Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » J.Herer - doba kveteni ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

J.Herer - doba kveteni ?! Příspěvek č. 1

jak dlouho mohu ocekavat, ze budu zapnutej na kvet ?
probrowsil jsem thready a dost se to ruzni. Nekdo to ma 12/12 i 100 dni. U prodejcu semen (http://www.hanf-onlineshop.de/index...Jack_Herer.html) pisou dobu kveteni 50-70. Tak nevim. S cim mam pocitat ? jedu z rizku a po 30ti dnech jsem v cca 25cm prepnul z 18/6 na 12/12. Ted jsou cca 50-55cm a slusne kosate, spousta palicek vsude dokola. Hlina/perlit/kokos. Svitim 2x600W. Hnojim Plagron+Phytamin.CO2, destovka pH 5,8 upravena kys. dusicnou v rustu a fosforecnou v kvetu
Ma-li nekdo osobni zkusenosti, dekuji za info.
Vecer sem hodim podrobnou fotodokumentaci...

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 29-03-2004 v 16:38 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

uf, 2x600W to je narez, ni k veci, ludia na groweri vravia 100 a to maju realne overene, tak by som veril radsej groweru

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 29-03-2004 v 17:28 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 3

no jo, ale ta diference CIA 60 / grower 100 je obrovska ! To prece neni mozny.

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 29-03-2004 v 17:39 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mib
Stálý Člen

Karma uživatele mib - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33 

100 dni je moc Příspěvek č. 4

100 dni je určite vela. Mnoho záleží aj na type ktorý máš vysadený ja som to ešte nikdy nenechal viac ako 8 týždňov, lebo potom sa strácalo THC. Treba sledovať najprv hnednutie fúzov a potom kryštáliky. Pri tvojom silnom osvetlení /aj ked nepíšeš ako velká je skriňa/ to musí byť do 60 dní hotová bomba.

Old Post 29-03-2004 v 19:46 PM
mib je offline   Profil uživatele mib   Find more posts by mib   Foto galerie člena mib   Click here to Send mib a Private Message   Add mib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

100 dní to je strašně moc já to jedu těch 65 dní ale řídím se pryskyřicí tak někdy je to díl děláš si zbitečně hlavu:-)

Old Post 29-03-2004 v 20:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 6

nedelam si VUBEC hlavu. Jenom se uz tesim.. Casu dost....

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 29-03-2004 v 23:34 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 7

uz je pozde. Vyfocíno sice mam, ale .... uz .........se......mi...........n...e...ch....c....e............................

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 29-03-2004 v 23:35 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sOs
Stálý Člen

Karma uživatele sOs - 53% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 153 

Příspěvek č. 8

all:
Ked uz je o tom rec, kedy by sa mala spravne zozat(sklidit) uroda? Mam namysli, ci je mozne to nejako podla krystalov a fuzov, odsledovat. Dik

Old Post 30-03-2004 v 01:01 AM
sOs je offline   Profil uživatele sOs   Find more posts by sOs   Foto galerie člena sOs   Click here to Send sOs a Private Message   Add sOs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 9


takze :
1,4 - palicky vlastniho krizence Passion#1/White Shark - u kamarada jsme harvestovali a rozdelili moje policko, nebot se mi to tam uz neveslo .) --->NE ZE BY SE ZLOBIL
2 - tak to je ten JH, od ktereho si MOC MOC slibuju !! -->2x600W solo pro 5 Jenicku !! Kazdy den 3x menim pozice pod lampou - snad se pekne vsechno prosvetli - toto je foto ze vcerejska - dnes jsem to prostrihal a tedy trosku proluftoval a tak. Ocekavam poradny palice, tak jsem instaloval protiplisnove zabezpeceni - kadernicky susak s odpojenou spiralou a casovacem (priste foto)
3 - transportni vozidlo - nalozil jsem 12 kyti do svyho auta a pak jsem nenasel odvahu s timto nakladem prejet pres mesto Skovane v zaplechovane dodavce je urcite bezpecnejsi

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Naposledy upravil shaman 30-03-2004 v 09:43 AM

Old Post 30-03-2004 v 09:32 AM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.M.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10

Já měl JH 63dní v květu a byl výbornej, silnej ale hodně speedovej, žádnej umrtvovák.

Libóóóóózní špek!!!

Old Post 30-03-2004 v 21:16 PM
S.M.L. je offline   Profil uživatele S.M.L.   Find more posts by S.M.L.   Foto galerie člena S.M.L.   Click here to Send S.M.L. a Private Message   Add S.M.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5310940 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív