Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » začali ste už???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 65

Já to mám venku od 23.dubna

Old Post 26-04-2006 v 09:54 AM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 66

dnes som dával nakličovať

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 26-04-2006 v 16:29 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 67

Ted jdu dodelat osvetleni skrine, pak dam naklicit. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 26-04-2006 v 17:21 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

anubissss : a nešlo by to do jednoho příspěvku ?
[edit] Mimochodem od pondělí se začne zas oteplovat a bude svítit slunko .No akorát na 1.máje ! Budem to muset do té neděle nějak vydržet.

Old Post 26-04-2006 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 69

Mne akurát popukali semiačka a zajtra idú do zeme.

Old Post 26-04-2006 v 19:03 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 70

Tak ja letos sazim poprve,nemam kde predpestovat,tak jsem rozhodil asi pred 2 tydny zhruba 60 no name seminek a cekam,co z toho vzejde.Ja doufam,ze se jich uchyti hodne.Nektery uz zacinaji vylizat na povrch a uz se tvori prvni listecky...Tak doufam,ze to po tech mrazech ktery maji byt nezmrzne...

Old Post 28-04-2006 v 08:40 AM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 71

Já začínám letos mojí první vísadbu, kámo mi dodá semínka wdofky půjdem den před prvním májem ne výsadbu. UŽ SE TĚŠÍM
Určitě dám fotky na grower až to zklidím. Škoda že to nemůžu nechat růst na zaradě...

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 28-04-2006 v 10:26 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Obecné Příspěvek č. 72

ja som vysadil pred 2 dnami pod maly foliovník, dufam ze im to pomoze!! a preziju aj pripadme mraziky.

uz sa tesim ked sa na ne pojdem pozriet!

Old Post 28-04-2006 v 10:58 AM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zld
Nový Člen

Karma uživatele zld - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 73

No, mě už to počasí taky pěkně sere už bych to potřeboval hodit ven, ale cokdyž to fakt nepřežijou!?!

Old Post 28-04-2006 v 11:12 AM
zld je offline   Profil uživatele zld   Find more posts by zld   Foto galerie člena zld   Click here to Send zld a Private Message   Add zld to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Obecné Příspěvek č. 74

10*Rox + 10*Durga Mata od Paradis seeds,100% klíčivost,mam je tejden,všechny po vyklíčení v květináčích pěkně rostou.Dát u nás na 1 máje kytky ven,kort nějaký háklivý dovezence je pěknej risk,já přesazuju sazeničky vždy až tak 2-3 tejden v květnu.Loni zrovna na 1 maje byla nula a pak to padlo ještě níž,neměli sme tu jedinou švestku,ale kytkám se v pokoji dařilo dobře.

Old Post 28-04-2006 v 11:21 AM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suri
Stálý Člen

Karma uživatele Suri - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 75

Ja sem uz mal kitky venku a drzali se ale kto nemusí ať jeste nedava ven.Ale když už to inak nejde je dobré na to dat aspon pohar nebo akvarko...........
Ja sem ze slovenska Štiavnické Hory a asi 650 m. n. m. tak ja jeste chci pockat u nas se jeste da najit snih když hledate.

Kdo hulí ten umí

Old Post 01-05-2006 v 10:48 AM
Suri je offline   Profil uživatele Suri   Find more posts by Suri   Foto galerie člena Suri     Add Suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 76

tak ja som dal kyticky von uz 22.aprila(ako som uz pisal) a zatial sa drzia statocne aj ked jednu mi stihli troxa znetvorit slimaci......ako su na tom vase ratolesti(tyka sa tych co uz dali von detičky),prezili toto otrasne pocasie bez ujmi na zdravi???

Old Post 01-05-2006 v 16:08 PM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 77

Tak ja jsem se byl zrovna podivat na policko a s potesenim jsem sledoval,jak mi vylezlo z hliny asi 40 no name seminek...Vypadaji dobre a myslim,ze toho sklidim hodne,protoze tam nejsou skoro zadni skudci.Sneci tam nelezou,lidi taky ne,je tam jenom vysoka zver,ale tu se mi doufam podari odlakat moci a vlasama Uz se tesim,jak to poroste...Tak growingu zdar

Naposledy upravil kurdt 01-05-2006 v 17:02 PM

Old Post 01-05-2006 v 16:56 PM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 78

No to já jsem teprve dneska šel zasadit nějaké ty holky ale už pěkně vyrostlé tak uvidíme jak se přizpůsobý podmínkám doufám, že je nic nesežere a nebo nikdo neukradne.peace

Old Post 01-05-2006 v 17:22 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 79

ja jsem nechal teprve asi pred 3 dnama naklicit seminka...nejak jsem zaspal snad staci holky dozrat !

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 01-05-2006 v 19:37 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od DJpokrok
přizpůsobý


MUUUHEHEHE, co jsi mel z cestiny?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 01-05-2006 v 21:06 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7182370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív