Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 305

vysmate a nadrzene hovado vrrr damy ..... hulit s babama je nejlepsi

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 22-11-2009 v 15:38 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 306

se hlavne hodte do klidu ne, pokud si porad budes rikat ze jak si z toho vymrdany a jak to nedavas tak pak opravdu horis. ja kdyz si zahulim tak mam dobrou naladu, leckdy sem volnejsi v komunikaci s lidma, rikam jim hlavne co si myslim a rozebirame sracky vsak to znate.. zalezi na tom jak se zhulim co hulim a kdy to je, ale vetsinou po dvou trech spotech z brka muzu delat cokoliv a rekl bych ze casto i lip nez kdbych nehlulil samozrejme pokud stahneme to brko ve dvou tak potom sem na hodinu nepouzitelny ale nehrotim to , proste si vschno odlozim a uzivam si to

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 07-02-2010 v 09:35 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 307

Seky-no máš prostě nějakej problém sám se sebou a ta tráva ti to ukázala.

Old Post 07-02-2010 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 308

citace:
Původní příspěvek od Seky
Pavlik- Trava to jen zintenzivnuje, vim ze to je predevsim mnou, taky okolim. nebylo tomu takhle uz od zacatku, to bylo spis naopak, ale pak to neco muselo nastartovat a uz to jelo... do sracek


eh kdyz ti nedela huleni ve spolecnosti dobre, tak proc to hulis prosim te? trava je o pohode a pokud to nedela nekomu dobre, tak nevidim duvod to palit... di dej radsi v klidku nekde sam brcko a ne mezi lidma. Trebas se to casem zlepsi a muzes palit non-stop x)

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 07-02-2010 v 14:22 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ptáček
Nový Člen

Karma uživatele Ptáček - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 18  

Obecné .. Příspěvek č. 309

Tak já přidám něco z mého soudku zhulenosti
Někdo tu psal na začátku že vše se mu jeví jako sen,to mám taky
Potom když se třeba hulí venku a ještě k tomu v zimě tak mě strašně "brní" končetiny
Jinak samozřejmě mám strašnou žravou a proto jdeme s naši grupou do samoobslluhy a nakoupíme hodně banánků v čokoládě , když jedu domů MHD tak to je nejhorší pocit když na mě půlka autobusu čumí a prohlíží si můj vypálený xicht .
Ve stavu zhulenosti se nejvic bojim toho že potkám někoho koho ve stavu zhulenosti potkat nepotřebuju...

Old Post 07-02-2010 v 15:20 PM
Ptáček je offline   Profil uživatele Ptáček   Find more posts by Ptáček   Foto galerie člena Ptáček   Click here to Send Ptáček a Private Message   Add Ptáček to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ptáček! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 310

k sežrání

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 10-02-2010 v 15:11 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CYBORGSKUNK
Nový Člen

Karma uživatele CYBORGSKUNK - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 311

Po 4mesicich pauzy opet zacinam zlehka hulit a nema to chybu.Cim min hulim tim lepsi ucinky a dylka,tim myslim,nehulim jointy ale davam si jenom do fajfky.Cim vic si davas tim slabsi ucinek se dostavuje,chce to balanc v mnozstvi a castosti huleni,aby clovek dosahl maxima a jen pozitivniho zhuleni!Prilisne mnozstvi a castost straci na ucincich a vede k negativni zhulenost,teda obcas.TAKZE HLAVNE BALANC!!!

Old Post 06-03-2010 v 15:35 PM
CYBORGSKUNK je offline   Profil uživatele CYBORGSKUNK   Find more posts by CYBORGSKUNK   Foto galerie člena CYBORGSKUNK   Click here to Send CYBORGSKUNK a Private Message   Add CYBORGSKUNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SK3R0
Stálý Člen

Karma uživatele SK3R0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 312

najradsej kurim na nejakych estetickych miestach napr. kopec nad nasim mestom, alebo v blizkosti extravagantnych budov, alebo len tak ked vonku prsi, je leto, ja niekde pod stromom v lese, alebo len tak si niekde sedim a sa rozlievam nad krasou prirody. niekedy chodim medzi ludi ( rozne etnicke skupiny) a sledujem ich spravanie v spolocnosti a napr. do hypermarketov, skola. jednoducho si ten stav vychutnavam. tieto stavy prezivam vacsinou sam, bo v parte ide vacsinou iba o roz..nie sa , pak kecame o uplnych hluostiach co ta v beznom zovote nenapadne

Old Post 17-03-2010 v 06:41 AM
SK3R0 je offline   Profil uživatele SK3R0   Find more posts by SK3R0   Foto galerie člena SK3R0   Click here to Send SK3R0 a Private Message   Add SK3R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 313

čus, u mě záleží na tom s kým hulim. Pokud si zajdu do společnosti cizích lidí a dám si brčko, baví mě je jen tak sledovat a poslouchat.
Brčko s přáteli, to tu hubu zase nezavřu:-). Hlad většinou přichází doma a to stojí za to:-))

Old Post 18-03-2010 v 15:42 PM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 314

nečítal som si všetky príspeky, pretoze to by mi trvalo strasne dlho, ale aj tak je jasné, že takmer kazdy príspevok je o pozitívach. Ja však bohužial ganju beriem negatívne. Ak nie som zhulený, dovolím si tvrdiť, že som docela inteligentný, páli mi to, ale ak si zahúlim tak je zo mna úplny dement, dokonca aj človek z našej partie, ktorý nedokončil základnú školu má v niektorých vedomostných veciach na vrch.
Mal by som prestať húliť, najlepšie by bolo prestávať sa stretávat s ľudmí, s ktorými sa stretávam, len to by som musel prestať chodiť von, pretoze by som nemal isť s kým von :.... je mozné ze vačšina z vás si pomyslí, že skrátka mám povedať Nie marihuane ale tá chuť niekedy je mocnejšia ako moja vôla. A to nehúlim ani vo veľkom množstve. Začal som pred 4 rokmi, ako kazdý to cítil, začiatky sú na nezaplatenie, podaktorí to cítia tak aj teraz ale niektorí nie. A ja patrím do tej druhej skupiny. No vrátim sa k môjmu problému. Zahulím si všetko je ok, mám nad ludmi na vrch a ani nerozmýšlam nad tým, či mam nad nimi na vrch, ale po čase to všetko príde. Nastane náhla zmena témy a ja rozmýslam čo by som dodal aby to bolo inteligentnejšie ako ostatných názory a postoje. Nedodám nič, ostatnem ticho a potom si uvedomím, že som ticho ze som ako piate koleso na voze, tak za kazdú cenu musím nieoč povedať. a tak aj poviem a je to maximálna kokotina, skrátka toto je moja zhulenecká demencia.... nechápem prečo je to tak, v skole som sa nikdy neučil a horšie ako dve trojky na vysvedčení som nikdy nemal, a aj maturita dopadla skvele taktiež bez učenia, samozrejme bez 4. tak kde sa stala chyba? čo mam robiť, mam naozaj prestat? poradte mi niekto kto mi rozumie alebo aspon má pocit ze mi porozumel.... budem vdačný....

Old Post 07-07-2010 v 22:29 PM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 315

FatJoe hmm nechapem preco chces povedat za kazdu cenu nieco inteligentne a podobne...my to zase robime inak ked sa sfajčime tak len čakame čo kto zajebe hociaku kokotinu nech len sa zabavime posmejeme rozvijame to dalej a vznikaju dalšie kokotiny s ktorych sa zase len smejeme Ako chapem ta tiez si niekedy podebatime o niecom fakt takom čo chce trošku inteligencie ale to není podstatne kedze si zhuleny A keby som mal rozoberat pri zhulenosti o veciach ako to povedat o veciach rozumnich atd tak sa na travu vyserem lebo tak začina sterotyp na ktory si zvykneš a potom už pri hulení nič nove ani nezažiješ stale to iste do okola chce to trošku srandy a tak trošku sa zabavit a odjebat od tej reality...A inač Niekomu to pali pri zhulenosti viac niekomu menej tak to proste je ....zaleží aj na genetike čo fajčiš aku maš naladu s kym fajčiš atd atd Tot moj nazor maj sa

Hlavne si veriť

Old Post 07-07-2010 v 23:42 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 316

vdaka, kaktusx,myslím, že podobne to beriem aj ja. ked si to tak zoberiem nikto o mne nič nevie, som záhadný, neprístupny. Ale to vo mne vzbudila ganja, thc uz nikdy viac, defi. končím.

Old Post 19-07-2010 v 13:54 PM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fdsafsdfsdf252
Stálý Člen

Karma uživatele fdsafsdfsdf252 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 317

hodne zalezi na modelu ... ale stavy mivam takovy se porad vsemu smeju jak kokot a strasne rad resim totalni blbosti jako treba co by stalo kdybych provrtal zemekouli skrz na skrz a pak bych ty diry skocil .. jestli bych treba normalne proletel :-D s kamosem takovy veci dokazeme resit i 4 hodiny v kuse.A kdyz jedu busem tak to je taky docela farka .. totalne si tu cestu uzivam .. sleduju vsechny ty veci pres okno a nestacim se divit a s jidlem to je asi nejhorsi... to vzdycky zeru jak bagr.Taky je docela v pohode se doma spalit a pustit si nejakej vychytanej dramik a delat si co me zrovna napadne.
jinak jak psal SK3R0 .. docela hodne rad hulim na neobvyklych mistech vlastne je vyhledavam vzdycky kdyz je co palit ... to si takhle nejradsi vemu kolo a jedu kam se mi zachce protoze na kole to je vsude kousek no a takovy zaseky .. to je klasika hulim docela rad ... vsechno moc prozivam a lip vnimam okoli .. dokazu se napriklad lip vcitit do situace druheho a taky mu lip naslouchat.taky se ale nekdy zaseknu nad vecma ktery mi moc dobre nedelaj a musim nad nima premyslet .. to je potom docela v prdeli ale uz sem se naucil jak takovy stavy obchazet.posledni dobou ale palim dost vyjimecne a tak si chcu stav co nejvic vychutnat.. proto se snazim myslet jen na vsechno pozitivni okolo me.. rad si planuju nasledujici dny a premyslim nad tim co prijemneho me ceka atd

Naposledy upravil fdsafsdfsdf252 19-07-2010 v 18:16 PM

Old Post 19-07-2010 v 18:04 PM
fdsafsdfsdf252 je offline   Profil uživatele fdsafsdfsdf252   Find more posts by fdsafsdfsdf252   Foto galerie člena fdsafsdfsdf252   Click here to Send fdsafsdfsdf252 a Private Message   Add fdsafsdfsdf252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystik
Stálý Člen

Karma uživatele Mystik - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mystik - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 38  

Pohodička Příspěvek č. 318

citace:
Původní příspěvek od fdsafsdfsdf252
hodne zalezi na modelu ... ale stavy mivam takovy se porad vsemu smeju jak kokot a strasne rad resim totalni blbosti jako treba co by stalo kdybych provrtal zemekouli skrz na skrz a pak bych ty diry skocil .. jestli bych treba normalne proletel :-D s kamosem takovy veci dokazeme resit i 4 hodiny v kuse.A kdyz jedu busem tak to je taky docela farka .. totalne si tu cestu uzivam .. sleduju vsechny ty veci pres okno a nestacim se divit a s jidlem to je asi nejhorsi... to vzdycky zeru jak bagr.Taky je docela v pohode se doma spalit a pustit si nejakej vychytanej dramik a delat si co me zrovna napadne.
jinak jak psal SK3R0 .. docela hodne rad hulim na neobvyklych mistech vlastne je vyhledavam vzdycky kdyz je co palit ... to si takhle nejradsi vemu kolo a jedu kam se mi zachce protoze na kole to je vsude kousek no a takovy zaseky .. to je klasika hulim docela rad ... vsechno moc prozivam a lip vnimam okoli .. dokazu se napriklad lip vcitit do situace druheho a taky mu lip naslouchat.taky se ale nekdy zaseknu nad vecma ktery mi moc dobre nedelaj a musim nad nima premyslet .. to je potom docela v prdeli ale uz sem se naucil jak takovy stavy obchazet.posledni dobou ale palim dost vyjimecne a tak si chcu stav co nejvic vychutnat.. proto se snazim myslet jen na vsechno pozitivni okolo me.. rad si planuju nasledujici dny a premyslim nad tim co prijemneho me ceka atd


mavam uplne rovnake stavy..Fakt ze do detailov rovnake..Len este dodam ze ked hulim s ludmi ktory mi niesu az tak znami, tak som uplne vypeceny a cely cas som ticho..Ked sa mam niekto nieco spyta tak nerozumiem co odomna chce..Potom ked sa ma to spyta este raz tak mu odpoviem velmi strucne..A potom zase cusim a premyslam nadtym co som odpovedal a napadaju ma rozne hluposti..A tieto stavy nemam rad ale vyhybam sa tomu tak ze hulim len stou mojou spravnou partiou..

I ♥ Graffiti and Growing.

Skunk#1 grow 2010
Buddha seeds autoflower 2011

Old Post 19-07-2010 v 22:17 PM
Mystik je offline   Profil uživatele Mystik   Find more posts by Mystik   Foto galerie člena Mystik   Click here to Send Mystik a Private Message   Add Mystik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pisio
Nový Člen

Karma uživatele pisio - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 319

Uzkost,napeti a nervozita asi bych nemel kourit....k tomu trochu paranoja stiha a deprese.. nevim jestli to jsem patri.....

Old Post 15-09-2010 v 19:14 PM
pisio je offline   Profil uživatele pisio   Find more posts by pisio   Foto galerie člena pisio   Click here to Send pisio a Private Message   Add pisio to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pisio! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 320

posledni dobou paranoiu, ikdyz trochu opravnenou takze hulim uz fakt malo a doufam ze se to casem zlepsi pac nevim co bych delal ze zelim, zas tak stedry nejsem abych vse rozdal

Old Post 15-09-2010 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8885070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív