Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Western Union vs. Gypsy Nirvana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Upozornění Příspěvek č. 1

PLEASE HELP!!
Potrebuju objednat u Gypsy nirvana a platit pres Western Union, ale pobočce WU mi nechtěj přijmout platbu pro firmu. Berou pouze převody peněz na konkretní osoby. Můžete mi někdo poradit co s tím?? Posílali jste takhle už prachy??

Haman - Flying smokers

Old Post 07-01-2002 v 11:53 AM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

WU Příspěvek č. 2

Caudy Hamane.Hele ja sem tam byl ve stredu , taky sem posilal skwaru pres Western Union Gypsy nirvanoj do SeedsDirect.to a tam de jenom vo to ze to Gypsy Nirvana je meno vis.Nebo ja si to teda myslim , ja sem jim to tam tak rek , teda vona se ani na nic neptala proste tam dala Gypsy Nirvana do mena a bylo to.Mejla ze Seeds me poslaly zatim jen o tom ze o necem vedi ale esli je to fporadku ne ale zejtra nebo pozejtri by to melo prijit taxe ti ozvu jaxem dopa.Cauky Houmik

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 08-01-2002 v 00:25 AM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Palec nahoru 2Houmboj Příspěvek č. 3

Dikec za radu. Ianick mi taky radí, abych uvedl jako jmeno Gypsy Nirvana tak jdu poslat prachy.

Haman - Flying smokers

Old Post 08-01-2002 v 12:30 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Palec dolů Sou to kurwy Příspěvek č. 4

Cusec Hamane , hele dneska em volala naka zena z WU z Prahy a ze me penize lezou spatky z Anglie sem do CR.Ze prej nevi z jakyho duvodu ale asi to bude tim menem , tagze Gypsy Nirvana bude fakt ta firma protoze se tam ty kese nigdo nevyzved.Mno poslu mejla do gypsy nirvana a zeptam se tam jaky mam dat meno a tak at je to na jistotou.Taxe mej a vozvi se jax dopad.cauky Houmik

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 08-01-2002 v 18:45 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 5

Hamane, napiš jak to dopadne.

ianick

Old Post 08-01-2002 v 19:23 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Hmm Příspěvek č. 6

Hele to číslo sem tam napsal určitě dobrý a méno sem tam dal Gypsy Nirvana, tak nevim co se stalo ale zejtra se to dozvim du na WU pro kese co me vratej.

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 08-01-2002 v 19:37 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 7

No to mam teda radost. Doufám, že to bude OK. Objednávku jsem posílal asi ve tři odpoledne a zatim se neozvaly. Až se tak stane necham tu zprávu.
2Houmboj
Zajimalo by me jestli ti vrátej i ten poplatek za poslání. A jak psal ianick mě taky řikaly, že když si to tam nikdo nevyzvedne tak že to tam leží 40dní a teprve pak ti to vrátí. Tak nevim. Dej vedet. Jo a o problemech s tim jménem jsem psal do Gypsy už předevčírem a ještě se neozvaly.

[Edited by Haman on 08-01-2002 at 08:45 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 08-01-2002 v 19:42 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 8

Tak z Gypsy mi zatím odpověděli jen na ten dotaz ohleďně jména. Napsali mi abych uvedl Gypsy Nirvana jako jméno a příjmení a že to bude OK, ale tu včerejší objednávku mi zatím nepotvrdily.

Haman - Flying smokers

Old Post 09-01-2002 v 11:45 AM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Palec dolů Příspěvek č. 9

Tak je to v prdeli. Prave mi prisel mail z Gypsy, ze objednávku dostali, ale ze maj problémy s Western Union a ze si mam zazadat o vraceni penez. Jsem pekne nasranej, protoze jsem na ty seminka dost spechal. A to mi jeste ráno psali ze je to s WU ok.

Haman - Flying smokers

Old Post 09-01-2002 v 15:03 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 10

Tak mi právě vrátily prachy, bohužel bez těch 13USD za poslání. A nevrátily mi dolary co jsem posílal, ale koruny v horším kurzu. Takže výsledek celý akce je 650Kč provar. Za to bych měl další pytlík semen. No prostě hrůza. Takže se nikdo nepokoušejte posílat prachy do Gypsy přes Western Union.

[Edited by Haman on 10-01-2002 at 02:10 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 09-01-2002 v 17:22 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Palec dolů Todle faqt nasere Příspěvek č. 11

Cusky Hamane a fsichni co chcete podnikat s Gypsy pres WU.Hele tak je to teda prafda , maj problemy s Western Union a proste ho tedka neberou.Mno tak nezbejva nic nez vobalecka do xichtu a nebo nejaky IMO a to newim co je.Mno byl sem si pro prachy , to 5ti¨kilo si samo nechali tagze sem taky prodelal.Jinak prikladam original co me poslali . Taxe mejte a at to dobre dopadne.
TO HAMAN - chlape tag nevobjedname to spolu at dame min za poshtu ??
Cusec Houmik


Hi,
I'm afraid we are unable to pick any western union orders up. They should have contacted you, and you should be able to get a refund.
You can send your order or a IMO to the address on the website.
We have your choices in stock.
Very sorry for the inconvenience.
Thanks.....Lady Bud

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 09-01-2002 v 18:24 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

HoumBojovi Příspěvek č. 12

zdar HoumBoj

už je mně to sakra jasný........)))

já sem hned vlítl na čet a nepřečetl nové příspěevky.


klídek, já do toho du furt dáál,...do toho pjéťa za 140,-...OK?

ozvi se...f9

Old Post 09-01-2002 v 19:31 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krouzek
Nový Člen

Karma uživatele krouzek - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Cau vsichni Příspěvek č. 13

Kdyz odeslete doporucene v nepruhlene obalce objednavku a hotovost na Gypsy Nirvana, tak mate do 2 tydnu doma semena - jeto vyzkousene.

Old Post 09-01-2002 v 19:56 PM
krouzek je offline   Profil uživatele krouzek   Find more posts by krouzek   Foto galerie člena krouzek   Click here to Send krouzek a Private Message   Add krouzek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2HoumBoj Příspěvek č. 14

Zdar a silu HoumBoj! Klidně bych to s tebou objednal, ale už jsem to tam poslal poštou hned jak mi prachy vrátily. Poštovný doporučeně do anglie stojí 50Kč takže je to v klidu.

Haman - Flying smokers

Old Post 10-01-2002 v 12:43 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaStoner
Stálý Člen

Karma uživatele DaStoner - 89% PěstitelskáKarma uživatele DaStoner - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Organika Jak v Mongolsku... Příspěvek č. 15

Platba do zahranici je u nas holt problem, tohle je moje anabaze quliva objednavce GN:

1) Jdu do KB, posilaji me rovnou do riti, prej kdybych tam mel ucet.

2) Jdu do svy banky (GECB), holka za prepazkou ochotne vydava formular, vypisuju ho; ovsem je potreba PRESNA adresa banky (tem kokotum nestaci mezinarodni SORT CODE). A prej poplatky cca 220 Kc. Slecna radi WU.

3) V Jindrissky me brejlatej typ informuje o tom, ze dorucujou jen fyzickejm osobam (anebo proverenejm firmam, coz prey GN neni), stacilo by prej meno nekoho ve firme. Napad se jmenem GN zavrhuju, a to sem se ani neptal na ty poplatky - za ty prachy uz bych si snad radsi dojel do NL.

4) V GECB kupuju $20 (je levnejsi je koupit za cash nez si to vybrat z uctu - proc???) a dnes je poslu v obalce.... vitejte v Evrope v 21. stoleti.

Old Post 09-04-2002 v 13:18 PM
DaStoner je offline   Profil uživatele DaStoner   Find more posts by DaStoner   Foto galerie člena DaStoner   Click here to Send DaStoner a Private Message   Add DaStoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Palec dolů Doba Kamena Příspěvek č. 16

Já dneska volal do KB že jako mám u nich účet a že potřebuju poslal 50 dolců Voni na to že ok, že zaplatim 200 nebo kolik k tomu jo a že jim nechám 600 jako zálohu. Já pořád nedove pochopit proč to člověk nemůže zaplatit přes net jako v jinech webech. prostě přes kreditku.

ThC^mAn

Old Post 09-04-2002 v 18:42 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1422530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív