Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » .:250W HPS, soil, 4x nevile haze, 8x afghan:.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od chily


no abych pravdu rekl, tak tezko rict jestli to funguje, protoze jsem zacal s indoorem a hned tu jejich zelenou senzaci koupil (navic jeste 250ml, tak toho mam jeste mraky), takze otestovane to nemam..michani je v pohode, asi mam tu jejich 2. verzi, normalne odmerim kolik potrebuju a fuknu do vody, je to celkem tekute, takze zadne velke michani...


sorry za zle nasmerovanie ohladom pridavania enzymov. som si to pomylil z final solution. pocas hnojenia davaj raz za cas len cistu vodu z enzymami na preplach-ja som daval kazdu 3-4 zalievku. zalieval som kazdy druhy den 1,5litrami vody.10-12dni pred kosou daj poslednu davku enzymi a pak uz len final solution ak mas alebo cistu vodu. no k tomu green sensation neviem ako sa vyjadrit. podla mna to nieco do seba ma. mal som z teho celkom dobry vynos ale nemozem to objektivne ohodnotit kedze som nesiel grow bez toho.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 17-05-2011 v 21:13 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od keneth48


sorry za zle nasmerovanie ohladom pridavania enzymov. som si to pomylil z final solution. pocas hnojenia davaj raz za cas len cistu vodu z enzymami na preplach-ja som daval kazdu 3-4 zalievku. zalieval som kazdy druhy den 1,5litrami vody.10-12dni pred kosou daj poslednu davku enzymi a pak uz len final solution ak mas alebo cistu vodu. no k tomu green sensation neviem ako sa vyjadrit. podla mna to nieco do seba ma. mal som z teho celkom dobry vynos ale nemozem to objektivne ohodnotit kedze som nesiel grow bez toho.


jj minule kolo jsem to delal jak pises, akorat bez enzymu, FS mam...no ten zeleny sajrajt urcite nebude uplne zbytecny..asi pristi kolo zkusim jednu kytku bez green sensation, celkem by me zajimalo porovnani S/BEZ...teda pokud se nahecuju

Old Post 18-05-2011 v 10:31 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od chily


jj minule kolo jsem to delal jak pises, akorat bez enzymu, FS mam...no ten zeleny sajrajt urcite nebude uplne zbytecny..asi pristi kolo zkusim jednu kytku bez green sensation, celkem by me zajimalo porovnani S/BEZ...teda pokud se nahecuju


no ono zalezi taktiez aj na genetike. ale skus aspom 2rovnake rastliny. ja som mal dve rovnake dostavali rovnake davky hnojiva a aj tak tam bol dost velky rozdiel co sa gramov tyka(15-20)

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 18-05-2011 v 12:36 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 36






zdar zahradnici! holky zase dneska dostaly enzymy, kazda po 450ml…spodem vyteklo celkem dost, takze by mely byt proplachnute kvalitne…rostou, roustou a to je co??? dobreeee..stejne mi ale pripada, ze na to, ze jsou na kazde kytce max. 4-5 vrchu, jsou na 42. den male…jsem zvedavy na finalni objem… no a zase nejake fotky, aby tu nebyly jenom kecy

Old Post 21-05-2011 v 02:07 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

maly problem... Příspěvek č. 37



no, jeste tu mam takovy mensi problem, snad zkuseni poradi…nejak schnou listy, je to jenom pod lampou, takze to bude asi spalene…napiste mi tu prosim vas nekdo, jestli je to tak, nebo co by jim mohlo byt…prehnojene by to byt nemelo, dostavaji podle hnojiciho schemata…zasoleny substrat by to taky nemel byt, enzymy liju cca co 10 dni…dik za rady (jestli budou)!

Old Post 21-05-2011 v 02:15 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 38

Cau.
Jestli se to objevuje jen pod lampou, tak to s nejvetsi pravdepodobnosti popaleny bude.
Bud dej lampu vejs bo se na to vyprdni ono uz to ted nak dojede. Pic.

Old Post 21-05-2011 v 09:40 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 39






zdar, tak zas nejake fota...51. den kvetu a slecny jsou celkem v pohode, az na to usychani listu, zacinam se bat, ze to nebude popaleni od lampy, ale neco jineho, prehnojene by to byt nemelo, dostavaji presne podle schematu, pH by melo byt taky ok…jinak se mi zda, ze min pijou..rady? otazky?

at to kvete!

Old Post 29-05-2011 v 22:19 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 40

Cau chily,
tvoje schnuti listu se mi zda jako odstaveny prijem prvku. Pises, ze hnojis podle schematu, ale taky ze kytky min pijou. Kdyz min pijou, nepotrebuji ani tolik krmit. Jet podle schematu je fajn, ale neni to vzdy idealni, vetsinou je to zbytecne moc. A jak tak zalivas a hnojis a hnojis, jednou za cas prdnes enzym, soly se v substratu hromadi a hromadi (pokud jednou za tyden neprolivas hojne cistou vodou). Takze mohlo dojit k presyceni jednim prvkem a odstavil jsi tim prijem prvku druhyho, kvuli kterymu to schne..uz mas kousek do konce, to dojedes bez problemu a bez zmen..priste zkus lip rozdelit davkovani hnojiv podle faze, ve ktere jsou a podle barvy listu (listy od spodu zloutnou, pridej trochu dusiku, jak se serou listy nahore, je to spis kvetovyma prvkama PK a doplnkovy). No a s tim je spojeny PH. Muzes mit pocit, ze je dobry, pritom ti muze delat tohle. Ale taky muze byt pricina jeste jinde, nebyl jsem ti to okouknout :-)

Pekny, at tam mas kilo sisek ;-)

Edit: min pijou, za chvili taky budes kosit, to je normalni jev, nepotrebuji zdaleka tolik vody, jako kdyz rostly hojne bambule..

FLY on the Sky

Old Post 30-05-2011 v 08:22 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Ether
Cau chily,
tvoje schnuti listu se mi zda jako odstaveny prijem prvku. Pises, ze hnojis podle schematu, ale taky ze kytky min pijou. Kdyz min pijou, nepotrebuji ani tolik krmit. Jet podle schematu je fajn, ale neni to vzdy idealni, vetsinou je to zbytecne moc. A jak tak zalivas a hnojis a hnojis, jednou za cas prdnes enzym, soly se v substratu hromadi a hromadi (pokud jednou za tyden neprolivas hojne cistou vodou). Takze mohlo dojit k presyceni jednim prvkem a odstavil jsi tim prijem prvku druhyho, kvuli kterymu to schne..uz mas kousek do konce, to dojedes bez problemu a bez zmen..priste zkus lip rozdelit davkovani hnojiv podle faze, ve ktere jsou a podle barvy listu (listy od spodu zloutnou, pridej trochu dusiku, jak se serou listy nahore, je to spis kvetovyma prvkama PK a doplnkovy). No a s tim je spojeny PH. Muzes mit pocit, ze je dobry, pritom ti muze delat tohle. Ale taky muze byt pricina jeste jinde, nebyl jsem ti to okouknout :-)

Pekny, at tam mas kilo sisek ;-)

Edit: min pijou, za chvili taky budes kosit, to je normalni jev, nepotrebuji zdaleka tolik vody, jako kdyz rostly hojne bambule..


caj! no ono neco podobneho se mi (jim) stalo i minule kolo (zhruba ve stejnem obdobi)... myslel jsem, ze tohle kolo to vyresim obcasnou zalivkou s enzymy, ale ono hovno.. co jsem tady tak cetl, pochopil jsem to tak, ze zalivky s enzymy staci k tomu, aby se soly v substratu rozlozily na nejake doplnkove prvky a kokotinky, ktere kytka zuzitkuje..
podle toho co si napsal, mam teda udelat normalne zalivku s enzymy a potom, jak trosku vyschne substrat prolit poradne vodou? (vyplaveni zbylych nerozlozenych soli)(?)
jinak s tim davkovanim hnojiv podle faze kvetu, z toho jsem tes celkem hlupy, ono je to asi otazka praxe, ale jak mam vedet co potrebujou, kdyz jsou celou dobu pekne, zdrave a najednou zacnou navrchvu schnout listy, pokud by to bylo nedostatkem PK, to by snad mela podchytit kvetova hnojka nebo prinejhorsim ta slavna zelena senzace, na ktere pisou, ze to muze nahradit (nahrazuje) PK 13-14 od plagronu..uz jsem i uvazoval nad zmenou hnojek..spatnym pH by to byt nemelo, jsem posedly, zrovna dneska jsem znova kalibroval pH metr a dostavaji zalivku 6,3 (v GS mi rekli, ze od rustu [5,8] a v kvetu az k [6,4] - postupne zvysovat)..
mozna, ze to timhle fakt neni, treba simor z grower.cz mi na to psal, ze to je presvicene/spalene, vypadalo to tak, nez se to zaclo objevovat i jinde, ono by to chtelo asi fakt videt a pokecat nad tim u brcka, ale protoze zadneho zkuseneho zahradnika neznam osobne..............

Old Post 31-05-2011 v 00:25 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 42

mohli by jste mi to nekdo zkuseny trosku osvetlit?

Old Post 31-05-2011 v 17:57 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 43

když shasneš tak už se to pálit nebude.









protože bude tma a ty to neuvidíš

neřeš

Old Post 01-06-2011 v 19:11 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Obecné blizici se kosa Příspěvek č. 44






caute, tak dneska je to 60. den kvetu, vypada to, ze uz nebudu hnojit, a po tom co jsem pocetl co a jak pred kosou, tak dneska dostanou zalivku enzymu, a az to vyschne tak dalsi, a pak uz jenom voda (5,8) s final solution (3x-4x), potom jeste nejaka ta zalivka jenom vodou, nechat pekne vyschnout, dva dny tmy a kytky konecne hore kokotom…

(jinak jsem se dival na net a nevilles haze ma dobu kvetu 95-100 dni, coz je jeste za dobu jak svina, ale zda se mi, ze uz to zraje, takze to 2 tydnu to bude kosa..)

co vy na to, zahradnici? poradi někdo lepsi, osvedceny zpusob?

EDIT: tak zalito, 400ml upravene vody s enzymy pro kazdou..nejak ty sisule nemuzou unest, takze jsem to musel privazat ke stinitku...

jeste nejake fotky...

Naposledy upravil chily 07-06-2011 v 19:26 PM

Old Post 07-06-2011 v 12:58 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 45


jeste jedna - afghan

Old Post 07-06-2011 v 19:44 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 46






cau, tak dneska 66. den od prepnuti a druha zalivka final solution, zase me pekne nasralo to uschle listi, zacina to vypadat, ze je to stinitkem, i to prvni kolo - dopadlo to podobne...a proto uvazuju o tom, ze se vykaslu na homemade stinidla a neco koupim…chtel jsem ted koupit elektronicky predradnik, ale to asi pocka a prvni na radu jde stinidlo..
uvazoval jsem o adjust a-wing small, ale nikde jsem se nedozvedel, jake to ma rozmery, protoze na hloubku skrine jsem omezeny 51 centimetrama a sirka je zase moc - 91cm, takze bych toho winga mohl pekne roztahnout, at sviti i do sirky, pak je jeste jeden adept – power lux s odtahem 125mm, ale ten ma miry 40x40cm a mam strach, ze tech 91 cm osviti spatne..kdyby jste meli nejake dalsi tipy, budu rad, kdyz je sem napisete, nevim jestli ma cenu kupovat a-wing na 250W…byl bych rad, kdyby jste napsali co a jak, podle vasich zkusenosti..dik!

Old Post 13-06-2011 v 20:19 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 47

tak uz znam rozmery a-wingu small (38x45-55cm), jinak nikdo zadne rady, tipy? rad si necham poradit

Old Post 14-06-2011 v 10:58 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 48

Jo, kámo, na tú veľkosť by som tam kludne dal ten wing a pohraj sa s ventilátorom ja som mal rastlinky 10 cm od výbojky a bolo to v pohode. Len som natiahol combiflexu od ventilácie cez wing, tak ako by žral všetko teplo rovno od výbojky a nastavil ventilátor, aby rovno pod lampou rozťahával vzduch a nebude sa to toľko páliť . Ak to tak urobíš, tak máš po probléme. Inak to máš pekné, škoda tých veľkých lopúchov, ale teraz už by aj tak iba viacej škodili, ako boli na osoh. P. S.: S Final Solution nemám skúsenosti, ale čo viem, tak najväčšia pecka je Ripen, a ten aj používam od General Hydroponics. Inak to máš chutné. Čakám smoke-report.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 14-06-2011 v 13:19 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2148990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív