Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » FUTEWuv venek 2004 (CO, TIME´s)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

FUTEWův venek 2004 (California Orange, TIME´s) Příspěvek č. 1

Tak Váas zdravím. Konečně sem se rozhodl uploadnout sem nějaký fotky. Letos pěstuju 6x California Orange + 4x Time´s. Hehe to time´s je zatím jen pracovní název semen, který mně poslal uživatel TIME. Tímto mu chcu poděkovat Děkuji mnohokrát. California Orange mám od uživatela ppeettrr. Taky velkej dík. Trochu sem se bál nechat si seeds poslat od neznámýho člena, ale nakonec se moje obavy rozplynuly jak oblak marijuanového kouře No oba modely mně vyklíčily 100%, což je příjemný překvapení. Abych neměl nějaký prázdný květináčky (kdyby třeba něco nevyrašilo), zasázel sem to všechno po dvou. Inu tak dost keců, přejděme rovnou k věci

Naposledy upravil 12-05-2004 v 17:43 PM

Old Post 10-05-2004 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



č 1 - malej TIME´s
č. 2 - malej CO

Old Post 10-05-2004 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3





kytky jsou už trochu větší
č.1 - CO
č.2 - CO
č.3 - Time´s
č.4 - Time´s

Old Post 10-05-2004 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Tak omlouvám se za to zatím malý množství fotek, který tady mám. Na HDD jich pár ještě mám a sou focený zhruba před třema dnama, takže kytky sou trochu větší. Phota sem od kámoša dostal dneska, takže sem bohužel neměl čas na to je upravit do patřičné velikosti, abych je mohl uploadnout. Hlavně su rád, že konečně funguje ten upload Zítra provedu update, dneska už nemám čas.
Tento pátek další update, kytky sou totiž už přesazený venku, takže su na ně hodně moc zvědavej. Mějte se!

Old Post 10-05-2004 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




Tak mám tady pár dalších fotek Jinak ven sem přesadil zatím jenom ty californie, TIME´s se chystám přesadit trochu později. Mám místo společně s kámošem, kde máme už teď celkem 10 kytek, což se mně zdá zbytečně moc. Takže trochu doufám, že pár kytek budou samci. Deset kytek je už hodně velkej průser
foto č.1 California
č.2 TIME´s
č.3 TIME´s trochu mladší

Old Post 12-05-2004 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džarin
Nový Člen

Karma uživatele Džarin - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

Hm...nice...)

Old Post 13-05-2004 v 11:39 AM
Džarin je offline   Profil uživatele Džarin   Find more posts by Džarin   Foto galerie člena Džarin   Click here to Send Džarin a Private Message   Add Džarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

to Kudre: No s tím rozdělováním sem neměl problémy. Už je mám skoro všechny přesazený venku. Jen sem je očistil od hlíny a pak jim rozpletl kořený, sice to šlo trochu hůř, ale šlo to. Kámoš měl tři kytky v jednom květináčku a taky je nakonec rozdělil.

Old Post 13-05-2004 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Update Příspěvek č. 8

Takže mám tady pro Vás další update. Dneska sem se byl s kámošem podívat (po týdnu) na naše místo, naštěstí nás nečekalo žádný nepřijemný překvapení. Kytky tam byly, akorát nastal problém s trochu rozmazanýma fotkama. Kámoš, kterej sází se mnou a kterej rovněž vlastní phografický aparát olympus E750 UZ se k tomu postavil nezodpovědně, takže je pár fotek je rozmazaných. Ale to snad nevadí no.
Jinak dneska sem konečně přesadil i TIME´s, bojím bojím, že to nepřečkají, vyhloubil sem jim totiž hodně malý díry. A ještě k tomu sem nemohl rozsukovat jejich kořeny Po dlouhým a vyčerpávajícím snažení se mně to ale nakonec povedlo
Btw sem to nějak nevychytal a fotil sem spíš detaily, což vám o celkové velikosti mých kytiček moc neřekne, ale vězte mají zhruba 15-20cm.
Jo a taky se chystám koupit Bioalgen + nějaký příjemný přírodní hnojivo, po kterým kytky nejdou nějak moc do výšky, ale spíš do šířky. Inu kdyžtak mně sem můžete připsat svůj tip.

Naposledy upravil 14-05-2004 v 22:16 PM

Old Post 14-05-2004 v 22:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

TIME´s Příspěvek č. 9




Tak tady mám čerstvě přesazený TIME´s, o něž se trochu bojím.
Všechny tři fotky jsou TIME

Old Post 14-05-2004 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

California Orange Příspěvek č. 10





No a pro změnu čtyři fotky California Orange

Old Post 14-05-2004 v 22:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iMOZO
Stálý Člen

Karma uživatele iMOZO - 81% PěstitelskáKarma uživatele iMOZO - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11

v pohodě k+

TEkkno Rulez

Old Post 15-05-2004 v 07:03 AM
iMOZO je offline   Profil uživatele iMOZO   Find more posts by iMOZO   Foto galerie člena iMOZO   Click here to Send iMOZO a Private Message   Add iMOZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 12

Máš to moc pěkný calofornia orang mám taky ale zdaleka to nevypadá taghle hezky K+

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 15-05-2004 v 09:02 AM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Díky za reakce a karmy
to TIME: To bych mohl zkusit, ale mám trochu strach z oplodnění celé úrody. Musel bych ho teda odnest někam hodně daleko. Ale taky bych chtěl nějaký semena na příští rok, takže do toho asi půjdu.
Ohledně toho hnojení slepičincema, tak já sem něma minulej rok taky hnojil, ale chcu zkusit něco trochu jinýho. Párkrát sem tady četl, že pak kytky můžou dokonce smrdět jak kuřince A u těch sklepičinců mám trochu strach z přehnojení.

Naposledy upravil 15-05-2004 v 10:49 AM

Old Post 15-05-2004 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

Příspěvek č. 14

Krasny moc hezky to mas tipuju nekde kde ta kytka udela 2,50 hmmmmmmmm nice very nice...ten california to je sakra herot super kytka.

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 15-05-2004 v 17:28 PM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

weekly update Příspěvek č. 15

Zdravím, mám tady další update. Fotky se opět nevyvedly, za což se omlouvám. Je to z velké části způsobený, že v lokalitě, kde máme kytky je strašný množství klíšťat a komárů. Takže setrvat tam chvilku, aniž by po vás lezlo klíště nebo se na vás přisál komouš, je nemožný. Příště musím koupit OFF!

Ke kytkám:
Čekalo mně ne moc příjemný překvapení, kytky podle mýho moc nerostou, bioalgen sem nesehnal (Hornbach, Bauhaus), kytky nějak žloutnou a ještě k tomu mně jednu zežrali slimáci Vanish tam vemu až příští týden, takže doufám, že je do té doby nesežerou všechny.

Btw půda kde rostou kopřivy by měla být pro konopí relativně dobrá, nebo ne? Jaký s tím máte zkušenosti?

Old Post 23-05-2004 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16





č.1 - California
č.2 - California
č.3 - TIME
č.4 - California

Jo vlastně, jak sem tady minule psal, že se bojím, že to TIME nepřežije, tak opak je pravdou. TIME se mně začíná líbit víc než CO. Hee a myslím tím moje kytky

Naposledy upravil 23-05-2004 v 21:12 PM

Old Post 23-05-2004 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2009 - Futewův venek 2008 - 94 odpovědí
29-07-2007 - Futewův venek 2006 - 170 odpovědí
26-10-2005 - Futewův venek 2005 - 145 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9402710 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív