Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stinné místo k pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Dotaz stín +- Příspěvek č. 1

Zdravičko.... po dlouhe odmlce se opět otačím na grower s malým problémem.

Připravil jsem si poličko.... na tom by nebylo nic tak zvlaštního. Bůch tomu chtěl že je sice dobře ukyté, ale vestinu dne ve stinu. a to tak, že docela dost. odhadem bych řekl, že tak 80 % dne. ne že by tam nebylo světlo.... jen na kytičky dopada podstatně méně přímého slunce.

Zajimalo by mě.... jestli to kromě pomalejšího růstu může mít nějaky negativní vliv % THC apd.taky bych vam byl vděčný za nejrůznejší vychytavky a zlepšovaky. dikkkkkkky

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 08-04-2004 v 07:20 AM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P.O.E.T.A
Stálý Člen

Karma uživatele P.O.E.T.A - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2

hele zkus trochu prosekat to co tomu stíní .. ale né zase tak moc,aby jsi to odkryl a mět to moc widitelné ...

wiwa la *U*R*Z*A*

Old Post 08-04-2004 v 09:13 AM
P.O.E.T.A je offline   Profil uživatele P.O.E.T.A   Find more posts by P.O.E.T.A   Foto galerie člena P.O.E.T.A   Click here to Send P.O.E.T.A a Private Message   Add P.O.E.T.A to your buddy list     Navštiv homepage uživatele P.O.E.T.A! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 3

Určitě ti to nějak vyroste,ale nebude to ono,čím víc světla tím líp

Budou možná dost vytáhlí.

Každopádně lepší než nic,jestli nenajdeš nic jinýho.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 08-04-2004 v 09:34 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 4

myslite ze se slunicko da dohnat na hnojivu?

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 11-04-2004 v 19:41 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Slunce u kytek žádným hnojivem nedoženeš. Ná růstovou fázi ten stín až tak moc nevadí(kytky budou mít delší stonek, ale budou méně rozvětvené), ale u květu je to slunece moc důležitý, protože čím víc slunce, tím víc pryskyřice=váce thc. Já osobně bych to prostříhal

Old Post 14-04-2004 v 11:36 AM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucishka
Nový Člen

Karma uživatele Lucishka - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

Čus mám takovou teorii, nevim teda jestli je správná ale když ty seš na sluníčku tak se opálíš, když si ve stínu, tak se taky opalíš sice trochu míň ale přece. Nevim jestli chápeš ale myslim že by to zas tak vadit nemělo. Čus možná je to kravina.

Old Post 16-04-2004 v 06:50 AM
Lucishka je offline   Profil uživatele Lucishka   Find more posts by Lucishka   Foto galerie člena Lucishka   Click here to Send Lucishka a Private Message   Add Lucishka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 7

Zdar já jsem měl na poli 1 kyti ve stínu a oproti sestřičkám se mi přepla na květ asi tak o 1.5 měsíce a měla tak o 4 hodiny míň světla denně.
Byla o něco řidší, ale stejně dobrá
Zrovna si ju bořim do bambusu a jsem spokojenej

Jdu hulit

Old Post 20-04-2004 v 17:47 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

kytky zasazené ve stínu bývají zpravidla řidší. samozřejmě záleží na druhu a i na hnojení. já sadil uz 2 roky po sobe na misto kde svitilo slunko ode 3 do vecera,spoustu drudu(no namy outdoory) a nektery byly řídký jak sračka sem tam se nasel pěknej huňáč....

Old Post 20-04-2004 v 19:46 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbynek
Nový Člen

Karma uživatele Zbynek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

Ve stinu to nema cenu. Hnojenim se to vyhnat neda a akorat to lezeza svetlem. Ucinky nic moc.

Old Post 21-04-2004 v 10:01 AM
Zbynek je offline   Profil uživatele Zbynek   Find more posts by Zbynek   Foto galerie člena Zbynek   Click here to Send Zbynek a Private Message   Add Zbynek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandoz
Stálý Člen

Karma uživatele sandoz - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 10

Loni jsem je bodnul do 70% stinu ve dne. Kytky jako krava, ale nizsi obsah THC. K preziti dostacujici.

Old Post 21-04-2004 v 14:31 PM
sandoz je offline   Profil uživatele sandoz   Find more posts by sandoz   Foto galerie člena sandoz   Click here to Send sandoz a Private Message   Add sandoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

obecne plati.... cim vic svetla tim lepsi kytka. Takze pokud neni kytka v naprostem stinu nemusis mit strach ze by nevyrostla ale mozna ze nedoroste takovych rozmeru (nebo nebude tolik husta) nez kdyby byla na slunci

Old Post 25-04-2004 v 12:37 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2013 - První pěstování - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4599610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív