Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak na slabsi rizky??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Dotaz Jak na slabsi rizky?? Příspěvek č. 1



Cus lidi,mam dalsi ze svych problemu se rizky..Mam ve skrini 2krat Nebula a 2krat Powerplant.Mam je od patku vecer.V sobotu rano sem na ne pustil od pul osmy svetlo-150w a v cca 14:00 byla jedna Nebula uplne na hline a druha mela na male..Pritom pwp sou uplne v pohode a vypadali,ze by snesli jeste dalsich 12h svetla.Kazdy rostlinka ma svuj parnicek z petlahve..Jakmile sem je videl na zemi tak se zacal kropit rozprasovacem.Kropim i do parnicku a primo na kyti,neni to spatne?Dnes rano(nedele)uz nebuli vypadaji celkem k svetu,ale bojim se na ne svitit 18hod v kuse,protoze si myslim,ze to zase nerozdejchaj.Poradi mi nekdo pls co s tim?Pridavam jeste nejake foto...Na prvnim fotu sou vsechny kyti v parnickach,na druhym sou vsechny bez parnicku(v zelenych truhlicich sou nebuly)

Old Post 26-03-2006 v 07:40 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Dalsi fota.. Příspěvek č. 2



Na prvnim nebula ktera je na tom hur.,na druhym obe nebuli.

Old Post 26-03-2006 v 07:41 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

Podle toho co sem cetl o Nebule tak cim vic ma svetla tim si vic hovi..Jeste me napadlo,ze to vyresim tak,ze zapnu normalni cyklus sviceni a Nebuli schovam do nejakejch nepruhlednejch parnicku,nebo ty jejich parnicky prikriju nejakou latkou a bude na ne proudit mene svetla a az si zvyknou tak to sundam.Co si o tom myslite?jo a teplota ve skrini je cca 27stupnu

Old Post 26-03-2006 v 08:14 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

ja bych rek ze to chce cas,ty kyti dostali sok z presazovani a potrebujou nakou dobu na regenereci
tak asi tak ted je to tezky posoudit,mno uvidis
AT TO ROSTE!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-03-2006 v 08:41 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 5

No ale co s tim mam delat??Mam normalne pustit sodik 18/6?ja se bojim,ze by to ty nebuli nerozdejchali a zase se mi nechce cekat nekolik dni a mit je zavren ve skrini bez svetla..

Old Post 26-03-2006 v 08:46 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 6

no jasne vubec nevahej pust jim slunicko a jejich regenerace bude podstatne kratsi

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-03-2006 v 08:49 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 7

Fakt?!Ja sem totiz myslel,ze to je svetelnym sokem!!!Takze kdyz zzapnu svetlo tak jim to prospeje a rychleji se zregenerujou??

Old Post 26-03-2006 v 08:52 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 8

taky je to svetelny sokem,sokem ze zmeny teploty a prostredi,presazovani atd.Nehnoj to moc to neprelejvej a zapni jim 18/6 a uvidis ze to povali

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-03-2006 v 08:57 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 9

Taky to mám při zasazeni klonu do hlíny, některým stačí 1 den a některé potřebují být i 3 dny v parníčku. To je nejdůležitější, stříkej do petek jemně vodu ať mají vlhko,pozor ale na teplotu od sodíku, raději ho dej víš , než si zvyknou, je dobré nechat malou škvíru mezi parnikem a hlínou, potom se schopí. Potom bych na několik hodin při režimu svícení oddělával parníčky a pozoroval co to dělá, až to bude OK, tak pryč s nima. Já teda při přesazení používám zářivky , ty nejsou tak agresivní jako sodík.

Old Post 26-03-2006 v 09:05 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 10

Truhliky sem zalil den pred tim nez sem si prinesl kyti a ted na ne du jenom s rozprasovacem..Hnojit hodlam az tak za 14dni(mam substarat pro pelargonie s perlitem substrat je uz predhnojenej asi na 3-6tydnu).Tak ja tam na tvou radu a pustim jim intenzivni 18ti hodinovy svetlo a uvidim..

Old Post 26-03-2006 v 09:07 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

2 metalsodikikes za rady.Do parnicku pravidelne jemne strikam vodu rozprasovacem,sodik mam co nejvis to jde(asi 40-50cm na kytkama),v parnickach mam udelany maly dirky pajkou.Souhlasis s Moje s tim,ze mam nechat normane svitit sodik 18hod(ja jen pro jistotu..:-D)Jinak powerplanty nemaj nejmensi(nebo minimalni)problemy.

Old Post 26-03-2006 v 09:10 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 12

Svítit , ale dal bych do parníčku teploměr pro kontrolu, moc světla taky škodí na začátku, klony potom mají tendenci lžoutnot, nemají ještě dostatečně uchycený kořenový systém a nepříjmají živiny tak jak by měly. PPP je super , je moje prozatím nejoblíbenější a bez problému.

Old Post 26-03-2006 v 09:38 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 13

No ty kytky sou uz prokoreneny v malych rw kostickach,ale v hline zrejmne jeste nebudou..Co je moc svetla?Porad si nejsem jistej jestli to mam teda zapnout na klasickejch 18/6????Svetlo zapinam v 19h tak se bojim,ze tam prijdu rano a kytky se budou povalovat na hline..

Old Post 26-03-2006 v 09:49 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 14

Dej to na 18 hod. já osobně nejsem po zkušenostech zastánce 24/0,ale co člověk to jiný názor. Při svicení 24/0 u klonu se mi nepotvrdilo rychlejší zakořenění a spíš víc klony žloutly, to samé při zakořenění.

Old Post 26-03-2006 v 09:55 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

Tak po zhodnoceni vsech informaci sem usoudil,ze dnes od 19hod spustim cyklus 18/0 a verim,ze rano nebudu velmi neprijemne prekvapen..:/Zejtra napisu jak to dopadlo a poslu nejaky fota jak se kyti vyvijeji.A diky za rady

Old Post 26-03-2006 v 10:00 AM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krucifixx
Stálý Člen

Karma uživatele krucifixx - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 16

No tak po dvou dnech to vypada tak,ze nebula je pravdepodobne ususena a powerplant si roste spokojene bez vetsich obtizi dal..Ta nebula vypadala,ze bude v pohode,ale kdyz sem na noc pustil svetlo tak seschla.Bylo to tim,ze jsem to na noc zvlhcil vcetne parnicku,ale rano to uz bylo naprosto vysuseny.Pwp mala vlhkost zrejmne tolik nevadi.Ted to vypada tek,ze si budu muset rychle shanet dalsi dva rizky..

Old Post 28-03-2006 v 12:34 PM
krucifixx je offline   Profil uživatele krucifixx   Find more posts by krucifixx   Foto galerie člena krucifixx   Click here to Send krucifixx a Private Message   Add krucifixx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-03-2006 - --Jak na rizk??-- - 3 odpovědí
22-01-2005 - Jak s rizkama? - 36 odpovědí
24-12-2004 - Jak na maly kyti? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7630670 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív