Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pach mladých kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Dotaz Pach mladých kytek Příspěvek č. 1

Situace se ma asi takhle: seminko slo do pudy 22.3., tet maj kytky asi 17cm, 4 patra, hned po 4. FIM (5 dnu z5 - zatim se zastavily), je to nejaky outdoor od kamose - svycara. Podle vseho se maj kytky docela dobre, hezky tmavezeleny listy, zadni skudci apod., zatim neni zakopana po delozni listky ale udrzi se sama...

Kdyz dam nos k mistu kde listky vyrustaj ze stonku a poradne pricichnu, je cejtit takovej tezkej pach, nedokazu to presne urcit, ale mam to asociovany spis s kvetenstvim (nikdy sem nepestoval, ale kdyby mi dal nekdo takovej pach citit, reknu mu ze to sou brka). Je to mozny aby takle mlada kytka byla uz citit? Jestli jo muze to necemu naznacovat?

Old Post 01-05-2004 v 11:36 AM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 2

Jo jestli ti kyti voní už od mala tak to značí dobrej vzorek

Jdu hulit

Old Post 01-05-2004 v 12:56 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 3

tak to su asi tie brka..

Old Post 02-05-2004 v 19:53 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 05-05-2004 v 20:22 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouki Kouki
Stálý Člen

Karma uživatele Ouki Kouki - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

Mě to taky fest voní!!

Tak sorry no!!Někdo něco řekne a pak něj je na každej nasranej!!Fakt bych rád věděl za co.......

Old Post 09-05-2004 v 14:56 PM
Ouki Kouki je offline   Profil uživatele Ouki Kouki   Find more posts by Ouki Kouki   Foto galerie člena Ouki Kouki   Click here to Send Ouki Kouki a Private Message   Add Ouki Kouki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ouki Kouki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoNzALEs
Nový Člen

Karma uživatele GoNzALEs - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

Jsem tu novej a chci vám jen říct že mi to taky začlo pěkně vonět)) A že sem z GROWERU uchvácen!!!!!!!!

Can you tell me the way to Coffe Shop??

Old Post 09-05-2004 v 15:08 PM
GoNzALEs je offline   Profil uživatele GoNzALEs   Find more posts by GoNzALEs   Foto galerie člena GoNzALEs   Click here to Send GoNzALEs a Private Message   Add GoNzALEs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GoNzALEs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slayer
Stálý Člen

Karma uživatele Slayer - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 7

No jenom aby to třeba nebyla kyselina mléčná, ta smrdí fakt fest )

Oddálení se od naší někdy zkurvené reality je mým každodením chlebem, který pro mne pečou pekárný Cannabis.

Do you feel that your body brakes apart? Use THC glue, makes your body stick together

Old Post 10-05-2004 v 09:56 AM
Slayer je offline   Profil uživatele Slayer   Find more posts by Slayer   Foto galerie člena Slayer   Click here to Send Slayer a Private Message   Add Slayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 8

toho bych se nebal Sly

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 10-05-2004 v 13:00 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ORTHEZ
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

hosi me taky smrdi a ma 50 venku

Old Post 12-05-2004 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouki Kouki
Stálý Člen

Karma uživatele Ouki Kouki - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 10

Já mám třcet venkůůůůůůůůůůůů super vůůůnnněěěěěěěě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak sorry no!!Někdo něco řekne a pak něj je na každej nasranej!!Fakt bych rád věděl za co.......

Old Post 15-05-2004 v 18:42 PM
Ouki Kouki je offline   Profil uživatele Ouki Kouki   Find more posts by Ouki Kouki   Foto galerie člena Ouki Kouki   Click here to Send Ouki Kouki a Private Message   Add Ouki Kouki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ouki Kouki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HizballaH
Stálý Člen

Karma uživatele HizballaH - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

ono ten smrad paradne vonia.. aspon u mna :}}}

lol

Old Post 17-05-2004 v 12:57 PM
HizballaH je offline   Profil uživatele HizballaH   Find more posts by HizballaH   Foto galerie člena HizballaH   Click here to Send HizballaH a Private Message   Add HizballaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 12

aj moje maju aromu
a mam taky dobry pocit, ked ich zacitim
to sa neda popisat. fakt ako niaky ususeny matros

Old Post 02-06-2004 v 20:48 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 13

hehe ja mam jednu doma na okne a hezky mi to tady provonelo cely pokojik

Old Post 03-06-2004 v 16:25 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WtF
Stálý Člen

Karma uživatele WtF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

no ja mam dve kytky doma ... a ta jedna uz taky zacala pekne vonet na to ja kje jeste mala... a kdyz rika lokomotiva ze to znaci dobrej vzorek tak to jsem jedine rad... :P)

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci...

Old Post 03-06-2004 v 19:12 PM
WtF je offline   Profil uživatele WtF   Find more posts by WtF   Foto galerie člena WtF   Click here to Send WtF a Private Message   Add WtF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
méďa béďa
Nový Člen

Karma uživatele méďa béďa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 15

Ted sem si prejel po stonku mi 4 patrovy kyticky a malem sem se zalknul tou krasnou vuni

Old Post 04-06-2004 v 17:07 PM
méďa béďa je offline   Profil uživatele méďa béďa   Find more posts by méďa béďa   Foto galerie člena méďa béďa     Add méďa béďa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 16

Podle me voni jak rajcata.Teda aspon ty moje a kamosovi.Asi to bude tim ze mame stejny vzor.Rekl bych ze tam bude obsazena nejaka substance jako v rajcatech.Jestli nekdo vite vic budu rad kdyz to sem napisete.Tak daleko jsem se ve svem studiu teto prekrasne kytky jeste nedostal.

Old Post 04-06-2004 v 17:31 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3244000 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív