Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak mámzastřihovat a klonovat?..heeelp me
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Příspěvek č. 1

Mám kytky 180cm má to cenu stříhat?A co nějaké klony?No a mám ještě jednu´už zastřihnutou ....ta už se pěkně rozdvojila a co dál?Mám zastřihnout znova?Pomoc a dík.

Old Post 04-07-2001 v 11:37 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 2

Záleží všechno jenom na tobě,jestli ji chceš mít ještě košatější,tak zastřihávej pořád.Já osobně doporučuju zaštípávat tak po 5-7patře a potom vždy po 1-2 patrech znovu.Hezky se mi to košatí(je to indoor),takže fakt jak chceš.S klonama to samy bud budeš mi seminka,když tam ty samce necháš a nebo si naklonuješ matku.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 04-07-2001 v 11:46 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 3

A co úroda bude větší?

Old Post 04-07-2001 v 11:49 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petes
Stálý Člen

Karma uživatele Petes - 51% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 4

Bezesporu, kdyz to strihnes tak bude 100% vetsi!

Old Post 14-07-2001 v 19:57 PM
Petes je offline   Profil uživatele Petes   Find more posts by Petes   Foto galerie člena Petes   Click here to Send Petes a Private Message   Add Petes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Obecné Příspěvek č. 5

Zajímalo by mně, jak dlouho můžu zaštipovat, když pěstuju venku a sadil jsem v květnu. Dá se zaštipovat třeba ještě v září?
Diky

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 16-07-2001 v 15:52 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
torhorc
Stálý Člen

Karma uživatele torhorc - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 6

To robor. Zastrihuj len do vtedy pokym rastlina očividne rastie. Ak sa rast zabrzdí (srpen, září) a rastlina prechádza do kvetu, je ju zbytočné zastrihovať. To už prenechaj matičke prírode a potom sa teš :-))

Old Post 24-07-2001 v 12:41 PM
torhorc je offline   Profil uživatele torhorc   Find more posts by torhorc   Foto galerie člena torhorc   Click here to Send torhorc a Private Message   Add torhorc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Obecné Příspěvek č. 7

Díky, mě už asi začínají kvést, tak už je nechám v klidu.

Old Post 25-07-2001 v 07:42 AM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 8

Jojo, zastrihavani je legrace. Ale jen do te doby, nez to musite jako ja strihat kazdy tyden vsechno proto, aby se to vubec veslo do skleniku. :-))

Do ktere faze kveteni byste vy doporucili strihani? Lepe receno: odkdy uz to zastrihnuti poskodi tu kytky tak ze by mohla plodit vyrazne mene?

Old Post 28-07-2001 v 20:13 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to voy Příspěvek č. 9

od zacatku kvetu bych to uz nestrihal, ale jestli se ti to fakt tam nevejde a nemuzes tu kytku ani ohnout aby rostla do zatacky tak minimalne 2-3 tydny pred sklizni bych na ni uz nesahal


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 29-07-2001 v 19:29 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

2 Sativa Příspěvek č. 10

A dokazal by si pls odhadnout kdy ta sklizen prijde? Rekneme ze pred dvema tydny +/- se zacaly na kytce objevovat prvni pestiky. Vim ze je to dost ruzne co se tyce ruznych variet a mutaci a podobne, ale presto bych te poprosil alespon o priblizny odhad dokdy na to jeste muzu s nuzkama :-) Diq.

Old Post 29-07-2001 v 20:01 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to voy Příspěvek č. 11

ta rada pred tim byla docela blba, kdyz ti kytka zacne kvest, tak uz ji nestrihej, ona se pak soustredi na novy vetve a ma se prece soustredit na palice, pokud mas hodne vetvicek tak muzes strihat tu prostredni nejvetsi, ale na ty taky byva nejvetsi palice, kazda vetev byva zakoncena palici, ja bych ji v kvetu uz nestrihal vubec, spis bych se ji nejak snazil upravit smer rustu, ona by se mel rust stejne do 14 dnu hodne zpomalit nebo zastavit


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 30-07-2001 v 19:30 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

2 Sativa Příspěvek č. 12

Tak uz aby to pomalu bylo to zastaveni... nezbyva uz skoro zadny misto a za chvili odjizdim, takze nebudu moct ohybat :(. Asi se pristi rok vratim k indoor s poradnou zarivkou... tohleto me akorat stihuje. Porad cekam kdy sem prijedou policajti nebo najdu ve skleniku jenom diry po kytkach co ani nestacily dorust... :/

Old Post 30-07-2001 v 19:42 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

2 pytrysek Příspěvek č. 13

Je to tak . Rika se tomu druha sklizen. Princip je jednoduchy: ve chvili kdy jsou zrale sklidis palice a oholis velkou vetsinu listu. Potom zahnojis dusikatym (myslim, ze to ma byt dusikate, ale ruku do ohne bych za to nedal - jeste jsem to sam nezkousel) a pak cekas... a doufas ze ti bude prat pocasi. Tahle metoda najde asi uplatneni spis u indoor pestovani, ale muzes to zkusit i venku.

Old Post 31-07-2001 v 16:09 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 14

Dusíkem to pohnojíme proto, aby ta kytka začala zase růst, ale jestli z toho mají bejt další palice, tak je potreba hodně fosforu. Takže napřed dusík ,potom fosfor a bude další úroda palic. Hodně štěstí

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 07-08-2001 v 14:27 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4m1e
Stálý Člen

Karma uživatele j4m1e - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 15

na tyhle kyti ( http://www.dedeqproduction.kgb.cz/jamie/kyti6.jpg )sem zashtipowal od zacatku i paliczky a udelalo to tohle a tady ye yeshte fotqa ze spoda ( http://www.dedeqproduction.kgb.cz/jamie/kyti8.jpg ) joo a tyhlety paliczky sou taqy zashtipowany ( http://www.dedeqproduction.kgb.cz/jamie/kyti13.jpg ) mno a palice se krasne rozdwojily a zkoshately taqze at stipu yaq chci ye to pohoda

j4m1e

Old Post 27-08-2001 v 13:09 PM
j4m1e je offline   Profil uživatele j4m1e   Find more posts by j4m1e   Foto galerie člena j4m1e   Click here to Send j4m1e a Private Message   Add j4m1e to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j4m1e! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

J4m1e... Příspěvek č. 16

Člověče to by mě zajímalo jak je to možný, já když jsem kytky zastříhnul na začátku květu, tak mi ty zastřižený větve přestaly růst a tvořit palice, takže to teď vypadá jako kdybych tu palici uštípnul celou.
?????

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 29-08-2001 v 12:00 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7064160 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív