Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
had29
Nový Člen

Karma uživatele had29 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 481


dalsi fotografie

Old Post 11-09-2010 v 15:49 PM
had29 je offline   Profil uživatele had29   Find more posts by had29   Foto galerie člena had29   Click here to Send had29 a Private Message   Add had29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 482

ještě minimálně týden ale i klidně 14 dnů ,až bude většina blizniček do takové tmavě hnedé pak jo ale stejně se to blbě odhaduje bez kapesního mikroskopu i když fotka super a vypadá to že trichomy jsou většinou čiré tedy je ještě dost času.

Old Post 11-09-2010 v 15:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron
Nový Člen

Karma uživatele Aaron - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 483

Tak co myslíte tohle:
http://img821.imageshack.us/img821/182/p1170763.jpg
Mikroskop sice mám, ale nejmenší zvětšení je 100* a nějak jsem tam ty barvy nepostřehl (nevím na co koukat...)

Moc se nevyznám, tak nevím... fiknout, týden, déle?

Všeho moc škodí...

Old Post 11-09-2010 v 21:06 PM
Aaron je offline   Profil uživatele Aaron   Find more posts by Aaron   Foto galerie člena Aaron   Click here to Send Aaron a Private Message   Add Aaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 484

http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=358906 , musiš hledat tady to , jestli je to takhle čirý tak je to v tak akorát připravit se na sklizeň , aby to nebylo moc stoned , kdyby to bylo uz neprůhledne a scvrklé tak je uz trochu pozdě na sklizeň a nebude to high , kdybych to mě odhadnou takhle podle oka tak ješte cca 10dni , bude slunečno , uvidíš a denně kontroluj , cau Hlava

Jo našel sem to foto , http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=298271 ,

Old Post 11-09-2010 v 23:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 485

čau, mohli byste mi někdo odpovědět na mé otázky prosíím? Byl jsem přehlídnut http://grower.cz/forum/showthread.p...3503#post913503
Je to Lowkiller

Old Post 12-09-2010 v 11:40 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 486

Hardy:z tej tvojej fotky je to zle poznať, bolo by dobré keby postneš vo vačšom rozlíšení napr na imageshack alebo upnito.sk
odhadom by som to už nehnojil, preplachoval čistou vodou a za 7-10 dni kosa

Old Post 12-09-2010 v 12:21 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 487

hardy - už nehnoj . ale 10 dní je málo imo...když vezmu v potaz počasí ...nejmín 14 dní

Old Post 12-09-2010 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 488

Tak jó, fotky máte tady. Už hnojit nebudu... Zejtra by mi měl donýst kámoš dětskej mikroskop, tak na tom budu líp...
Jinak DÍKY!!!

Old Post 12-09-2010 v 18:07 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosnik
Nový Člen

Karma uživatele Rosnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 13  

Kdy Příspěvek č. 489

Zdarec groweři, jsem ten nejvíc beginner ze všech beginerů a nejspíš je mě jasné že tohle bude seno nejsenovatější ale i tak se zeptám, Nevíte kdy to vyrvat a dat sušit? nejspíš to bude ještě zadlouho protože skoro žádné blizny nejsou ani zhnědlé ani zčervenalé.... Je to noname outdoor a bohužel jsem takový blb ,že ani nevim jak dlouho je to v květu. Tak snad mi nějaká dobrá duše poradí tak, a ted se pokusím sem k tomu nějak dodat foto http://img214.imageshack.us/i/p8260007.jpg/

tak, snad se to povedlo kdyby ne tak tu je ten odkaz na to foto jestě jednou : http://img214.imageshack.us/i/p8260007.jpg/ Dík za váš čas

Jo a ještě dotaz, kamarád mi poradil, abych týden před sklizní pichl kytce do stonku třeba 2 rezavé hřebíky, že prej se ta kytka zacne branit a bude pumpovat pryskyricu do palic nebo co, co si o tom myslíte ?

Naposledy upravil Rosnik 17-09-2010 v 14:41 PM

Old Post 12-09-2010 v 20:43 PM
Rosnik je offline   Profil uživatele Rosnik   Find more posts by Rosnik   Foto galerie člena Rosnik   Click here to Send Rosnik a Private Message   Add Rosnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 490

za 14 dnů hoď foto budem chytřejší (mezitím můžeš sledovat blizničky jak tmavnou a hnědnou až usychají)

Old Post 12-09-2010 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 491


Zdravím chlapi mám doma parapetky, no je to moje první pěstování (taky to podle toho vypadá (: .) a nevím jestli už je mám skliďit teď nebo počka, ono to ani jako slizeň asi nebude mám tam možná na brčko

však se sami kukněte

Naposledy upravil Sysel4 14-09-2010 v 15:13 PM

Old Post 13-09-2010 v 15:35 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 492

Zdravím chlapi mám doma parapetky, no je to moje první pěstování (taky to podle toho vypadá (: .) a nevím jestli už je mám skliďit teď nebo počka, ono to ani jako slizeň asi nebude mám tam možná na brčko . Až se mi nabije foťák dodám aji nějaké fotky

Naposledy upravil Sysel4 14-09-2010 v 15:29 PM

Old Post 13-09-2010 v 15:43 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 493


Takže obojí lze vypozorovat buď okem nebo kapesním mikroskopem
jednak podle trichomů(přesnější) nebo podle blizen orientační i podle délky květu .

Old Post 13-09-2010 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 494


a tohle okem orientační metoda podle blizen

Old Post 13-09-2010 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Dotaz Už? Příspěvek č. 495


Tak co myslite, uz je?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 14-09-2010 v 20:39 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 496

2 sysel: jeste casu....ale ani na to jedno brcko bych to nevidel...no uvidis

Old Post 14-09-2010 v 22:52 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8364530 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív