Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » AKCE,SLEVY, levná technika v supermarketech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
carpincho
Nový Člen

Karma uživatele carpincho - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 177

SPÍNACÍ HODINY
OBI:
mechanické denní 89,-
digitální 189,-

http://www.vidia-design.cz/obikatal...&id_vyrobek=694

Old Post 29-08-2006 v 06:46 AM
carpincho je offline   Profil uživatele carpincho   Find more posts by carpincho   Foto galerie člena carpincho   Click here to Send carpincho a Private Message   Add carpincho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 178

V IKEA jsou dvoje analogové hodiny za 79 Kč

Old Post 29-08-2006 v 11:26 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
V IKEA jsou dvoje analogové hodiny za 79 Kč

Som ich kúpil asi pred pol rokom a fungujú.Akurát ten prepínač zap.-vyp. fungujú naopak,ako sú označené

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 29-08-2006 v 11:29 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carpincho
Nový Člen

Karma uživatele carpincho - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 5  

Nápad ÚSPORKY 25W Příspěvek č. 180

Úsporky 25W v InterSparu (od 30/08/06 do kdy nevim). za 49,-

Old Post 31-08-2006 v 07:14 AM
carpincho je offline   Profil uživatele carpincho   Find more posts by carpincho   Foto galerie člena carpincho   Click here to Send carpincho a Private Message   Add carpincho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 181


www.patro.cz

ECG FTW-15 \"AKČNÍ\" za 214.29 / kus bez DPH

Naděje byť malá, zelená se.

ALIGHIERI DANTE


Old Post 01-09-2006 v 12:51 PM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 182

Čerpadla,vzduchování, velký výběr za slušnou cenu: miga.cz

Ventilace,potrubí,regulace: multivac.cz
(příklad. UFO 380m3/h 2500kč s DPH,regulace plynulá 570kč s DPH)

Plnění CO2+rozvoz Praha zdarma: Norbertovy bomby
(příklad. 20kg bomba 450kč )

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 02-09-2006 v 01:19 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 183

Regulátor vlhkosti vzduchu (se zásuvkou SRN)
OBJ. Č.: 561092
VAŠE CENA s DPH: 819,00 Kč
VAŠE CENA bez DPH: 688,24 Kč
ZÁRUKA: 24 měsíců

http://www.conrad.cz/regulator-vlhk...ou-srn+dp75384/

Old Post 05-09-2006 v 19:13 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 184

Hellboy ten regulátor jsem už tady dával.
Ale nevadí to, alespon se to připomene. Je to sqvělá hračka!
W.

Old Post 06-09-2006 v 06:14 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mojemm
Stálý Člen

Karma uživatele mojemm - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 185

notebook acer zdarma - jako kotroler ?

Jestli stejně jako já toužíte po centrálním mozku vaší kuchyně, ale nemůžete si ho dovolit, zkuste to takhle:

... našel jsem odkaz na netu, že firma acer vyjela z novou propagační kampaní.... a to takovou, že její dceřiný prodejce DARUJE nový notebook Acer TravelMate za pouhou registraci + sehnání dalších 18 lidí, kteří ho napodobí.

http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=774066

takže, pokud někdo potřebujete ....zkuste to. ... ja uz cekám a budu informovat.

jen podotýkám, že tímto NECHCI dělat reklamu ani firmě ASER a nikomu jinému. jen mi tato nabídka přišla zajímavá.
s pozdravem mm

Old Post 08-09-2006 v 17:27 PM
mojemm je offline   Profil uživatele mojemm   Find more posts by mojemm   Foto galerie člena mojemm   Click here to Send mojemm a Private Message   Add mojemm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 186

hehe, za to bude odmenen par trestnakama
tak to radsi smaz

FIRST INDOOR 150W

Old Post 09-09-2006 v 00:19 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 187

Havířov OBI - Komplet Drip rozvod Gardena v ceně 1600.- po slevě 450.- ...A to se vyplatí,ale spěchejte,není tam toho mnoho

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 12-09-2006 v 09:38 AM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woo
Stálý Člen

Karma uživatele Woo - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 188

hele, zvhlcovac za par http://www2.eva.cz/s.php?i=23233

Old Post 20-09-2006 v 20:37 PM
Woo je offline   Profil uživatele Woo   Find more posts by Woo   Foto galerie člena Woo   Click here to Send Woo a Private Message   Add Woo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

vetracek.. Příspěvek č. 189


za ty prachy to je fakt good
Značkový ventilátor SUNON, 12V DC, 120x120x38 mm, 3000ot, kluzné ložisko, vysoký výkon 6.8W, průtok 182m3/h, hlučnost 41dBA
je fakt ze dela docela velkej kraval, ale co se da taky od takovyho vetraku cekat
link
http://www.gme.cz/index.php?action=...&sk=&pict=&jaz=

Old Post 10-10-2006 v 19:23 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 190

V OBI jsou od 12.10. vanocni slevy..
namatkove trebas:
dig spinaci hodiny (tydeni rezim,max 16A,spinaci vykon max 3500W) za 199,-
kabel CYKY 3x2,5mm za 29Kc/bm
3x1,5mm za 18KC/bm

doporucuju kouknout na katalog

"Silnější pes mrdá."

Old Post 14-10-2006 v 13:46 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Re: Nové ceny za stále aktuální zboží Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od Hodinář
Nechci tu nikomu dělat reklamu, ale je vidět jak je trh s pěstebními potřeby stále dost děravý.Dnes jsem našel novej eshop GrowShop TADY
ceny u většiny zboží dost pod cenou konkurence(jak je to možné?).Po vzhledové stránce web žádná sláva,ale koho to zajímá.Pro ostatní growshopy nepříjemná rána, pro nás zákazníky příjemná zpráva


Doporučuju na zahradu či louku instalovat TOTO!! a hlavně nazapomenout na vetší než malé množství


to nevim jestli ty ceny sou dost pod cenou,porad dost drahy

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 14-10-2006 v 13:48 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 192

Hodinar:prave ze dival,asi sme hledali kazdej neco jinyho,ja tam treba videl Ptytamin 0,25l za 499kc pritom ho sezenes za 390kc,jako mas pravdu neco tam levnejsi je ale neco tam je zas dost predrazeny,takze dalsi prumernej shopik,bych rek

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 14-10-2006 v 17:09 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9889020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív