Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zazitky z hollandska
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Pohodička Příspěvek č. 1

Tak vas vsechny zdravim a zaroven bych vas chtel vsechny pozadat abyste se podelili o svoje zazitky s pobytem v hollandsku.muze to bejt pekny poctenicko a zaroven to muze slouzit lidem ktery se tam teprve chystaj jako pomucka jako kam se podivaj,ktery coffee shopy,atd.Takze abych taky nakej ten prispevek napsal.Asi pred peti lety sem poprve se svou byvalou pritelkyni navstivil Amsterodam.Moc sem toho o hollandskejch modelech nevedel takze prvni den to byl SUPER SKUNK.Pred tim sem hulil jenom cesky modely pestovany venku,takze pohodicka.Druhej den sme po doporuceni nakej brozurky sme navstivily coffee shop Modrej delfin.Velkej vyber huleni az sem nevedel co skusit.Koupil to nejdrazsi "ICE".Ubalil jsem jointa,cista trava,kdysi sem zasadne hulil travu bez tabaku.Vyhulily sme ho ve dvou.Potom uz sem se nestacil divit co trava dokaze udelat s telem cloveka.Asi prvnich 20 min.fungovalo takovy to energeticky high,potom nastal neco jako kosmickej stav.Asi hodinu sme na sebe skoro nepromluvily jenom sme se na sebe vobcas koukly a vedely sme ze voba mame co delat aby sme se nepozvracely nebo nespadli ze zidle.Takze sme tam dlouho sedeli a zhluboka dychali.Vedel sem ze kdybych se postavil tak spadnu.Nebyla to moc prijemna pohoda.Potom uz sme hulily jenom slukovky a super.Tak ja koncim a urcite skuste neco napsat.Diky BLOU

Old Post 15-07-2001 v 13:09 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Amsterodam Příspěvek č. 2

Pro začátečníky, kteří jedou do Amstru doporučuji zeptat se v "Ceské hospodě" - jedná se o sqat. Nachází se asi 100 m od hlavního nádraží - Central. Kluci vám rádi poradí, buď Zdeněk, nebo Erik. Na požádání pošlu plánek kde je ČH, protožev teď ho nemám namalovaný.

LEGALIZE IT !!!

Old Post 18-07-2001 v 12:36 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

hehe... jeli sme s kamosem do holandska prez noc, rano tam, vecer zpatky dalsi den v praze.

dorazili sme tam v devet, kdy otevirali koface. fascinovalo nas, jak tam zajde typek s kravatou a kufrikem, da si kafe, jointa, precte noviny a specha do prace. Ale i jak tam jsou stari dedove, kteri sotva chodej a vybiraji si ten pravy model pro dnesni den.

Objednali sme si kazdej jeden pytlik huleni (ja White Widow, kamos Orange Bud), a k tomu kazdej velky pivo. Ten typek na nas koukal jako na zjeveni, ale prinesl nam i to pivo. Ubalili sme kazdej poradnyho speka, zahulili, vylohnili pivo a tim pro nas den v podstate zkoncil. asi za hodku, kdyz jsme chteli odejit a moc to neslo, kamos chtel objednat jeste nejake pytlik. Jeneze si nemohl vzpomenout na jediny slovo anglicky, tak tupou gestikulaci poprosil jeste jednou o "jidelni listek". Obsluha se nam lehce smala.

pak sme vyrazili do ulic, kde sme se asi desetkrat ztraili v te same ulici. Vzdy jsme zalezli do koface, dali brko a sli dal, casto zase na spatnou cestu.
proste pohoda. pak na cestu zpet k autobusu jsme si radsi dali pet hodin, kdybychom se nekde ztratili. Tech deset bloku jsme usli za pouhych tri a pul hodiny (dobre, se zastavkama v kofacich a s nekolika bloudenim).

Ale bylo to fakt celkove super a radi na to vzpominame. Dokonce i na to, jak sme byli posrani, kdyz sme se vraceli v tom autobuse a v "anonymnim" batohu dole bylo asi 20 gecek....

Old Post 19-07-2001 v 09:09 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Pohodička Příspěvek č. 4

Diky za prispevek Mephisto a Walhalla2000.Myslel jsem,ze i ostatni se podeli o sve zazitky z Cest po holandsku,ale asi to prehledli.Napsal jsem to tema hlavne pro to,ze ted prechodne bydlim hulandu a tak se chci pobavit zazitkama druhych.Sam jsem toho tady zazil s hi-top modelama hodne a tak vim ze kolikrat mezi lidma ve meste je to "vhlavebzucicimrazpotelechodicipottekouci"U me zvlaste mezi lidma(namesti,obchodni dum,mhd,atd),ve stavu high,se velice casto vyskytuje nezastavitelny rohlik(krecovity usmev)se kterym jsem si po nekolika letech huleni zvykl.Ale pro lidi to musi byt sila. Mam prihodu,ktera se opakuje velice casto.-mam chut i cas si zahuli a jedu si na kole do meho oblibeneho coffee shopu koupit huleni.Vetsinou kupuju White widow n.sensi star.Vetsinou si jednoho speka na cestu ubalim uz vevnitr.Rad balim tluste jointy,ktere ale pri vyhuleni sam jak se rika na ex,odprovodi cloveka na par hodin ze sveta.Casto se mi potom stava,ze sice mam nekam namireno,ale nedorazim tam,protoze na to proste a jednoduse zapomenu.Nebo jedu spatky domu na kole,uz jsem skoro doma,ale pak me napadne jenom tak se chvilku projizdet okolo.Samozdrejme ze ve meste zabloudim a cesta se casove protahne.Na kole jedu jako kdybych jel po pousti.Nevim,kde jsem a je tma.Nez zjistim kde jsem zapomenu kam vlastne jedu a tak do kola.Po navratu domu si,znacne unaveny,pripadam jako totalni blbec a myslim na to,ze uz bych potreboval pauzu,ale tepla koupel a dalsi spekoun,v damske spolecnosti,opet probudi pocit stesti.Ted me napadlo,ze by sme mohli delat recenze navstivenych coffee shopu,ale asi se to do fora nehodi.Dost me zajimej pribehy o cestovani po malych mestech v Hollandsku.Napriklad jak jste shaneli huleni a nikde coffee shop,kontakty s holandanama smesne a trapne prihody,cestovani stopem,atd.Az budu mit cas tak napisu o navsteve pop festivalu Pink-pop.Podelte se i vy svymi zazitky z teto"travutolerujici"zeme.Diky

blou

Old Post 05-11-2001 v 21:09 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Palec nahoru Queensday in Amster Příspěvek č. 5

Do Amstru jsme vyrazili s kámošema na místní nejlepší víkend roku - Queensday, 30.dubna.
Jeli jsme ve čtyřech, 75 Ford Cortinou, strávili jsme tam dvě noci ( v Gaasper Campu, vřele doporučuju, je to dost levnej, čistej a příjemnej kemp, 5 minut od metra a metrem 20 minut do centra, nejlevnější ubytování, co sme sehnali - 8 guldenů na noc a osobu).
Celej vejlet s benzínem ( byli sme i v Rotterdamu), jídlem s sebou, ubytováním, dvoudennim lístkem na MHD, hulenim tam i s sebou domů ( plus koláčky), vstupný do Van Gogh muzea nás celkem vyšlo na 3,500,-na osobu.
Vpadli jsme do prvního coffee shopu, kterej vypadal fakt skvěle undergroundově, a já objednala hulení stylem: Hey man, we are used to smoke, ya know - but we wanna try somethin really good, but also wanna do lots of sightseeing. You have something good for sightseeing?
Ten dredař za pultem se na mě podíval, vytáh pytlík a povídá: take this, this stuff is good.
Já na něj: is it? what is it?
A von: Afgan haze, I think.

A GOOD to bylo! Afgááán!
Výtečná chuť, ale efekt jen pro silný nátury ( občas jsem měla stavy jako na papíru).

Kdo chce ject do Amstru a ještě nebyl - vřele doporučuju tenhle poslední dubnovej víkend, kdy se tam slaví Queensday.
30.dubna večer se do ulic nahrne spousta lidí, všude je oranžová barva, všude stánky s hainekenem, různě po ulicích maj stanoviště Djs a jedou techníčko, stejně tak na kanálech na lodích, celý město celou noc vibruje v rytmu živý hudby, všude, naprosto všude je ve vzduchu cejtit tráva, každej hulí ohromný špeky, všichni lidi tancujou a slavěj a je to nezapomenutelnej zážitek.
ČLověk v tom všem zhulenej proplouvá a připadá si na tý nejlepší párty světa.
Ráno po akci, kdy se brodíš v kelímkách od piva, začíná Bleší trh - všude na ulicích se prodává veteš a člověk sežene dost dobrý věcičky, maj tam všechno.

Příští rok zase vyrážíme na tenhle termín a už se nemůžeme dočkat.

Zde je vynikající link na dobře zpracovanou stránku o Amstru a životě v něm, doporučuju probrouzdat:

http://www.thc.sk/amsterdam/IE/Index.html#Top

Old Post 06-11-2001 v 08:52 AM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 6

Kdyz jsme uz u tech linku, tak pro Englismany doporucuju tyhle stranky:
http://www.tourmaster.freeuk.com/
Hlavne tam najdou info i telesne postizeni = kde jsou schody, plosiny a podobne...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 06-11-2001 v 16:25 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubuman
Nový Člen

Karma uživatele bubuman - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 19 

www.smokersguide.com Příspěvek č. 7

pro anglictinare a nejen pro ne je http://www.smokersguide.com zajimava adresa

Old Post 18-11-2001 v 22:24 PM
bubuman je offline   Profil uživatele bubuman   Find more posts by bubuman   Foto galerie člena bubuman   Click here to Send bubuman a Private Message   Add bubuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 8

Tak takovej jeden brutalni zazitek.
Bylo to asi pred tydnem nebo tak nejak.Huleni ukladam do nejspodnejsiho supliku stolu.Jako obvykle po veceri si du zahulit.Sedl jsem si na zem k supliku,otevrel ho a nacpal slukovku.Po nekolika prascich zazvonil telefon ve druhe mistnosti ve ktere byla tma.Rychle jsem se postavil a sel zvednout telefon.Po nekolika krocich ve druhe mistnosti se mi udelalo cerno pred ocima,svalil jsem se na zem,kde jsem se krecovite trepal.Trvalo to jenom chvilku(nebo nevim).Nejhorsi na tom bylo to,ze jsem byl porad pri vedomi,ale okoli jsem nevnimal.Pamatuju se jak jsem si rikal jestli jsem mrtvej nebo zivej.Necitil jsem zadnou bolest.
Po tomdle jsem asi tri dny nehulil a hodne jsem premyslel co dal.Jestli s travou nebo bez ni.Ted uz zase hulim normalne---a ta pohoda.
Jenom presne nevim co to bylo.Usoudil jsem,ze to je neco se zvysenym tlakem a tmou dohromady(jen doufam,ze to nema nic spolecneho s hulenim,nechtel bych takhle sebou seknout ve spolecnosti)
Mate nekdo s timhle skusenosti?Kdyztak diky moc za odpoved.

blou

Old Post 09-02-2002 v 16:19 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Škola Příspěvek č. 9

Ja som bol v Hollandsku zo školou. Boli sme vlastne v Beneluxe z toho v hollandsku 2 dni a este nam aj prsalo takze nic moc aj. Kupily sme si 3g Jamajky a pri prvom
huleni sme minuli asi polovicu a druhu sme tam zabudli. Smola. Teraz som sa prihlasi na vymenny pobyt do Hollandska. Po velkej noci ku mne pride jadna Hollandanka (ma rodicov z indonezie) a potom pojdem ja na tyzden do Hollandska :-))))))))))))))))

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 10-02-2002 v 13:31 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

ahoj blow, Příspěvek č. 10

off-topic holland, ale k tvýmu zkratu, dle mejch zkušeností by to mohll bejt spíš nízkej tlak, stávalo se mi to, když jsem třeba dlouho ležel a musel jsem rychle vyskočit, hlava se zatočila a já se probral na zemi. Takže pokud musíš vstát a víš, že to na tebe de, tak mně pomáhá stoupnout si, předklonit se co nejvíc a zhluboka dejchat. Nebo panáka
Možná je to vono...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-02-2002 v 18:24 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička malý město Příspěvek č. 11

když jsem byl s kámošema v Holansku, nejdříve jsme přijeli to pohraničního města - Venlo, večer už byli všechny kofíky zavřený, tak sme začali shanět někoho kdo má a prodá, dealerů tam bylo docela dost, skoro každej černoch vykládal, že kofík má doma a všichni nás chtěli obložit, nakonec se jim to stejne povedlo, ale přece jen sme si chtěli dobře zahulit před spaním (pod stromem v parku) a ne bloudit po městě s obřím báglem jako turistická atrakce, protože 10 lidí s velkým baťohem je docela nápadných

Arnhem = naše levné cílové místo, po přijezdu a ubytování (ve stanu za řekou) sme našli kofík asi po 10 minutách hledání, celej týden byl jako sen, zaznamenán jen tak lehce v podvědomí než paměti....


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 10-02-2002 v 20:02 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Palec nahoru Viva Amsterdam Příspěvek č. 12

V Holadsku som uz bol niekolko krat, hlavne v Amserdame. Velmi sa mi tam paci a vzdy sa tam rad vraciam. Naposledy sme tam boli s kamosmi pred niekolkymi dnami, prave ked tam prebiehala svadba holandskeho princa a argetinskej princeznej. Auto sme odstavili nedaleko centra, volame to 'flek za kontajnerom'. Da sa tam parkovat zadarmo a je to odtial asi 15 min. peso do centra, takze uplna pohoda. V meste bolo spustu ludi a vladla perfektna atmoska. Vsetci sa tesili, my sme sa zhulili a tesili sa s ostatnimi ludmi. Proste parada. Zbehali sme par coffe-shopov, growshopov, red-light district... Za vzhliadnutie stoji muzeum voskovych figurin a mne sa lubilo i v Ganjovych zahradach, hehe. V ten den bolo vsetko okej, akurat cestou spet nas nadranom v Nemecku zastavili policajti, prehladali a nasli co nemali Do rana sme stravili na fizlarni. A take fajne modely som mal, uz sa mi zbiehali sliny ...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 10-02-2002 v 20:18 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Pohodička tramvaj+skoro ciste THC Příspěvek č. 13

Aktualni prihoda
Pred par dny jsem nekomu pomahal strihat kytky(300)
Ten den sme toho vyhulily docela dost,ale v pohode.
Jak strihate tak se vam na nuzkach usazujou vlasky a krystalky(ale to asi znate)no a kdyz si to davate celej den stranou pak je to na poradnej spek.No nic uklidili jsme a ja si ho ubalil.Ostatni si ze me delali srandu.Vyhulil jsem ho skoro sam a pomalicku sem se chystal k odchodu na tramvaj.Moc ten stav nedokazu popsat,ale byl jsem hodne vysoko.No nic cekam na tramvaj,ale znate to necekal jsem,ale uzival si okoli.Tramvaj prijizdi ale ja jsem ji vubec nezregistroval.Az jsem videl zadek vagonu jsem si uvedomil,ze jsem s ni chtel jet.No nic cekam na dalsi.Prisli i nejaci lidi a jak tak uzivam stavu prijede tramvaj lidi do ni nastoupili jini vystoupily a jak debil na ne cumim.Kdyz tramvaj odjizdela jsem zistil,ze vlastne jedu domu.Treti tramvaj jsem uz chytil.

blou

Old Post 11-09-2002 v 16:11 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Obecné holand Příspěvek č. 14

Zdarec groweri. Prave travim posledni den ze sveho tydeniho pobytu v holandsku. Kdyz jsem nasel tenhle thread rekl jsem si ze musim napsat par svych postrehu.
Amsterdam-fajn mesto, prijemni lidi, ale nenechte se zmast prvnim dojmem. Jak zjisti, ze jste turista, budou se snazit oskubat vas o posledni euro. Taky travka je tu pomerne draha. Potesilo me, ze jsem nasel kofeeshop, kde jste si mohli vybrat, jestli chcete speka s tabakem, nebo bez tabaku. Ja si dal cisty brcko Orange Bud a moje draha polovicka se pak nestacila divit, proc jsem tak mimo 8o] Marihuana Hash Hemp Museum je pekne na howno. Je to v podstate jedna velka mistnost, ve ktere jsou sice fajn exemplare [doporucuju Sensiseeds grow room] ale za skoro 6 euro toho bylo trosku malo.
Jinak jsem tu pobyval v mensim meste [Tilburg], kde to bylo moc fajn. Jsou tu koface, ktery jsou moc fajn, taky je tu The Grass Company, ktera prodava jointy v krabickach s potiskem a jmenem vzorku [taky si za to nechaji slusne zaplatit] a ruzny kuracky potreby a doplnky. Proste je to byznys jako krava. Neni se ale cemu divit-holandani byli vzdycky velci obchodnici a myslim, ze postoj k trafce , ktery tu maji, je hodne ovlivnen snahou vydelat na tom co nejvic penez.
Ale jinak je to krasna zeme, kde se huli o stopero... Mam rad jejich vzorky... Kazdej se jmenuje jinak, ale vsechny vas pohodove [nekdy i brutalne] zkouri......

free smoke for everyone!!!

Old Post 26-09-2002 v 13:03 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marks
Nový Člen

Karma uživatele Marks - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 15

Cus,
lidi poradte te mi prosim. Na zacatku cervence chceme jet (8 lidi) tak na 4 dny do Amstru. Samozrejme mame hodne omezenej rozpocet a prachy bysme radsi utraceli v kofikach nez za hotel. Vi nekdo o nejakem levnem kempu ?
Po precteni vasich zazitku uz se NEMEZU DOCKAT az tam budem - az na tu anglinu, se kterou si ani jeden netykame )
DIK ZA KAZDOU INFORMACI !!!

Old Post 02-06-2004 v 11:45 AM
Marks je offline   Profil uživatele Marks   Find more posts by Marks   Foto galerie člena Marks   Click here to Send Marks a Private Message   Add Marks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Míra008
Nový Člen

Karma uživatele Míra008 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 9  

Varování :) Příspěvek č. 16

Taky musím přispět svojí troškou do mlýna....

Když jsem byl v NL (s přítelkyní stopem, Rotterdam) , paráda cofíky od rána, kávičky, špeky. Už maximálně zmaštěný se jdeme projít po parku (nádherný,udržovaný). No a vedle chodníku, vidíme ještě jeden chodník, vysypaný krásným sypkým pískem. Tak jdeme samozřejmě po tom pískovim, brouzdáme se v něm.... Příjemná pohodička. a potom jsme zjistili, že ten vysypaný pískem je pro psy: na sran....í. Prostě holanďan jde po tom klasickym chodníku a jeho pejsek na vodítku v tom písku, aby se jim bobky neválely....

Old Post 07-12-2004 v 15:09 PM
Míra008 je offline   Profil uživatele Míra008   Find more posts by Míra008   Foto galerie člena Míra008   Click here to Send Míra008 a Private Message   Add Míra008 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2008 - rezy s hollandu - 7 odpovědí
15-08-2006 - Akce v Holandsku - 12 odpovědí
15-02-2006 - Zazitky z MHD - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1555430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív