Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » THC v záštipkách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 1

Tohle by mně mo c zajímalo kolik může mít záštipek síly Thc. Asi se to dost liší jakej zaáštipek t je jako za jakého patra.

Další věcí mně zajímá jak s něma vynakláddáte

Liprd Hulmminen

Old Post 08-07-2001 v 11:17 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r080
Nový Člen

Karma uživatele r080 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 7 

zastipky... Příspěvek č. 2

Cau, ze zacatku, kdyz jich je jeste malo, tak je vetsinou vyhazuju, nebo jim a pozdeji si je schovavam na mliko, nebo proste obecne na nejake vareni...

Kourit jsem je zkousel, pokud Ti jde o silu, tak to muze neco mit, ale nemusi, obecne je to o tom, ze cim pozdejsi zastipky, tim by mohly byt silnejsi... Ale pokud Ti jde o dobre pokoureni, ktere neni jenom o sile, tak bych zastipky nekouril, chut vzdycky stala za prd a jeste k tomu, kdyz to neco melo, tak po tom byla unava a proste celkove jsem z toho nemel dobry pocit...

Mej se. r080.

r080

Old Post 19-07-2001 v 14:56 PM
r080 je offline   Profil uživatele r080   Find more posts by r080   Foto galerie člena r080   Click here to Send r080 a Private Message   Add r080 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Palec dolů záštipky RULEZ! Příspěvek č. 3

@R080_Musím oponovat - mě náhodou záštipky nepřipadají chuťově nepříjemné. Z kytek nevyhazuji ani lísteček - dolní odpadlé listy jsou skvělé do vodnice (alespoň se nezhulíš hned po dvou prdech, můžeš si to vychutnat) a čím potom výše, tím lépe . To už je i do šlukovky. Nepříjemnou únavu jsem necítil nikdy po žádném hulení, dokonce ani po samčím květu (což je ovšem, uznávám, velmi individuální záležitost).

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 20-07-2001 v 22:28 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

záštipky Příspěvek č. 4

Zdravím,
viděl jsem, je tady poptávka po řízkách. Co takhle zaštípnutý nechat zakořenit, třeba se to někomu hodí.

Old Post 20-07-2001 v 22:51 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné zastipky Příspěvek č. 5

zastipky jsou dobry na huleni pokud maji dobrou chut, nejakej model ma takovy to pekny aroma i v listech, mam 5 kytek co chutnaj i listecky, ale 6 kytka je jinej model a z koureni listu by se clovek snad poblil, pak sou jeste zastipky dobry na ty rizky, ale chce to spis malou vetvicku, zatim mi aspon zadnej list jeste nezakorenil a pak jeste kdyz to clovek umi, tak nejlepsi je z toho uvarit HASH


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 22-07-2001 v 21:58 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Pohodička Příspěvek č. 6

Ja zastipky rad. Vcera jsem zakusil tak dva mesice stary, ktery jsem zapomel na susicim miste na okne (byly tam cca tri tydny). Cekal bych sice, ze to teplo uplne znici veskerou potenci, ale opak byl pravdou. Kvalita velmi slusna...

Old Post 27-07-2001 v 19:55 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Moja skusenost Příspěvek č. 7

Ja mam na zastipky len same dobre skusenosti, stalo sa mi, ze aj prvy zastrih (stvrte poschodie) ma dostalo do takeho high, ze sme sa s kamosom nevedeli zhodnut, rehotajuci sa, ci prsi, alebo nie. Skratka na zastrisky sa vzdy tesim, casto je to mile prekvapenie.
Da sa nimi monitorovat, ako rastie potencia, to sa clovek potom len uchechtava, "ty kokso - zastipky, ake budu potom sichy ? :-)))"

Zazil som ale aj starsiu rastlinu ktora mala menej potentne zastipky ako ked bola totalne mlady prcek.
(sichy boli ale v pohodicke)

Co je dobre pre rastlinu : osobne sa mi viac osvecilo zastrihavanie kvietku az vtedy ked sa zacal sam spontanne vetvit. Po zastrihnuti takto nedojde k utlmu, ale naopak, rastlinka uz ma dost sily a vetvi sa ako diva.

Spracovanie: najlepsie asi v papierovom sacku, zastrisky si zachovaju vlacnost a suchost zaroven, jemnejsie chutia

Old Post 02-08-2001 v 15:12 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

... taketo zastipky byvaju niekedy aj dobre, a clovek sa spokojne usmieva. Tiez vsak nie niekedy aj nie. Neva.ä
... pouzil som zastipky ako rizky, namocil, obalil do zakonrenovacieho substratu, a dal ich zakorenit do zeminy z lesa (je lahsia a priedusnejsia pre lahsiu tvorbu korenov) a na vrch hliny som dal cca 1-2cm vrstvu piesku, tiez je lahky a hlavne zadrziava vlhkost, ktoru rizky potrebuju. Po dvoch tyzdnoch uz mali pekne korienky, potom sup s nimi do folie a teraz maju vysku 80cm. Nejake obry z toho uz tento rok nebudu, ale zacali sa na vrchu tvorit slusne sistulky, a ked bude jesen tepla a dlha, zotrvaju vo folii, kde je predsa len teplejsie najdlhsiu dobu, pokial sa im to bude pozdavat. No a ked povedia, ze dost, pojdu von pekne na osusenie a ochutnavku. Potom pridam dalsie riadky...

Old Post 03-08-2001 v 08:30 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-12-2003 - THC v Záštipcích - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5610450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív