Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Ebb and Gro (5xCheese,5xMJ,2xJF) Bcuzz vs Metrop
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Ebb and Gro (5xCheese,5xMJ,2xJF) Bcuzz vs Metrop Příspěvek č. 1






Hola hombreros

Setup: -2xaquaking (3500l/hod.výtlak 5m) + 2x stavední kalfas 90l

-12x10,8l kbelíky do nich vsazeny 12x6,5l Teku kvetníky s hydrotonovou náplní

- 12xduma odpadní košík(v kyblíkách) o prumeru jeden palec,na to napojena redukce na 3/4 palce a na to přípojka na 20mm trubku,všechno zatesneno

Rozdeleno na 2 stejny systemy v jednom živeny bcuzzem(A+B,PK13/14) v druhym Metropem (Calgreen,MR1,MR2)

Ventilace RK LS 700m3/hod,na 4 stupne výkonu-jede na nejmenší.

Svetlo 600W MH Sunmaster,pozdej GIB Extreme Output sodík

Na ofuk bude 5xklipsna v období nejvetší jungle a kvetu,veškerá ventilace nonstop.

Začnu na ec 1,3 za 2dny zkontroluju jak se pohlo a od toho se bude odvíjet další koncentrace žrádla.

Řezivo předjíždeno pod 4x18W (2xcoolwhite,2xdaylight)

Naposledy upravil Machoman 21-12-2008 v 18:38 PM

Old Post 21-12-2008 v 18:18 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2

Ahoj Pane,
musím pochválit systémek, docela jsi s tím vyhrál viď. Už se těším na srovnání těch dvou hnojek. Řezivo máš zajímavý. Máš tam ty řezy nahodile, nebo v tom máš nejakej systém? Já bych dal stejné řezy na stejná místa, víš levá, pravá aby to srovnání těch hnojek bylo prokazatelný a ne ovlivněný vnějšíma podmínkama, jako je třeba rozložení světla.
Každopádně budu sledovat.
Dík za zajímavej trýd.

Jo a ještě ohledně toho bio-sevia. Taky už jsem po tom pokoukával, ony se daj sehnat i jiný hnojky co jsou prý čiste organický.
Možná zkusím pozdeji. Viš, chtěl jsem systém podobnej co máš ty, akorát by to bylo top-feed, takze kdyby jsi to otočil, čerpadlo by jelo ze zvrcha, dolů odpad+ještě by tam mohlo být vzduchovadlo, tak by to mohlo být taky zajímavý.
Možná výzva na další kolo, co?

Heleď, už jsem se moc rozepsal, tak přeju hodně štěstí, bůjný růst, bohaté květenství a lahodné plody
Elessar

Old Post 21-12-2008 v 19:09 PM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 3

Macho, Pyčo, za tohle si zasloužíš metál, nebo alespoň oceňení Grower Kutil . Sledovat tohle kolo pro mě bude vánoční dárek.

Jěstli to chápu správně, tak se ty gbelíky napouštějí ze spodu přes jedinej otvor, co v nich je. Když se vypne čerpadlo, roztok přes něj vyteče zpátky do rezervoáru, jo?
Pokud ano, jak máš ošéfovaný, že se nenapustí víc roztoku, než je objem gbelíku a že to nezačne protékat vrchem? Možná to není problém, já jen uvažuji, protože i digitální spínačky mají nejkratší interval spínání po minutě, takže může být celkem vopruz to časování vychytat.

Možná by nebylo od věci dát třeba 5cm od vrchu PVC trubku na "pohotovostní" přepad. Jen kdyby něco, víš jak, lepší než bazén v pokoji, nasraní sousedé a vylomené dveře .

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 21-12-2008 v 19:20 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4


citace:
Původní příspěvek od -------
jak mas nastavene zavlahove cykly? Moc nechapu jak se ty kyble napousti to vycerpas vsechnu vodu nohoru a pak se vypusti nebo mas v tech kyblech nejake prepady jako u klasickeho ebb flow? Jinak fandim zajimavemu pokusu a tesim se na vysledek.... Kdysi tu srovnaval zednikr ah s metropama a vysledek byl celkem stejny akorat metropy lip drzely ph a ec....
.l.


Čus zavlahove cykly dám ted po 4hod,pak stáhnu na 3 hodiny-samo vždycky první po zapnutí a poslední neco před vypnutím lampionu

Předpokládám,že tím jak je kyblík uzavřenej vydží v nem vlhkost celkem dlouho,na spodku je pořád asi 3mm hladina

Ad.tvoje otazka-viz.foto....napouštím do kbeliku a zároven i část zpátky do kalfasu,na čerpadle j zpetnej ventil,když se čerpaldo vypne odtíká to jen tou odpadní trubkou zpátky do kalfasu přes filtr.

Old Post 21-12-2008 v 19:39 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Elessar
Ahoj Pane,
musím pochválit systémek, docela jsi s tím vyhrál viď. Už se těším na srovnání těch dvou hnojek. Řezivo máš zajímavý. Máš tam ty řezy nahodile, nebo v tom máš nejakej systém? Já bych dal stejné řezy na stejná místa, víš levá, pravá aby to srovnání těch hnojek bylo prokazatelný a ne ovlivněný vnějšíma podmínkama, jako je třeba rozložení světla.
Každopádně budu sledovat.
Dík za zajímavej trýd.

Jo a ještě ohledně toho bio-sevia. Taky už jsem po tom pokoukával, ony se daj sehnat i jiný hnojky co jsou prý čiste organický.
Možná zkusím pozdeji. Viš, chtěl jsem systém podobnej co máš ty, akorát by to bylo top-feed, takze kdyby jsi to otočil, čerpadlo by jelo ze zvrcha, dolů odpad+ještě by tam mohlo být vzduchovadlo, tak by to mohlo být taky zajímavý.
Možná výzva na další kolo, co?

Heleď, už jsem se moc rozepsal, tak přeju hodně štěstí, bůjný růst, bohaté květenství a lahodné plody
Elessar


Hola hombreros díky

Jo už sem si všiml,že se rozepisuješ rád ale tak to má být

No řezivo jsem rozmístil tak,aby byla stejná genetika u Metropu i Bcuzzu (3xChe,2xMJ,1xJF)+(2Che,3xMJ,1xJF) u tech mountain jamu jsou jeste rozdeleny podle phen.

Budu moct kytky přehazovat,tak že jednoduše zvednu kvetník i s víkem,ale nebudu prohazovat ty co jedou na Metropech k tem co jedou na Bcuzzu a naopak.

Ovlivneny vnejšíma podmínkama už to je,ty MJ vykazují celkem ruznou rychlost růstu,na stejny místa je dát můžu ale myslím že to bude zbytečny.

Pokud by mi to neudalo ve všech kyblech stejnou hladinu taky bych to napouštel vrchem-přes drip.

Vzduchování určite řešit nebudu,na 12 kytek to chce hodne vzduchovacích motorků a u tech mi stejne vadí jejich hluk

Na další kolo ty organicky hnojky(nemusí byt nutne od GH) nejspíš prubnu a jel bych to asi v kokosu a stejnym systemu jak mám ted.

Jináč ta tvoje posádka vypadá velice vydařene-z povzdálí čekuju

Naposledy upravil Machoman 19-09-2010 v 23:43 PM

Old Post 21-12-2008 v 20:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od space.pussy
Macho, Pyčo, za tohle si zasloužíš metál, nebo alespoň oceňení Grower Kutil . Sledovat tohle kolo pro mě bude vánoční dárek.

Jěstli to chápu správně, tak se ty gbelíky napouštějí ze spodu přes jedinej otvor, co v nich je. Když se vypne čerpadlo, roztok přes něj vyteče zpátky do rezervoáru, jo?
Pokud ano, jak máš ošéfovaný, že se nenapustí víc roztoku, než je objem gbelíku a že to nezačne protékat vrchem? Možná to není problém, já jen uvažuji, protože i digitální spínačky mají nejkratší interval spínání po minutě, takže může být celkem vopruz to časování vychytat.

Možná by nebylo od věci dát třeba 5cm od vrchu PVC trubku na "pohotovostní" přepad. Jen kdyby něco, víš jak, lepší než bazén v pokoji, nasraní sousedé a vylomené dveře .


Čágo chlape,díky ale pokud se dobře podíváš jsou to jen pospojovany trubky-to zvládne 90% lidí tady

Je to přesne jak píšeš a pošefovany to mám tak,že se to jednoduše vypne dřív než to vyteče

Tím regulačním ventilem reguluju kolik vyteče=i čas za jak dlouho se to naplaví,stačí potočit a hned je to jinak...hold si s tím chce chvila pohrát.

Naposledy upravil Machoman 19-09-2010 v 23:44 PM

Old Post 21-12-2008 v 20:08 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 7

zdarec Macho,

velice pekne posefovanej systemek z ruky profika jsem zvedavej hlavne na porovnani hnojek a jak bude cirkulacni system drzet pH, ec..

s tema hadicema sis fakt pohral jenom si dej bacha na ten regulacni ventil aby sis pak treba jednou fakt ten box neyplavil, vim, mel by vodu drzet, ale co potom kdyz to otevres

jak planujes nechat kocky narust? aby stoho nebyl prales

zdar

Old Post 21-12-2008 v 21:12 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od saiklon
zdarec Macho,

velice pekne posefovanej systemek z ruky profika jsem zvedavej hlavne na porovnani hnojek a jak bude cirkulacni system drzet pH, ec..

s tema hadicema sis fakt pohral jenom si dej bacha na ten regulacni ventil aby sis pak treba jednou fakt ten box neyplavil, vim, mel by vodu drzet, ale co potom kdyz to otevres

jak planujes nechat kocky narust? aby stoho nebyl prales

zdar


Čágo,vyplavení boxu je neco jako hydro odpanení-každej si tím jednou musí projít http://grower.cz/photos/020957/0222.jpg

V hlave mám jeste tuning,kterej tenhle pro nekoho nedostatek vyřeší(hlavne proto je tam natažená ta folie)

Ad.haprování pH se práve uvidí jak na tom Metropy jsou(podle toho co jsem slyšel mají držet nejlíp) v obou kalfasech je stejne roztoku(+-1l)

Na růsu bych to videl neco přes týden,teprve dneska sem zapl 600W,chtelo to dřív ale hold sem línej

Naposledy upravil Machoman 21-12-2008 v 23:31 PM

Old Post 21-12-2008 v 21:26 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9




Nejaká vánoční aktualizace

3 den na růstu 20/4

Kytkám se v systemu libí,nic se neseknulo a všechno jede jak má.Zatím žerou minimalne a ec 1,3 jim bohate stačí. Nárust pH za 3 dny z 5,6 na 6,1 není žádná tragedie(u obou hnojek stejne),časem se ustálí...

Dávam tomu tak 5 dnů a budu nejspíš přepínat.

První foto: vzadu vlevo cheese,vzadu vpravo mountain jam 2pheno,vepředu nalevo Jack Flash a naprovo zase cheese u toho je už ted jasny,že se bude fest prohejbat

Poslední foto lehce zmutovanej MJ

Naposledy upravil Machoman 24-12-2008 v 14:00 PM

Old Post 24-12-2008 v 13:51 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10





Po 7 dnech v systemu sem přepnul na kvet i tak mám tušení že to bude pozde-uvidíme

Žrádlo dostavají s ec 1,4... pH řeším tak,že jak vyšplá na 6,5 stahuju o 1 dolů na 5,5 (zatím sem udelal 2x)

Metrop už ukazuje že pH drží líp.Jo ješte sem zapomel napsat že odzačatku to jede bez zvlhčovačky,ani na ni není místo

Krom jednoho nejmenšího JF(ty sem dával do vetších rw pozdej) je všechno zaštipnuty.

Vlhkost nemeřím,bo ji neovlivním-o to se stará ten nahoře

Teplota v bedne 26-28°C,teplota roztoku 20°C

Se zesilenou ventilací se dostanu jeste níž,ale takhle mi to stačí

Naposledy upravil Machoman 29-12-2008 v 13:38 PM

Old Post 29-12-2008 v 13:19 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11






6/12

Kytky jedou,plocha se pomalu vyplnuje-ale i tak to nezvládnu pokrýt na 100% Příšte už jedu jen jednu stejnou genetiku.

Jo bejt tam samej sejr už by to bylo zaplneny za týden

Kdo tady psal,že to s HB a 600W bez zvlhčovačky nepojede(bo pojede pomalu) je velkej naiva

Ec 1,5

Rozmezí pH už psát nebudu,bo je to furt stejny(držím se rozmezí 5,5-6,5)

Roztok komplet nemením,jen přilívám a upravuju.

Old Post 03-01-2009 v 19:29 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
myslim ze maj jeste ccas na rust...jeste se ukazou, alespon nebudes muset stipat listy a budou mit vic energie na palice navic budou luxusne prosviceny a budou pekny palice i dole...jinak ti valej krasne...at se dari...mistre pak to smaznu at ti to nezasiram...


Čus-díky,nebojím se že nevyjedou(viz.poslední EaF kde sem přepínal jeste menší).Myslel sem to tak,že v narustu kytek jsou obrovsky rozdily(třeba nejvetší cheese je tak 3-4xvetší než nejmenší MJ) to znamená nerovomerne vyplnenou plochu=výnos pujde dolů.

Listy neprostřihávám vůbec i spodky tam nechám zhruba do 30/12

Old Post 06-01-2009 v 17:50 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13






15/12

EC 1,5

Začíná to sprintovat a MH radši jeste nejakou dobu nechám.Naštestí sem to všechno zaštípal,bo jinak bych to horko težko kočíroval (kytky začínají v urovni 80cm nad dnem boxu)

Pár dnů zpátky sem napustil komplet čerstvou vodu,upravil pH a nechal jet 2 dny,pak jen dolil hnojky.

MR2 plánuju nasadit tak za 10dnů (bo až bude zřejmy že se už netahnou)

Old Post 12-01-2009 v 19:35 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14





21/12

EC 1,4(Bcuzz) 1,3 (Metrop)

Dneska výmena MH za sodík.Už probehl lehčí prostřih.

Při proplachu čistou upravenou vodou(2 dením) vystoupalo EC z 0,48 na 0,53 z čeho je patrny že se hydroton tak nezasoluje(narozdíl od RW rohoží)

Jednu pulku sem ted zaplavoval uplne až nahoru a druhou pulku akorát do cca 1/2 výšky kyblíku a rozdílu sem si nevšiml(samo na začátku dokud nejsou kořeny až na dne je potřeba zaplavovat až nahoru)

Nedostatek toho Ebb and Gro sytemu je v tom,že je potřeba udržovat v kalfasu roztok na zaplavení tech 6.kyblíků (jedná se o zhruba 40l)-takhle je z 90l kalfasu použitelnych jen 50l...na druhou stranu 50l na 6 kytek stačí jak nic na celkem dlouhou dobu.

Jasní favoriti jsou pro me cheese(viz.ty fota)

Naposledy upravil Machoman 18-01-2009 v 20:26 PM

Old Post 18-01-2009 v 20:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15






28/12

Už sem to musel proškubat,bo ta zelená masa delala vlhkosti víc než je zdrávo.Taky 2 kousky MJ z každe strany jeden sem oškubal tak at jen přežijí,jejich růst byl pomalej a silnejší kolegové vedle jim místo obsadili-ted jedu spíš s 10 než 12ks

I přes ruznej nárust genetik jsem celkem spokojenej s vyplnenou plochou,sem tam je díra ale ty se další kolo zahladí

Cheese se ukazal na kvetu jako nejvetší sprinter a svůj rust vetšina ukončila na 80-90cm při jednom zaštípnutí.MJ jsou co kus to originál,JF kdybych neštípnul tam bude asi nejvetší(ale narozdíl od cheesů delá jen pár hlavních,zato silných vetví) taky mi přijde že by i rád vetší ec.

Old Post 25-01-2009 v 19:26 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16






35/12

EC 1,45 (Metrop i bcuzz)

U bcuzzacké strany mi 3 kytky žloutnou,zajimavy že 2 sejry si pořád drží zelenou zdravou barvu.Vypadá to že mají málo žrádla,ale zvyšovat už nebudu.JF kterej je hned vedle na metropech se stejnym ec je krásne zelenej. Vina bude nejspíš v tom,že roztok tam byl moc dlouho(cca 3tydny s nejakym dolitím) u metropů sem ho menil před týdnem....moc radost z toho nemám

Nejlepší nákvet mají MJ2,nejhorší JF

Old Post 01-02-2009 v 19:32 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8463610 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív