Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » měření PH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 1

Nazdar lidi, jsem v průseru, potřebuju změřit PH a sháněl jsem po celých Budějcích, nejdřív v drogeriích, pak v lékárnách a pak v zdravotnickcých potřebách, proužky na měření PH a nikde nic.
V lékárně mi sice baba nabídla nějaký papirusy ale měřilo se snima ještě hafo dalších věcí a stáli 400Kč, což se mi zdá na měření hlíny nebo vody dost drahý.
Na adrese http://www.hydroponieplus.cz/ taky žádny indikátory PH nenabízej.

Poraďte kde se dá něco takovýho sehnat nebo objednat. Díky Oton.

Old Post 11-07-2001 v 11:46 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2

Skus obchod s rybickama tam to maj urcite.

citace:
Původní příspěvek od oton
Nazdar lidi, jsem v průseru, potřebuju změřit PH a sháněl jsem po celých Budějcích, nejdřív v drogeriích, pak v lékárnách a pak v zdravotnickcých potřebách, proužky na měření PH a nikde nic.
V lékárně mi sice baba nabídla nějaký papirusy ale měřilo se snima ještě hafo dalších věcí a stáli 400Kč, což se mi zdá na měření hlíny nebo vody dost drahý.
Na adrese http://www.hydroponieplus.cz/ taky žádny indikátory PH nenabízej.

Poraďte kde se dá něco takovýho sehnat nebo objednat. Díky Oton.

Old Post 11-07-2001 v 11:51 AM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

ph Příspěvek č. 3

Zkus obtelefonovat nebo se kouknout na:

seznam chemofirem jsem dal na:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=977

ale jeste jednou:

chemid@atlas.cz 0603 145 554 (maji tam ke stazeni i katalog, zbozi poslou na dobirku), nebo u HiChem - R.Hladina (s tema jsem to nezkousel), mozna i LABORA - adresu nevim, ci u VERKON s.r.o. verkon@mbox.vol.cz Nedbalova 14 701 00 Ostrava tel.: 069/6624806 fax: 069/6624806 nebo u

Chemapol distribuce, Kodaňská 46, Praha 10
Chemos cz, Štěrdoholská 28, Praha 10
ing.Miroslav Přibil, Viniční 230,Brno
CERAPHARM, Brno, Bohuslava Martinů 77
Verkon, Vídeňská 103,Brno 658 23
Karel Pečenka, Horní Planá 51(kpecenka@ck.bohem-net.cz)-tady také na požádání odvažují.
URSETA s.r.o, Praha 6, Pod Věží 3
VERDER praha s.r.o, Praha9, Budovatelská 286(jaroslav.seiml@pha.pvtnet.cz)

a vic toho nevim.....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 11-07-2001 v 12:40 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 4

dikes za tipy :-)

Old Post 12-07-2001 v 08:18 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

Otone,na hydroponiiplus maj ph indikátor ve formě kapek,který měněj zbarvení.Skus se tam líp porozhlídnout (maj v tom trochu binec),ale jinak by to měli mít v každý akvaristice.
Čau.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 12-07-2001 v 09:09 AM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-) Příspěvek č. 6

díkes Aleši, ale u nás v Budějcích jsou asi v akvaristikách magoři :-) nebo sou zhulený, protože sem se ptal ve třech a ve dvou to neměli a ve třetí na mě koukali jako tupci a nechápali co vůbecc chci :-))
ale prolezu ty chcemický firmy a uvidim...

Old Post 12-07-2001 v 11:07 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2015 - Měření hodnoty EC - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9088690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív