Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak uvařit Mlíko ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hulič
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

Zdravim lidičky,
chtěl bych vědět, jak rádi trávu vaříte. Já dělám obvykle mlíko, který nechutná sice nicmoc, ale je to zmašťovák! Občas z toho mlíka pak uvařim i puding, ale do větších akcí jsem se ještě nepouštěl.

Poraďte svůj vychytaný recept!
Dík, hulič

Old Post 29-01-2001 v 21:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Pohodička Máslo Příspěvek č. 2

Mlíko je super zmašťovák, s poměrně jednoduchou výrobou, ovšem co mě na něm silně vadí je chuť. Nevím jak konkrétně ho děláš ty, ale mé zkušenosti jsou že to je zcela nechutná věc, při jejímž pití se mi zvedá žaludek, což docela kazí výsledný efekt. Ale třeba jsem jen špatný kuchař . Každopádně podle mě je nejlepší způsob vyrobit máslo. Prostě se veme vetší množství vhodného másla, a povaří se po optimální dobu s drtí listí a palic. Výsledek se scedí nahrubo a pak najemno přes plátno, a nechá zatuhnout v lednici, případně se přidá čerstvé máslo pro optimální konzistenci. No a pak stačí vzít nějakou kuchařku na cukroví, nebo to dát babičce, a máte tisíc variant výborných cukrovinek, protože máslo je základem snad všeho cukroví !
>>Pozor, varujte babičku ať to moc nekoštuje <<

Deu

Old Post 29-01-2001 v 21:47 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
squib
Nový Člen

Karma uživatele squib - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

Mliko ma fakt hnusnou chut, nejlepsi je rozpustit maslo, pak z nej lzici vybrat penu,ktera je plna chemickejch sracek a pridat ganju pak uz jen varit a varit az je maslo hnedy potom zcedit pres platno. Pak si vezmes polohrubou mouku, hodně cukru, skorici (a jiny vonavy veci na chut), prasek do peciva a vajcka, pak uz si to v míse jen pekne davkujes aby bylo testicko pekne vlacny, nechas ho trochu ulezet (hodinku v lednici), potom ho uz jenom rozvalis a vykrajujes a sazis na plech, pak s tim sup do rozpaleny troby tak na 5-10 minut a je hotovo.
P.S. a kdyz jsou slepeny marmoskou a polity cokoladou ...

squib

Old Post 01-02-2001 v 21:24 PM
squib je offline   Profil uživatele squib   Find more posts by squib   Foto galerie člena squib   Click here to Send squib a Private Message   Add squib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Mlíko Příspěvek č. 4

Mlíko podle me nema vubec spatnou chut. Ja vzdycky pred tim nez listi zacnu varit v mlice tak to aspon 1/2 hod vyvarim ve vode. THC se nerozpusti a vyvari se z listi spoustu sracek, kdyz to slejvate tak to vypada jak caj. Pak to proplachnu pod cistou vodou a hura do mlika. Takle to podle me chutna perfektne. Jeste mozno ochutit skorici, kavou apod..

Old Post 03-02-2001 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdg
Nový Člen

Karma uživatele vdg - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 12 

Nápad Příspěvek č. 5

Dnes již konůpku nepojídám - dlouhé tripy dost dobře nezvládám, ale v době mých studií bylo na kolejích velkým hitem pojídání konopáčků.
Co si máte pod tím pojmem představit?
Nic senzačního, jedná se o bramboráky s notnou dávkou konůpky a česneku. Česneku raději více, eliminuje totiž pro někoho nepříjemné chuťové tóny konůpky.
Jen závěrem: zbylý tuk po smažení konopáčků nevyhazujte, je totiž docela dost potentní a byla by to škoda.

Dobrou a ještě lepší chuť!!!!!

<vdg>

<vdg>

Old Post 06-02-2001 v 12:26 PM
vdg je offline   Profil uživatele vdg   Find more posts by vdg   Foto galerie člena vdg   Click here to Send vdg a Private Message   Add vdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 6


Zapikat do vseho mozneho, ale nedoporucuju mliko => dal jsem si to jednou a poblil jsem se. Ale neni to spatny ani misto petrzelky - i do polivcicky, ale nesmi toho bejt moc ;-)

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 06-02-2001 v 16:58 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Plně souhlasím s OK. Dal sem si mlíko 1 v životě a blil sem celej večer. Ale stav to byl fakt drsně hardcore - teda asi tak první hodinu. To blití zbejvající 4hodky nebylo nic moc. Takže příště asi dám přednost jiné baště.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 06-02-2001 v 19:46 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sodobar
Nový Člen

Karma uživatele Sodobar - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 6 

Mlicko Příspěvek č. 8

Mne take moc nechtna samotne mleko s travkou, ale kdyz se to spravne dochuti, tak to celkem jde. Dochucovat podle chuti - kakao, skorice, medik, cokolada,...

Old Post 09-02-2001 v 18:07 PM
Sodobar je offline   Profil uživatele Sodobar   Find more posts by Sodobar   Foto galerie člena Sodobar   Click here to Send Sodobar a Private Message   Add Sodobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Přednost jiné baště Příspěvek č. 9

Dejte přednost máslu či Creme de Gras jejich vyrábění jsem již popsal v Kuřárně.

Liprd Hulmminen

Old Post 10-02-2001 v 07:39 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ymladris
Nový Člen

Karma uživatele ymladris - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

URL na Gottliebovo Varime s konopim Příspěvek č. 10

Poměrně pěkná knížka rozebírající jak z konopi vytěžit
vařením/smažením/nakládáním maximum THC je Vaříme s konopím
od Adama Gottlieba. Prodávají ji Levné knihy KMa a na webu
je stručný výcuc na http://www.geocities.com/recepty/

-- ymladris

Old Post 06-03-2001 v 12:36 PM
ymladris je offline   Profil uživatele ymladris   Find more posts by ymladris   Foto galerie člena ymladris   Click here to Send ymladris a Private Message   Add ymladris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Pohodička jídlo Příspěvek č. 11

Nejlepší je když se udělají bramboráčky (ganjoráčky) dělají se stejně jako normální akorát se tam přidá ta dobrá přísada.Sníš jich 5 a uvidíš.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 06-03-2001 v 20:30 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganjaman - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Obecné Mleako Příspěvek č. 12

Já bych mlíko nezavrhoval, záleží jen a jen na přípravě. Může to bejt nejen psychedelickej ale i chuťovej zážitek. Zde je můj postup: vezmu dostatečný množství (plnej hrnec) listí (+ ňáká ta palice - znáte to - takovej ten bordel ze sklizně) zaleju vařící vodou, necham chvíli louhovat. Do vody se uvolní chlorofyl a spousta dalších humusů - THC né, že. Tu hnnusnou, zelenou vodu vyleju a celou operaci ještě párkrát (3-7x) zopakuju. Ganja je pak jemňoulinká, rozvařená a mně nic nebrání v tom abych jí zalil mlíčkem (+ trochu smetany - pro zvýšení obsahu tuku) a dal vařit do vodní lázně (X hrnec s dvojitým dnem). Délka vaření pravděpodobně ovlivňuje kvalitu výsledného produktu (cca 60 min - pohoda, 90 - jazzda, 180 - tripoidní psycho ...). Co se síly týče (závisí na použitym modelu) - velkej panák je až až, nedávno se mi podařilo 2l flaškou totálně vodrovnat celou party (cca 50 lidí), takže bacha! Jo a abych nezapoměl na tu chuť - prostě mléčnej koktejl s jemnou(!) konopnou příchutí - fakt dobrý!!! Dá se samosebou osladit, přidat skořici, kardamon atd., ale radši ho mam čistý.

[Edited by Ganjaman on 07-04-2001 at 02:39 PM]

Ganjaman

Old Post 09-03-2001 v 16:10 PM
Ganjaman je offline   Profil uživatele Ganjaman   Find more posts by Ganjaman   Foto galerie člena Ganjaman   Click here to Send Ganjaman a Private Message   Add Ganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 13

Skvělýýýýý. To musim testnout. Mam tam dát i listy?

Old Post 10-03-2001 v 21:50 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 14

Mlíčko?Znám lidi,co po něm pět hodin nevěděli,co je za datum,rok,atd. a lebedili si v jiných světech.Že se po něm bleje?To asi někdo neumí vařit!

wwidow

Old Post 11-03-2001 v 12:33 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Hydroponie mlíko je f pohodě Příspěvek č. 15

to je jasný, že se poblejete, když toho vybumbáte moc já sem měl mlíko asi 2x a pokaždý to bylo dost hustý.. akorát sem poprvý na to nebyl připraveneyyy a přehnal sem to... v tom stavu stačilo říct "brrrr. to je zima" (bylo to v létě) a všichni se začli třást zimou.. rád na to vzpomínam, hehe .. ale letos plánuju pár sklenic másla už se nemůžu dočkat, jak si budu pochutnávat na "obyčejnym" rohliku s máslem

Old Post 13-03-2001 v 15:19 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Pohodička Příspěvek č. 16

nic proti mléku,ale nejlepší jsou stejně bramoráky,můj první zážitek byl drsný:Kupka hula,přidat na pánev s olejem povařit,tak přiměřeně,procedit, olej nechat ,nastrouhat brambory,osolit atd...klasický bramborák,přidat nadrcené hlavy a usmažit na tom oleji.Tehda jsem snědl 2 placky .Než to najelo musel jsem jet pryč:nedojel jsem,musel jsem se vrátit domu a přečkat ten drsnej stav.Drželo jse mě to dva dny.Dost drsnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.Nejlepší je , kdyzž se člověk krásně zhuli!!!!

Old Post 16-03-2001 v 12:26 PM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6068760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív