Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » problém!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

problém!!!! Příspěvek č. 1

potřebuji poradit vždy v květu mi začnou kytky pomalu strácet barvu a pomalu žloutnout ale začíná to až v květu a jen u pár kytek a všechny mají stejné podmínky co se týče hnojení atd pěstuji v hlíně světlo je dost vysoko ph a ec taky ok je to dost zajímavé ale je to pravidlem proste vždy z 5 kytek alespon 2 začnou žloutnout nemáte stím nekdo zkušenost dík

Old Post 01-09-2004 v 19:46 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Jak si řekl, Příspěvek č. 2

máš to moc vlhký,půda nedostatečně prosychá a pomalu ti uhnívaj ty nejjemnější kořínky, doporučuju njako první přestat zalívat, ustřihnout pár spodních listů,vzít 60cm drát a hafol tu zem kolem prokypřit, tak za týden to bude vcajku. Peace

Old Post 01-09-2004 v 22:14 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 3

Je fakt že to může bejt přelytý!
Třeba zrovna tyhle konkrétní kytky potřebujou míň.
Nevim,jestli jsou to stejný modely.foto?

Každopádně nekašli na hlínu

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 02-09-2004 v 10:46 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

ne přelitý to není jo a je to jen jeden model

Old Post 04-09-2004 v 21:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PirátTEK
Stálý Člen

Karma uživatele PirátTEK - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 5

hele mohlo by to bejt třeba s tepla jestli nejsou moc pod vibojkou nebo s nedostatku vzduchu

Povinne je treba upozornit vsechny, kteri se chteji vydat na cestu poznavani tajnych ved, ze narazi na "strazce brany". A ti nedostatecne pripraveni mohou dopadnout zle, budou vyhnani z raje! Zmeni se osobnost cloveka. Nekterym se rozpadnou manzelstvi, jini skonci na psichiatrii nebo na periferii spolecnosti. Mnoho je povolanych ....

Old Post 03-10-2004 v 12:02 PM
PirátTEK je offline   Profil uživatele PirátTEK   Find more posts by PirátTEK   Foto galerie člena PirátTEK   Click here to Send PirátTEK a Private Message   Add PirátTEK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PirátTEK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 6

To hary: zkus bubler,uvidíš,že to půjde.Hlína je dle mého názoru dobrá na out,ale pro indoor se jednoznačně přiklánáním k hydroponii.Z hlíny je bordel a navíc když se podaří přehnojit,je s tím větší práce než s hydro.Ale nic proti lidem jenž jedou hlínu

Old Post 03-10-2004 v 12:17 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7

co mas za kytky treba to maj v genechdam priklad:purpl*1 jenom polovina kytek se zbarví při kvetu do fialova druha pulka zustane zelena info ze seedsbank.Ze sou zbarveny do zluta neznamena ze nejsou ok

green fanatic

Old Post 04-10-2004 v 11:22 AM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 8

a čím hnojíš? mě se tohle stalo kdyžsem hnojila Advanced, kytky mi takhle žloutly (teda nevim jestli přesně takhle-> fotka byse hodila

Old Post 14-10-2004 v 18:06 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

ty WILDO to bude asi ono taky hnojím AH kurva to mně nenapadlo ale spoustu lidí hnojí AH jo a fotku jsem hodím co nevidět taky se ti to stávalo až když si přašel na květ dík za odpověd

Old Post 14-10-2004 v 20:12 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 10

no tak tohle se mi stava pravidelne pri prepnutii na kvet resenii sem nasel na nl sajtach o vsech nemocich a neduzich kytek..alespon mne osvedcenym resenim byl vzdycky horčík ...staci zajet do kvetinarstvi a koupit hořkou sůl zamichat do zalivky a max do tydne uvidish vysledky...cau mnau NN2

Old Post 19-10-2004 v 18:42 PM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11

jestli to bude tím tak tě budu vynášet do nebes:-))))

Old Post 19-10-2004 v 19:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12

ptala jsem se v growshopu a oni říkali, že AH způsobuje to, že se prej nabalej krystaly toho hnojiva na koreny a ty živiny se tam dostávaj hůř, proto se to myslim stává až v květu(chvíli to trvá,než se tam usaděj). a taky že AH zvyšuje kyselost půdy, což je další věc, která by to mohla ovlivnit. říkali že je na to dobrý používat nějakej přípravek na rozklad tý kořenový hmoty, já jsem to řešila wuxalem kalcium, kterej je teda spíš na to ph, ale na tu barvu má vliv taky. snad ti to pomůže w.

Old Post 25-10-2004 v 14:52 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 13

Měl jsem stejný problém při používání G.H. Co jsem přešel ke konkurenci( B´cuzz )ještě se to nevyskytlo
Napadlo mě jestli to nemůže být tím že u GHáček jsou ty složky striktně rozdělené na růst a květ a dávají se v poměrech podle aktuální fáze růst x květ,kdežto u B´cuzzu se základ nemění od začátku do konce akorát se přidávají různý boostry atd.
Každopádně jsem se změnou vellllmi spokojen a měnit doufám už nebudu

Old Post 02-11-2004 v 12:32 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2005 - Poblém!!!! asi plíseň. - 5 odpovědí
20-06-2003 - Pomoooc!!!! - 5 odpovědí
04-12-2002 - PROBLÉM!!! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4655050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív