Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Co vás štve na GROWERU, aneb co změnit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od pakor
Mne vadi ze sa tu niektori ludia zaregistruju 2-3-4 krat. Eli=Robos to je podla mna tutovka a sposob akym sa tu tieto dvojicky prejavuju mi naramne pripomina bioafgana.



tohle si nemyslim, eli neni robos :c)
a pokud jo musi mu dat dost prace od sebe tyhle dve identity oddelit... :c)
spis bych veril tomu, ze jsou to dva dobry 15-i lety kamosi

a k tomu, ze jsou tady nekteri 2-3x:
ze by stihy??? :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 08-05-2004 v 10:15 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 34

to pakor;


Ak si si to este nevsimol,(v inych forach ktore tu uz boli)tak by si prisel na to ze ja som robosov SPOLUZIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ano ano dobre ranko!!!A vobec sa mi nepaci ze si ma z takej blbosti obvinil!!!ALe mysli si co chces keby mi to povedala nejaka autorita tak to berjem,ale ked mi to povie taky srac ako ty tak mi to nevadi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 08-05-2004 v 18:46 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 35

to hYp3r>

Konecne jedna rozumna vec!!!!!!!!

Old Post 08-05-2004 v 18:49 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Eli
to pakor;


Ak si si to este nevsimol,(v inych forach ktore tu uz boli)tak by si prisel na to ze ja som robosov SPOLUZIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ano ano dobre ranko!!!A vobec sa mi nepaci ze si ma z takej blbosti obvinil!!!ALe mysli si co chces keby mi to povedala nejaka autorita tak to berjem,ale ked mi to povie taky srac ako ty tak mi to nevadi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No tak pozor na slova ,
radsej si chod zahulit ako urazat tu clenov a nadavat im..
Ale to je asi sposobene hnevom na jedneho infantilneho americkeho rozhodcu,ktory uz asi prekonal konecne stadium slepoty.
Trocha kludu a rozvahy nikdy nezaskodi.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 08-05-2004 v 20:21 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Hiddenkiller: Jo neboj tahle chyba mně taky trápí, nejseš sám. Psal sem to adminovi, ale asi bude trochu trvat,než se na to podívá. Háže mně to tuto hlášku:

Warning: fopen(/home/www.grower.cz/www/photos/003243/0010.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/www.grower.cz/www/forum/storage.php on line 35

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www.grower.cz/www/forum/storage.php on line 36

Zdarec

Old Post 09-05-2004 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 38

jo a jeste jedna vec mi vadi :c)
uz jsem to tady nekde psal, ale napisu to znova

udelovani anonymni karmy - kdyz si nedokaze clovek kterej karmu udeluje stat za svym a karmy udeluje anonymne (vetsinou jsou to karmy negativni, ale sem tam i nejaka ta pozitivni) nemel by dostat moznost karmu ovlivnit...

that´s all folk :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 12-05-2004 v 06:11 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

to hyper: No ja většinou uděluju anonymni pozitivní karmu, negativní sem tady ještě neudělil. No, ale přemýslel sem, že bych mohl zacit udělovat karmu neanonymní. Anonymita má ale jednu výhodu. Nikdo se ti pak necítí vůbec zavázanej, takže karmy ti dávají jen lidi, kteří opravdu cení tvůj pěstitelskej nebo jinej um.

hiddenkiller: btw ten upload mně už funguje.

Old Post 12-05-2004 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 40

Eli jediny si sa zastaval Biofgana v jeho ojebavani clenov growera cez jeho "virtualneho kamarata s ktorym si mailuje" systema, teraz sa takisto zastavas spoluziaka Robosa ktory tiez korunky berie a semienka neposiela. Zaujimave je ako dobre sa orientujes v myslienkach tychto growerov a odpovedas za nich. Velmi podobny je aj vas prejav a pravopis.
To ze robos je tvoj spoluziak som cital len v jednom threade kde tvrdil tutti,ze musite byt kamarati alebo spoluziaci ked si tak dobre rozumiete. Ak ste naozaj viaceri tak musite byt podla mna bratia.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 12-05-2004 v 15:55 PM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 41

2 pakor:

si si mohol vsimnut jednu vec, Eli nepouziva ciarky v suvetiach, ja ich pouzivam a Eli ma rad kopu vykricnikov a ja nie, tot mala odlisnost, ale zasa povies, ze to mam super naplanovane, ale myslis, ze mam az tolko rozumu? asi nie

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 12-05-2004 v 20:12 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 42

2 pakor:

ak si mieril na zhody Eli a bioafgan, tak neviem no, nestudoval som morfologiu, ani syntax, ani lexikologiu, takze u cudzich ludi to neviem povedat...

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 12-05-2004 v 20:25 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 43

Tak tady uz se to pomalu zvrtava v neco,co by asi nemelo....
robos: zase ten rozum....Jeste pred par dny ti bylo 15 a mel jsi rozum na 20,ted to je obracene?To je celkem rychlej skok!

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 12-05-2004 v 20:27 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 44

jojo, som extremista

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 13-05-2004 v 16:33 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 45

to pakor-Ako som uz povedal,ze nezaujima ma co si myslis!Preco som sa zastal bioafgana?Ano je hlupy clovek lebo toto sa nerobi na groweri ale nepaci sa mi ako ste sa donho navazali...a to iste s robosom nemam rad ked sa mi niekto navaza do dobreho kamosa

to robos

Nemas az tolko rozumu ako si myslis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ked uz mam rad tie vykricniky

Old Post 13-05-2004 v 17:56 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 46

Uz si to zacinate brat moc osobne.Tohle mely byt namety a ohlasy a ne valka mezi jednotlivejma clenama.
Eli: je fajn,kdyz se nekoho zastanes,ale kdyz ten dotycnej inkasuje penize nebo dobry semena a sam NIC neposle,neprijde ti to jako svinarna?
Tohle me nejvic sere,takovyhle vobloze...a kdyz si sem ten clovek potom prijde a v klidku si dohaduje vymenu s nekym jinym.To bych se teda nikoho nezastal,i kdyby mu nadavali do z***v*synu atd.
Jsem proste proti jakejmkoli čorkařum....

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 13-05-2004 v 18:14 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 47

2 KQ:

nikoho som neojebal

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 13-05-2004 v 21:10 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 48

mam rad anarchiu a chaos. nemam rad sekty a zdruzenia.grower ma byt pristupny kazdemu.totalny liberalizmus...

Old Post 13-05-2004 v 22:45 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4992110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív