kopřivy budu muset vzít srp nebo co

Naposledy upravil 23-06-2004 v 11:15 AM

Old Post 21-06-2004 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

California Orange Příspěvek č. 30






California. Škoda, že kvůli zeleni nejdou kytky moc vidět. Jinak na jednom detailu jde vidět, jak se mně California pěkně větví. FIM se, jak už jsem psal, nevydařil.

Old Post 21-06-2004 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 21-06-2004 v 22:18 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Díky Znovu mně ty kytky začaly dělat radost. Už je vidět, že konečně zase rostou

Old Post 21-06-2004 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2009 - Futewův venek 2008 - 94 odpovědí
29-07-2007 - Futewův venek 2006 - 170 odpovědí
26-10-2005 - Futewův venek 2005 - 145 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5321510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív