Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomuze nekdo... ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Palec dolů Pomuze nekdo... ? Příspěvek č. 1


Tusite nekdo co s tou kyti je? Objevuje se to jen na spodnich listech, je to z nebulky, asi treti tejden v bublaku, ph kolem 5-6 (tady bude mozna problem, merim univerzalnima papirkama, uzkopasmovy jsem zatim nesehnal),

- hnojim B'cuzz A+B hydro, tretinova koncentrace proti navodu (ta tabulka co se tu nekde vali) drzim se spis spodni hranice rozsahu ( ze by to byl nedostatek zivin?).
- 1x tydne phytamin
- 1x tydne preventivni postrik Bioolem...

Diky vsem za nazory... at to roste!!

P.S: jo, zapomnel jsem .. sodik 150w, teplota ve skrini pres "den": 20-28

Naposledy upravil ooPs 01-04-2004 v 14:04 PM

Old Post 01-04-2004 v 09:42 AM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 2

Jo.. a kdyby nekdo vedel, jak se jmenoval ten thread, co popisoval jak se podle listu pozna co kytce chybi... tak taky diky. Hodinu uz to hledam a nic

Old Post 01-04-2004 v 15:04 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 3


Mam taky problem. Zloutnou mi listy odspoda a objevují se tam jakokdyby nejake kaňky. Je to hlavne na spodních listech. Patro nad tím zacíná trochu na okrajích cernat az cervenat. Foto snad bude zretelnejsí. Myslíte, že by to mohla být plíseň?

Next info:Ještě to nebylo hnojeno. Včera jsem to přesadil do 3l kvetinacu. Mozna to bylo i pudou. Byl tam substrat pro kaktusy. No nevym. Poradte podle fotky. Dík

Naposledy upravil Killdarian 04-04-2004 v 12:46 PM

Old Post 04-04-2004 v 11:45 AM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4

řek bych že je to přehnojenim nebo špatnym ph

Old Post 11-04-2004 v 08:42 AM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 5

diky všem, pH srovnáno, hnojivo přidáno skoro na dvojnásobek a kyti se viditelně lepší.. takže to bylo pH

Old Post 12-04-2004 v 20:58 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6

Jo jo. Já jsem kiti přesadíl a už mi faká. Buď to bylo vysoký ph(myslim 7), ale to by nemělo zastak moc vadit, ikdyž malý kytce možná jo. Možná málo dusíku, ale to už je teď jedno, protože mám nádherný veliký kyti.

Old Post 13-04-2004 v 20:29 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2005 - 400W pomuze nekdo - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3086730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív